reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Alicja - dobrze, że endo ok i że dawka idzie w dół, a nie w górę. No i zdrowie jak chłop to chyba dobra informacja, bo gdzieś tam jeszcze w świecie jak widać chodzą przysłówki, że kobieta giętka, wiotka, chorowita :-p

Aga34 - czekam na fotki niecierpliwie, no i rodzina P. jest jaka jest, ważne, żeby Wasza była super i trzymam kciuki by P. na tym również zależało. :tak:

Chyba muszę jednak poszukać lekkiej spacerówki dla Ady, bo siostra i mama wczoraj wprost powiedziały, że by się przydała, nie wiem tylko za co, budżet kwietniowy zapięty na ostatni guzik. Powiedziałam im, że w kwietniu na 90% nie damy rady, ale w maju weźmiemy to pod uwagę jako priorytet. Z drugiej strony jak do końca maja jeździmy, a potem w domu, to ja w domu mam Roana, więc kupować spacerówkę na miesiąc? Z trzeciej strony to przecież i tak będziemy od czasu do czasu w wakacje w Poznaniu bywać, teraz dla odmiany weekendowo, więc spacerówka byłaby wykorzystywana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lili znalazłam na allegro taki sa wózek który zamówiłam : http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-easy-go-duo-comfort-wozki-i2208397731.html. Ja jedną spacerówkę też mam Roana, potem jak zaszłam w ciążę to kupiłam dla Glorii drugą bo przecież musiałam zmienić na głęboki dla Olimpii, ta druga spacerówka okazała się też nieporęczna i Glorcia szybko z niej wyrosła. Teraz roana znowu zmieniłam na spacerówkę bo Olimpia już dobrze siedzi no i w głębokim się nie mieści, więc mam 2 duże spacerowe i to jest do kitu. Zobaczymy jak się sprawdzi podwójny.
A co do rodzinki , no cóż chyba będę musiała jechac na chrzest bo potem my mamy chrzciny Olimpci, troszkę późno ale sprawy z rozwodem i zaprzeczeniem ojcostwa sie pokomplikowały bo mój jeszcze obecny mąż nie odbierał wezwań na sprawę o zaprzeczenie bo wiedział że jak nie odbierze to nie odbędzie się ostatnia sprawa rozwodowa a taki warunek sędzina nam postawiła . W związku z tym że nie mamy rozwodu Olimpcia zapisana jest jeszcze na nazwisko męża a on to wykorzystuje i straszy że będzie ją do siebie zabierał bo to jego córka, kretyn. Więc ja żeby mu zaknąć ryja podałam go o zalełe alimenty. Więc czekam na sprawę o zaprzeczenie ojcostwa bo już chcę w kościele zapisać Olimpcię na właściwe nazwisko.
Mówię Wam dziewczyny ale jakoś ostatnio mam pod górkę.

Aniolki - pozdrawiam :))

Ściskam wszystkie dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny.
Na początku chcę pozdrowić wszyskie mamusie i ucałować dzieci w stópki.
Wiem wiem długo mnie nie było i mi wstyd bo Wy tyle mi pomogłyście a ja znikam.Przepraszam ale nic mnie nie usprawiedliwia.
Oj widze ze dzieje sie tu dzieje
Lili-tobie kochana przedewszytskim gratuluje:)Super:)Może bedzie parka co?oy zdrowe było.
klaczku- tobie chyba tez nie gratulowalam Karolka.Fajniutki z niego chłopczyk.
magnusik- a tój maluch juz 5 miesecy.ale ten czas leci.spuer:)
A u mnie no wszystko ok.Mała rośnie jak na drożdzach.Jest kochanym szkrabikiem.Tymek kocha ja nad zycie a ona jego.Budzi sie jak on wychodzi do przedszkola naslu****e i zasypia jak on wyjdzie.
Jest zdrowa.Je juz prawie wszystko a ze do niejadków nie nalezy wiec wszytsko w duzych ilosciach.
Jestesmy dalej u rodzicow i zostaniemy tu do konca wakacji a potem wracamy do wawy.Tymek spokojnie skoczy przedszkole mala mi sie tu odchowa a potem niestety do bloku.a tu wystawie wózek i juz.Jak jest cieplo to mala jest od 11 do 17 na dworze.przychodzi do domu tylko na posilki.
a tak to pomalutku.
Tesciowa tak mnie wkurzyla ze nie pytajcie.Wiecie co ta stara krowa zrobila?
powiedziala abcie w przedszkolu(pani tymka to jej kolezanka)żeby powiedziala Tymkowi ze jego druga babcia ( o ktorej on nie ma pojecia)chodzi po ulicach i placze i on ma zmusic mame zeby go do niej zawiozla.
oczywiscie powiedzialam pani zeby sie nie wpierdzielala w moja rodzine a ona do mnie ze ona ma prawo i ze tymek musi wiedziec o rodzinie no to zrobilam taka awanture ze nie pytajcie.
a Tomkowi powiedzialam zeby powiedzial swojej szanownej mamusi ze ma sie od nas odpieprzyc bo ja za siebie nie recze.ona ma szczesice ze niegdzie mi nie wpada na ulicy bo nie wiem co bym zorbila
aha a dzis mi tomek powiedzial ze jego ratowa ( z ktora tez nie mamy kontaktu)zaprasza nas na swieta.no smieszne.
Oj ale sie rozpisalam.
postaram sie teraz czesciej bywac bo nie powiem ale brakuje mi was.czesto mysle co u was ktora znowu jest w ciazy
a czytalam o AS biedna ale dzielna koietka.napewno bedzie dobrze.W koncu to KArolinka ma sie urodzic a KAroliny to silne dziewczyny:)
ok kochane jeszcze raz pozdrawiam was mocno
zaraz wrzuce jakies fotki
 
