reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

wieści z porodówek i gratulacje

ja też się mocno nie przejmuję, ale niektórych telefonów nie odbieram :wink:

dziś byłam znów w szpitalu I w poniedziałek mam się zgłosić o 8:00 na oddział. jeśli porodówka będzie wolna to od razu będą wywoływać, a jeśli nie to poczekają najdalej do wtorku.
także już wiem czego się spodziewać.
po badaniu też już bardziej optymistycznie bo rozwarcie na 4cm, czyli dziecko już napiera dosć mocno, ale skurczów na razie brak jakichkolwiek.
 
reklama
u mnie nawet ćwierć skurczu nie ma, bylam wczoraj u swojej ginekolog to nawet mnie nie zbadała więc nie wiem czy szykuje mi się jakieś rozwarcie :( powiedziała że jeśli nie urodzę to żebym przyszła w środę...chciałabym w sierpniu się wyrobić bo jeszcze mnie wygnacie ;)
 
u mnie nawet ćwierć skurczu nie ma, bylam wczoraj u swojej ginekolog to nawet mnie nie zbadała więc nie wiem czy szykuje mi się jakieś rozwarcie :( powiedziała że jeśli nie urodzę to żebym przyszła w środę...chciałabym w sierpniu się wyrobić bo jeszcze mnie wygnacie ;)
Właśnie też chciałabym się zaliczyć do sierpniowek [emoji1] ja w środę wizyta u położnej i będziemy omawiać.. Najdalej to następnej środy mogą mnie trzymać [emoji37] boję się trochę wywoływania.. to trzymam kciuki za naszą 5 [emoji1]

[emoji173]
 
sierpniowka ja tez sie boje wywolania. jednak pocieszam sie ze w razie ekstremalnego bolu dadza mi cos p/bolowego. Mam w ofercie zzo albo cos ala morfina w pąpce i jak będzie potrzeba to na pewno skorzystam. ostatnio nic mi nie dali więc teraz jak mam okazję nie będę się męczyć. mam tylko nadzieje ze do wtorku samo sie rozkreci i nie będę musiała mieć tego balonika

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi babka mówiła ze to dosc fajne jest. ja sie sklaniam ku temu zamiast zzo. ale to wszystko zalezy jak rozwarcie idzie. poz tym ta morfina po 3-4 min jest wydalana z organizmu a ty sobie ja sama dozujesz czyli w momencie bolu ktorego nie mozesz wytrzymac. ogolnie przy poprzednim porodzie nie bylo tak strasznie dalam rade ale bylo kilka momentow ze mi sie slabo zrobilo z bolu wiec wtedy przydalaby mi sie taka morfinka zeby odsapnac i nabrac sil :)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry