reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści z wizyt

reklama
hej ,
narazie mam bezwzględnie leżeć i chodzić tylko na siku
jutro będzie wynik posiewu
dostaje od nich Gynalgin
a w czwartek wzięłam ta 1 dawkę Gynazol żel to ten krem aplikowany jednorazowo typowo na candide ktora wyszła w wymazie

walczymy
 
w razie niedajboze rozmawiałam czy jakby zaczol sie juz poród ( mam skończony 21 tydzień ) a dziecko urodzi sie żywe to czy mogę je ochrzcić i nie ma żadnego problemu

musimy być przygotowani na taka ewentualność

synek kopie jak najęty
 
w razie niedajboze rozmawiałam czy jakby zaczol sie juz poród ( mam skończony 21 tydzień ) a dziecko urodzi sie żywe to czy mogę je ochrzcić i nie ma żadnego problemu

musimy być przygotowani na taka ewentualność

synek kopie jak najęty
Trzymam kciuki kochana, żeby wszystko było dobrze !!! Odpoczywajcie i nie czytaj niczego w necie ...bo tam najróżniejsze czarne scenariusze! Ja nie czytam niczego innego poza naszym forum...
 
hej ,
narazie mam bezwzględnie leżeć i chodzić tylko na siku
jutro będzie wynik posiewu
dostaje od nich Gynalgin
a w czwartek wzięłam ta 1 dawkę Gynazol żel to ten krem aplikowany jednorazowo typowo na candide ktora wyszła w wymazie

walczymy
To w takim razie odpoczywajcie i powtarzaj małemu ze ma nie wychodzić tylko przezimować w brzuszku:) trzymaj sie ciepło :*
 
hej ,
narazie mam bezwzględnie leżeć i chodzić tylko na siku
jutro będzie wynik posiewu
dostaje od nich Gynalgin
a w czwartek wzięłam ta 1 dawkę Gynazol żel to ten krem aplikowany jednorazowo typowo na candide ktora wyszła w wymazie

walczymy
Byle do jutra. Daj znac odrazu. To może pij mniej żeby to siku rzadko robić. Kurczę życzę wam jak najlepiej. Myślę ze skoro się teraz dobrze trzymacie to dasz radę dotrwać do 24 tc przynajmniej żeby te sterydy podać na plucka.
 
reklama
Do góry