reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

SZYMONKU dużo dużo zdrówka , radości i uśmiechniętej buźki. No i oczywiście zadowolenia z rodziców :))))

A ja dzisiaj na spacerku bardzo się ubawiłam, spotkałam tam panią ( babcię z wnuczkiem ) 2 tyg. starszym od Olimpii. Biedna kobieta podeszła do wózka żeby zobaczyć jak mała wcina słodką bułkę. Jak jej powiedziałam że je dużo rzeczy ( pokarmów) które udaje jej się wydrzeć z rączki starszej siostry to kobieta była w szoku. Potem włożyła do rączki swojego wnuczka flipsa i męczyła to biedne dziecko a on trafiał sobie do noska i oczka . No i babcia się załamała i siężaliła że mały zjada zaledwie 150 ml kaszki i nic poza tym.
Swoją drogą sama się dziwie ze mała nie ma problemów z zaparciami, kolkami itp. Zrecztą z Glorcią też nie miałam tkich problemów a przecież pierwszy deserek i zupkę jadła majac zaledwie niespełna m-ce. Jakieś dziwne mam te dzieci :))

Wiecie co ?? Przydałoby mi się trzecie :)))

Całuski




 
reklama
moj Bączek skonczyl roczek :-) jak ten czas leci ;-)

Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku
Wszystko co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie.


Wiecie co ?? Przydałoby mi się trzecie :)))

Czekałam, aż to napiszesz :-p


A ja się wyspałam i nie wiem czy jest godzina 4 czy już 5 po zmianie czasu :-p My dzisiaj buszujemy w ogrodzie. ;-)
 
Poroniona Julikowi nic po szczepieniach nie było.czasem lekka temperaturka tylko.trzymam kciukasy żeby i was było ok:)

a-gala.poroniona śliczne takie małe dzidziule!!! normalnie ochotę nam robicie na takie dziubdziusie:) śliczności!!!

Lili co do Twojego suwaka to Ty hcyba jakiś przyspieszacz masz:) pędzi tak ,że zaraz poznamy lokatora lub lokatorkę:) kiedy połókowe?pewnie płeć wam już zdradzą/chcecie wiedzieć?

Ala ciut spóźnione...ale jeszcze nie bardzo:pdla roczniaczka wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żebyś zawsze był tak słodki i kochany:) buziaki od e-ciotki!

Aga
takie słodkie córy to powinien chcieć jeszcze takich księżniczek:)
 
Muszę tylko najpierw spić mojego P. i sama się obsłużyć bo on coś niechętny na 3
:-D:-D:-D Aga a Ty miałaś teraz też CC, co lekarz w ogóle mówił o kolejnych ciążach, pytałaś z ciekawości w ogóle, jak macica się czuje, bo ja też na 99% CC, raz, że SN mnie przeraża, dwa, że z moimi oczami nie mogę przeć, więc dzieci byłyby rodzone za pomocą vacum, co mnie przeraża jeszcze bardziej. Chętnie poznam opinię lekarza. Mój to powiedział, że macica teraz mi tak ładnie się odbudowała, że Sn mogę rodzić spokojnie, choć ... i tu się uśmiechnął, bo takiego pacjenta panikarę na banka jeszcze nie miał :-p

Lili co do Twojego suwaka to Ty hcyba jakiś przyspieszacz masz:) pędzi tak ,że zaraz poznamy lokatora lub lokatorkę:) kiedy połókowe?pewnie płeć wam już zdradzą/chcecie wiedzieć?
Wiedzieć chcemy, obydwoje czujemy, że to córa, zobaczymy, a co do tempa suwaka, Olu wiesz mi ja każdego dnia jestem w szoku i uwierzyć swojemu szczęściu nie mogę :tak: Połowkowe mamy chyba 21.04. :zawstydzona/y:


Właśnie zrobiłyśmy z Adą porządek w Jej szafie, pożegnałyśmy zimę, jest w kartonie i czeka na dzidzię. Za to w szafie wylądowała wiosna i lato i dziewczyny ucieszyłąm się jak diabli, bo nawet nie przypuszczałam, że mam Adę ubraną, ja tu główkowałam, że będę musiała kasę na jakieś zakupy wygospodarować, a my tu mamy wszystko
- bluzeczki na wiosnę
- bluzeczki na naramkach na lato
- krótkie spodenki
- 3/4 spodenki
- chusteczki na głowę
- sukienusie
- tuniki
- getry
- skarpetki kolorowe ach ach
- poncho
- sweterki na lato

Jedyne co muszę dokupić to jakieś jeansy, bo mam tylko jedne i jedne sztruksy, no i jakiś sweterek (sztuk 2) fajowy na zimniejsze wieczory i poranki. Nie przypuszczałam, że aż tak poszalałam na letnich wyprzedażach. Mało tego zakupiłam też kilka ubranek w rozmiarze 74 i 86, bo miały być na letnie prezenty dla znajomych, ale póki co 74 schowałam, więc już dzidzia ma swoje nowości. 86 pójdzie na prezenty, wow ciuszki za 5 zł kupowałam w C&A i H&M i po 10 zł w Zarze. :-p Ale kto tam będzie wiedział, no przynajmniej taka nadzieja, że się nie pokapują. :-p

A na pewno jeszcze coś tam babcia zakupi czy ciocie dla Adzika.

