reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

wieści z porodówek i gratulacje

zzo - znieczulenie zewnatrz oponowe. jezeli chodzi o dziecko to nie ma wplywu. matce moze byc nie dobrze, moze swedziec skora ale przez to ze szybko jest wydalane z organizmu to majac wpływ jest on krotkotrwaly w odroznieniu od zzo. tak mi to wytlumaczyli.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaa taki skrót [emoji1] rozumiem. Tutaj bardzo dużo kobiet korzysta z tej morfiny ale mi nikt dokładnie nie wytłumaczył właśnie. Chyba dużo lepiej działa z tego co piszesz [emoji1]

[emoji173]
 
wiesz czy lepiej to nie wiem. ale czasem moze okazac sie ze nie boli tak strasznie wiec nie będzie potrzeby wstrzykiwania. jeżeli chodzi o zzo to naczytalam sie ze moze opoznic sie 2 faza porodu ze czesto jest porod kleszczowy i przez vacum. wiem ze nie musi dochodzic do tego zawsze ale sie boje. synek byl rodzony przez vacum i nie chce zwiekszyc teraz szany na ponowny taki porod. stad moja decyzja. muisz sobie poczytac na necie. opini jest tyle ile rodzacych haha wiec na pewno trudno sie zdecydowa ;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie [emoji1] wyjdzie w "praniu" pewnie, narazie to niby mam skurcze, bóle podbrzusza ale wydaje mi się, że małemu się nie spieszy [emoji3]

[emoji173]
 
to ja tak samo z tymi skurczami. mam je od poniedzialku i sa trochsamocniejsze. jutro ktg wiec moze cos sprawdza. cos nasze dzieciaczki leniwce jakies haha [emoji38] jak ich lekarz nie wykurzy to jeszcze by sobie pewnie posiedzialy

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poprostu stworzylysmy im świetne warunki [emoji1] ja dopiero w środę położona, która nic nie zrobi tylko mamy przygotować "program" co dalej [emoji1] ale cóż.. Nie nastawiam się, podchodzę już teraz na luzie [emoji1]

[emoji173]
 
Hej :) w piatek o 22.35 sn na swiat przyszedl Nikodem. Powodzenia dziewczyny, ktore jeszcze maja dzidzie w brzuchu. Bedzie dobrze. U mnie szybko poszlo. O 19 zglosilam sie na porodowke juz mialam 8 cm a o 22.35 urodzilam. Bol rzeczywiscie mega ale trzeba sluchac poloznych i robic co kaza. Mi troche gaz pomagal wiec polecam :)
 
reklama
Do góry