reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Masakra jakas. A gdyby wylozyli passer i podali leki na powstrzymanie porodu? Przeciez podaje sie kroplowki które powstrzymuja akcje porodowa do 24h? Podaję się je często przed cc, czekając na możliwość podania znieczulenia? To zawsze 1 dzień w którym leżąc plackiem worek nie wypadnie...
 
reklama
Masakra jakas. A gdyby wylozyli passer i podali leki na powstrzymanie porodu? Przeciez podaje sie kroplowki które powstrzymuja akcje porodowa do 24h? Podaję się je często przed cc, czekając na możliwość podania znieczulenia? To zawsze 1 dzień w którym leżąc plackiem worek nie wypadnie...
Ale co daje 1 dzień
 
juz po obchodzie
narazie nospy noc nie będą dawać bo nie mam skurczy

dostane od nich zamiast luteiny
Duphaston pod jezyk

nie mogę nic dopochwowego aby tam nie urażać.

no i gynalgin na noc

wyniki badan ładne , mocz ok , crp ok ,
tylko posiew z szyjki będzie w poniedziałek

zapytałam pani dr jakim cudem pessar trzyma skoro juz nie mam szyjki ?? Tez powiedziała ze to dziwne i sprawdzi bo nikt nie napisał w karcie
 
juz po obchodzie
narazie nospy noc nie będą dawać bo nie mam skurczy

dostane od nich zamiast luteiny
Duphaston pod jezyk

nie mogę nic dopochwowego aby tam nie urażać.

no i gynalgin na noc

wyniki badan ładne , mocz ok , crp ok ,
tylko posiew z szyjki będzie w poniedziałek

zapytałam pani dr jakim cudem pessar trzyma skoro juz nie mam szyjki ?? Tez powiedziała ze to dziwne i sprawdzi bo nikt nie napisał w karcie
Leżenie ratuje w twoim przypadku! Trzymam kciuki mocno, aby przez noc szyjka przestała się buntować! Pisz na bieżąco co u Was :*
 
juz po obchodzie
narazie nospy noc nie będą dawać bo nie mam skurczy

dostane od nich zamiast luteiny
Duphaston pod jezyk

nie mogę nic dopochwowego aby tam nie urażać.

no i gynalgin na noc

wyniki badan ładne , mocz ok , crp ok ,
tylko posiew z szyjki będzie w poniedziałek

zapytałam pani dr jakim cudem pessar trzyma skoro juz nie mam szyjki ?? Tez powiedziała ze to dziwne i sprawdzi bo nikt nie napisał w karcie

Trzymam kciuki
 
wieści z wizyt
dzis 21 tydzień
synek wazy 360g
niestety szyjki juz nie mam mimo założonego pessara
mam wewnętrzne pełne rozwarcie i zewnętrzne na 2 cm
u mnie winna jest infekcja której nie mogą wyleczyć

leze w szpitalu , plackiem , tylko siku
ale kategorycznie odmawiam ściągnięcia pessara bo tylko dzieki niemu dziecko jeszcze sie nie urodziło !

mam nadzieje ze choc troche wytrwam

trzymajcie za mnie kciuki
No masakra! Tak mi przykro, ze musisz leżeć. Uwazaj na siebie
 
reklama
Do góry