reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
No i ja dziś po wizycie.
Trochę było stresu bo mnie gin nastraszyla. Najpierw badanie i szyjka jej sie nie spodobała [emoji20] - ze miękka i ze krótka bo 2 cm.
No wiec od razu zalecenia + skierowanie na ocenę szyjki w usg na cito. Udało mi sie bo akurat obok w gabinecie lekarz robił usg wiec poczekałam trochę ale przyjął mnie między pacjentkami. Szyjka w usg - 37 mm, mały ułożony miednicowo, FHR 145 miarowe.
Ufffff, alarm odwołany, tylko lepiej żeby nie seksic za duzo.
Okazało sie ze te ruchy które tak czuje mocno i baaaardzo nisko to... nogi i najpewniej jakiś piłkarz bedzie bo nawet na usg kopał i jeszcze czkawkę miał, nie ma sie co dziwić ze matka taka poobijana [emoji6]
Poza tym przeciwciał nie stwierdzono, dalej mam brać ekstra żelazo, prenatal i usg III trym mam umówione na 31.01 - bedzie wtedy 31+3.

Biore sie dziś za zakupy, musze odreagować te nerwy z rana [emoji6]
 
No i ja dziś po wizycie.
Trochę było stresu bo mnie gin nastraszyla. Najpierw badanie i szyjka jej sie nie spodobała [emoji20] - ze miękka i ze krótka bo 2 cm.
No wiec od razu zalecenia + skierowanie na ocenę szyjki w usg na cito. Udało mi sie bo akurat obok w gabinecie lekarz robił usg wiec poczekałam trochę ale przyjął mnie między pacjentkami. Szyjka w usg - 37 mm, mały ułożony miednicowo, FHR 145 miarowe.
Ufffff, alarm odwołany, tylko lepiej żeby nie seksic za duzo.
Okazało sie ze te ruchy które tak czuje mocno i baaaardzo nisko to... nogi i najpewniej jakiś piłkarz bedzie bo nawet na usg kopał i jeszcze czkawkę miał, nie ma sie co dziwić ze matka taka poobijana [emoji6]
Poza tym przeciwciał nie stwierdzono, dalej mam brać ekstra żelazo, prenatal i usg III trym mam umówione na 31.01 - bedzie wtedy 31+3.

Biore sie dziś za zakupy, musze odreagować te nerwy z rana [emoji6]
To mamy usg 3 trymestru w tym samym dniu. Ja się umowilam z rana żeby szybko poszło ;)
 
No i ja dziś po wizycie.
Trochę było stresu bo mnie gin nastraszyla. Najpierw badanie i szyjka jej sie nie spodobała [emoji20] - ze miękka i ze krótka bo 2 cm.
No wiec od razu zalecenia + skierowanie na ocenę szyjki w usg na cito. Udało mi sie bo akurat obok w gabinecie lekarz robił usg wiec poczekałam trochę ale przyjął mnie między pacjentkami. Szyjka w usg - 37 mm, mały ułożony miednicowo, FHR 145 miarowe.
Ufffff, alarm odwołany, tylko lepiej żeby nie seksic za duzo.
Okazało sie ze te ruchy które tak czuje mocno i baaaardzo nisko to... nogi i najpewniej jakiś piłkarz bedzie bo nawet na usg kopał i jeszcze czkawkę miał, nie ma sie co dziwić ze matka taka poobijana [emoji6]
Poza tym przeciwciał nie stwierdzono, dalej mam brać ekstra żelazo, prenatal i usg III trym mam umówione na 31.01 - bedzie wtedy 31+3.

Biore sie dziś za zakupy, musze odreagować te nerwy z rana [emoji6]
Dobrze że to fałszywy alarm...
Ja 3 USG mam dopiero 12 lutego... gin kazał przyjść w 32tc będzie jakis 32/33 tego 12 ale wcześniej nie mam jak...
 
reklama
Do góry