Troche jeszcze zimowo na spacerku P2160643.jpg

A tu Moja Amelka i ja P1200535.jpg

kochane rodzenstwo P1240560.jpg

a to ja z moimi skarbami jeszcze swiatecznie PC240415.jpg
 

Załączniki

  • P2240658.jpg
    P2240658.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 50
karollcia witaj,witaj kochana :-) kupe czasu Cie nie bylo hehe :-) a Twoja tesciowa to faktycznie miala tupet.Teraz to wszystkie z nas beda tutaj malo co bo pogoda coraz lepsza to i mniej czasu w domu sie spedza :tak: super dzieciaczki masz a Amelka jaka juz jest duza dziewczyna,rosnie jak na drozdzach :-D

U nas pogoda super,sloneczko tak daje czadu ze siedzimy calymi dniami na ogrodzie z przerwami na jedzonko i popoludniu jak zbyt mocno grzeje zmykamy do domku,dzisiaj to sie nawet nie dalo wytrzymac na ogrodzie tak cieplo bylo :tak:
Moj od kilku dni odkryl ze ma stop,caly czas poradzi je mietolic i trzymac i bawic sie nimi,fajnie to wyglada taki wygienty i rozgadany przy tym zawsze jest :-)
 
Witam i witam
Po wczorajszym słoneczku śladu nie ma, deszcz, wiatr i w ogóle do pupci z taką pogodą.
W niedzielę robię urodziny Kamilka, powtórzę za innymi.. kiedy to zleciało...
Karolcia fajnie, ze jesteś. Zdjęcia super, piękna mama, piękne dzieci:)
Ssabrinka stopy.. to jest to:) uwielbiałam gdy Kamilek je podjadał:)
Aga, Karollcia jakie wstrętne teściowe, jak z kawałów, moja jest ok.
Dobra zmykam popracować, bo przegnę na całego. Miłego dnia
Trochę ponarzekałam i pogoda sie wystraszyła, jakieś słońce widzę:tak:
 
Katollcia33 - no w końcu :-p Super zdjęcia, dzieciaki boskie, świetnie, że tak za sobą są. Zdradź mi choć to pewnie bolesne, jak Tymek patrzy i bawi się z Amelką to wraca myślami do Meli? Bo On duży chłopak, wiele rozumiał, od początku Twojej ciąży był świadomy, ze coś się może stać. Zawsze sobie myślałam podczas Twojej ciąży, że Tymek będzie Aniołem Stróżem Amelii tu na ziemi, że otoczy Ją braterską miłością i opieką taką z prawdziwego zdarzenia i chyba się nie pomyliłam, czytając Twoje opisy, a Amelia na pewno mocno to czuje skoro tak za Nim jest. Cudowne uczucie. :tak:

Ssabrinaa - ooo widzę zmiany w suwakach :-) Mały odkrywca stópek, oj super widoki, ciesz oko, bo czas szybciutko leci. :tak:

Annas81 - no teraz Wy i Jankesowa, a potem Ewcia i Ewelina28 i praktycznie zaczną się urodziny podwójne i roczniaków i dwulatków :-) Miłych i szybkich przygotowań.

Aga34 - też oglądałam te spacerówki i również mi się podobały, ja jednak będę chciała iść w tym kierunku, ponieważ różnica wieku jest znaczniejsza Nowosc 2011 BABY TREND Wozek PODEST ADAPTER SU Duo (2215084158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Miłego dnia, i idę zerknąć w sygnaturę Sowinki, bo Oni też się starali i chcę zobaczyć czy staranka trwają czy są już wystarani. ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry_-)

Karolciu sliczne fotki:-)

Tesciowa widac gula taka sama jak moja-hehe.

W glowie sie babsztylom poprzewracalo i tyle.

U nas dzis ma byc tylko do 12 stopni wiec trzeba sie jakos przestawic bo jeszcze wczoraj bylo 20 wiec roznica jest.

Zjemy z Julcia sniadanko,wyszykujemy sie i znikamy do miasta.

Moze dzis mi sie uda dorwac dla niej te buty w H&M bo ostatnio jeszcze nie mieli.

Milego dnia:-)
 
Do góry