reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

U mnie dzidzia dzisiaj wg om 9+4, 27 mm to wg usg 9+3, słyszałam serduszko, po krwiaku nie ma śladu, a tu moja fasolinka :)
IMG_20180831_182630.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180831_182630.jpg
    IMG_20180831_182630.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 595
reklama
Napewno jest ok. Ja miałam USG ok 16tc i dzieci niby ważyły ok 150g każde po 3 dniach wylądował w szpitalu i na USG dzieci miały po 120g więc sporo mi schudły przez te 3dni i to światecznego obżarstwa. Musi być dokładny lekarz by ładnie to wszystko wymierzył. A czasem robią USG na zasadzie jest ok...serce bije dziecko ma około... Więc nie martw się na zapas.
To sie najadlas strachu! Ja juz wyluzowalam. Tlumacze sobie ze czuje sie o niebo lepiej niz w poprzedniej ciazy wiec musi byc dobrze. Poza tym w poprzedniej snilo mi sie ze krwawilam, a w tej snil mi sie noworodek :) :)
 
To sie najadlas strachu! Ja juz wyluzowalam. Tlumacze sobie ze czuje sie o niebo lepiej niz w poprzedniej ciazy wiec musi byc dobrze. Poza tym w poprzedniej snilo mi sie ze krwawilam, a w tej snil mi sie noworodek :) :)
Akurat ich wagą w tym momencie była najmniej ważna... I nikt się tym nie przyjmował. Ważne było utrzymanie ciąży i to się udało.
 
Byłam dziś na pierwszej wizycie, (8+3), trochę się zawiodłam, bo lekarz potwierdził ciążę poprzez badanie, dał skierowanie na badania z krwi, dał skierowanie na badania do poradni genetycznej, stwierdził, że mają jeszcze niewykorzystane limity, a mi że względu na wiek się należy (34lata), i tyle . Ani karty ciąży, ani Usg, pomimo, że ma na miejscu. Stwierdził, że w tych badaniach genetycznych będzie lepiej wszystko widać i nie ma sensu dziś robić. A ja tak czekałam żeby dziś serducho zobaczyć czy posluchac
 
reklama
Byłam dziś na pierwszej wizycie, (8+3), trochę się zawiodłam, bo lekarz potwierdził ciążę poprzez badanie, dał skierowanie na badania z krwi, dał skierowanie na badania do poradni genetycznej, stwierdził, że mają jeszcze niewykorzystane limity, a mi że względu na wiek się należy (34lata), i tyle . Ani karty ciąży, ani Usg, pomimo, że ma na miejscu. Stwierdził, że w tych badaniach genetycznych będzie lepiej wszystko widać i nie ma sensu dziś robić. A ja tak czekałam żeby dziś serducho zobaczyć czy posluchac

Kurde to lipa, tymbardziej że miał usg na misjacu! A kiedy masz te genetyczne ?
 
Do góry