reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
10t6d. 19go kolejna wizyta, poczatek pazdziernika prenatalne. Oby nadal wszystko bylo dobrze
 

Załączniki

  • IMG_20180910_131059.jpg
    IMG_20180910_131059.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 103
Ja już po wizycie. Wszystkie wyniki badań książkowe. Maluszek ma 16 mm serduszko pięknie biło [emoji16]( lekarz mi je na chwilkę puścił). Tętno płodu 170. Chociaż on tak niewyraźnie pisze że to tylko moje domniemanie.
Kolejną wizyta 08.10. I podczas tej wizyty zrobimy od razu prenatalne pierwszego trymestru.
Tylko zastanawiam się czy nie zmienic lekarza. Ten jest bardzo prędki. Nie mówi za wiele. Kazał odstawić duphaston... Nie wiem czy mu ufam.
1536598498377.jpg
 

Załączniki

  • 1536598498377.jpg
    1536598498377.jpg
    373,6 KB · Wyświetleń: 395
reklama
Ja już po wizycie. Wszystkie wyniki badań książkowe. Maluszek ma 16 mm serduszko pięknie biło [emoji16]( lekarz mi je na chwilkę puścił). Tętno płodu 170. Chociaż on tak niewyraźnie pisze że to tylko moje domniemanie.
Kolejną wizyta 08.10. I podczas tej wizyty zrobimy od razu prenatalne pierwszego trymestru.
Tylko zastanawiam się czy nie zmienic lekarza. Ten jest bardzo prędki. Nie mówi za wiele. Kazał odstawić duphaston... Nie wiem czy mu ufam. Zobacz załącznik 896658
Moja też już kazała mi odstawić duphaston ale ja jej ufam, więc jeśli nie jesteś do końca przekonana do lekarza to lepiej zmienić. Gratulacje pięknego dzidziusia :)
 
Do góry