reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Agnieszka - bo z Julci miłośnik zakupowy wyrośnie :laugh2: Swoją drogą nie mogę się nigdy nadziwić jak Julcia z tymi ozdobami na głowie chodzi, Ada toleruje czapki i spinkę jak założy babcia ;-) Miłych zakupów.
 
reklama
LILI- kochana nie ma sprawy:)Wiesz mnie boli to cały czas ale jak często o tym mówie to jest mi lepiej.
Tymek ma dni ze pyta sie jaka by byla teraz Melka, ile by miala lat itp.
I najgorsze w tym wszytskim jest to kiedy powie ze szkoda ze jej nie ma z nami bo by mial dwie kochane siostry.nie raz mi lezka poleci.
On ja kocha nad zycie i tak to okazuje.W przedszkolu opowiada jak Amela sie zachowuje co zjadla co robili.A ona kiedy on wraca z przedszkola to wie ze musi zjesc obiad a potem sie bawia
i to jest niesamowite bo ona tak sie cieszy i smieje sie w glos.naprawde kochane mam te dzieciaczki.
Aga- oj ja juz nawet nie mysle o tej babie.Nie chce jej znac.ciekawe co nastepnego wymysli.
szkoda mi tylko mojego Tomka ale on widzi jaka ona jest i to go boli.ze jego rodzonka matka jest taka wredna.
 
Hej mamusie
biggrin.gif

My dzisiaj od 10 rano na swiezym powietrzu spacerowalismy choc mialam troszke tez akcji hehe rano najpierw poszlismy na poczte a potem juz mialam isc do parku ale oczywiscie cos sie musiala stac,dziewczyny but mi sie rozwalil,japonek myslalam ze padne bo nie wiedzialam jak mam w tym isc
laugh.gif
znalazlam jakis sznurek przewiazalam przez buta i jakos zaszlam do domu zmienilam buty i ruszylam na nowo,zaszlismy do parku a po drodze jeszcze jakis chlebek kupilismy a po 14 zabral nas z parku tatus
biggrin.gif
Do parku ide zawsze kolo 1h fajnie sie chodzi w taka pogode jak byla dzisiaj
biggrin.gif
Po takim wypadzie wrocilismy oboje wypompowani i poszlismy spac
biggrin.gif

Lili zmiany sa czasem potrzebne ;-) a Tobie suwak idzie do przodu :-)
Annas81 milych przygotowan oraz super imprezki w niedziele ;-)

Dziewczyny troszke zdjec z dzisiejszej naszej wyprawy :-D
Zobacz załącznik 451668Zobacz załącznik 451669Zobacz załącznik 451670Zobacz załącznik 451671Zobacz załącznik 451672Zobacz załącznik 451673Zobacz załącznik 451674
 
Hej:-)

Lili no z tymi ozdobami na wlosach to tak latwo nie jest.

Jula jak zapomni o opasce to ja zostawi na glowie.

Wloski juz ma tak dlugie,ze idzie fajne rzeczy wymyslac i czesac w warkoczyki itd,ale to nie lada wyzwanie bo ona nie lubi jak ja czesze i nawet jak juz uczesze to zaraz mi gumki posciaga:-(

Sabrinko przygoda z butem fajowa-hihi.
Zaraz przypomniala mi sie moja i to ze szlam do pracy i na srodku ulicy poszedl mi pasek od japonki.
Final byl taki,ze wzielam buty w lapke i poszlam na bosaka.
Z japonkami to juz tak jest ze jak cos sie urwie to juz koniec:-p

Aaaa bylam wczoraj z Julia w kolejnym przedszkolu i jutro opisze tyci bo teraz znikam juz z A mecz poogladac.


Buziaki i pozdrowionka
 
Ada mi wczoraj zasnąć nie mogła, po 21 okazało się dlaczego, wymiotowała, zasnęła ok. 22:30, obudziła się po północy i ponownie zasnęła po 3 i wstała po 6. Jestem wykończona, bałam się spać, bo jak już nie miała czym wymiotować, to wymiotowała gęstą flegmą, resztki z żołądka, dosłownie ilości śladowe, ale bałam się, że może mi się tym zakrztusić. Normalnie trzymałam Ją przy sobie na boku i tak leżałyśmy albo na rękach wtuloną we mnie jak małpka. Dawałam Jej pić gorzką herbatę, ale po którymś razie, choć piła po 2-3 łyczki skapnęła się, że te łyczki powodują kolejne wymioty, więc potem już nie chciała nic pić. Rano obudziła się w miarę znośnym humorze. Poprosiłam mamę by Jej dawała lekkie dziś jedzenie i w małych ilościach, a podczas spania mocno obserwowała. Jestem nieprzytomna.
 
Lili, współczuję nocki :-( Mam nadzieję, że Ada już zwróciła to co jej szkodziło i że już będzie tylko dobrze!

Sabrinka, Mały cudowny :-)

Karolcia, fajne dzieciaki :-)
 
Witam

Ssabrinaa cudne zdjęcia i Sami jest normalnie taki wesolutki.

Karollcia
dzieciaczki przepiękne.

Lili współczuję nocki

Odkryłam u Kuby 4 czwórkę, wiec mamy komplet czwórek.

Oj, Kuba mi usnął właśnie w leżaczku sam z siebie:baffled:. Idę go do łóżeczka przełożyć. Trochę za wcześnie mi usnął, bo z reguły kładę go po 11.
 
Karolcia dzieciaki cudne!!! z Amelki już kawał pannicy. Aż się ciepło na serduchu robi jak się czyta o tym jak starszy braciszek kocha siostrzyczkę

Ssabrina Sami wymiata :) widać że jest taki radosny :)

Lili współczuję nocki, buziaki dla Ady, oby to było jednorazowe

Gosiu gratulacje zębola :)

A o to i mój kawaler IMG_2847.jpg
IMG_2876.jpg
 
reklama
Do góry