Na jesień parę ubranek już też mamy po wyprzedażach, ale to kilka sztuk.

Pralka nam się naprawiała, sama, tydzień nie używana, A, mówi, wrzuć pranie, może wywiruje, no i się zdziwiliśmy, bo pralka normalnie pierze, ufff. :tak:

Napisałam do Karollci33 - odezwie się, u nich wsio ok, rodzeństwo w sobie zakochane. :tak:
Rozmawiałam z Carri - też ma się odezwać w wolnej chwili, u Niej wszystko ok, Madzia rośnie. :tak:
 
:-D:-D:-D Aga a Ty miałaś teraz też CC, co lekarz w ogóle mówił o kolejnych ciążach, pytałaś z ciekawości w ogóle, jak macica się czuje, bo ja też na 99% CC, raz, że SN mnie przeraża, dwa, że z moimi oczami nie mogę przeć, więc dzieci byłyby rodzone za pomocą vacum, co mnie przeraża jeszcze bardziej. Chętnie poznam opinię lekarza. Mój to powiedział, że macica teraz mi tak ładnie się odbudowała, że Sn mogę rodzić spokojnie, choć ... i tu się uśmiechnął, bo takiego pacjenta panikarę na banka jeszcze nie miał :-p
Kiedyś ( jak już byłam w drugiej ciąży ) to usłyszałam w TV że od cięcia do poczęcia powinno minąć rok a najlepiej 2. Ale jakoś mnie to nie przeraziła że ja niespełna 4 m-ce po CC zaszłam w ciążę. A mój lekarz - optymista - nie dał mi jakiś specjalnych terminów, czy limitu CC chociaż rozmawiałam o tym z nim po urodzeniu Glorci. Wstyd się przyznać ale od urodzenia Olimpii jeszcze go nie odwiedziłam , nie mam poprostu kiedy.
 
Witam
SZYMONKU z okazji Swego Pierwszego roczku dużo zdrowia miłości i spełnienia marzeń!!!!!!!! Buziaki od Lenki


Lili faktycznie strasznie zacełaś lecieć jak brzucho rośnie? Kurczę jestem ciekawa co sie tam kryje:) widzisz ciuszki sa wiec znów zaoszczedzisz.
Aga widzę że mniejsza jest bardziej odważniejsza i ruchliwsza od Glorci. Z twoim ukochany już lepiej bo coś sobie przypominiam że na końcówce nie było zaciekawię.
Lena wczoraj padła o 19 i dziś obudziła się o 10 oczywiście z przerwami na karmienie.Od piątku mamy gości dziś ostatni dzień już dostaje na łeb.Jak na złość
 
Kaira - brzuch urósł, postaram się na wieczór wstawić fotkę i nie jest to już brzusio spożywczy, choć jeszcze nie tak twardy jak w późniejszych miesiącach.
Aga34 - no też tak słyszałam, ale ja po tych ciążach chcę 5 lat przerwy ;-) I nie boję się trójki małych dzieci, tylko wizja 3 fotelików w aucie mnie przeraża ;-)

Muszę lecieć zamknąć bramę po śmieciarzach, bo nie zamknęli, a nasza otwiera się w dwie strony, a obok stoi auto pracownika szwagra i jak rypnie to w auto i nasza wina, a nie mam zamiaru latać po ubezpieczycielach i walczyć z śmieciarzem o odszkodowanie. :wściekła/y:
 
Dzien dobry:-)

U nas pogoda swietna wiec zaraz z Julia uciekamy sie tyci poopalac na balkonik:-)

Szymonku wszystkiego Najlepszego!!!

Aga fajnie,ze male wcianaja wszystko i klopotu nie masz.
Mi Julia dzis od rana lodowke okupowala i wcinala szynke-hihi.

Buziaki dla dzieciaczkow i do uslyszenia pozniej.

Ps.A to mala madrala na wiosennym spacerku IMG_8920.jpgIMG_8929 (1).jpgIMG_8925 (1).jpgIMG_8913 (1).jpg
 
reklama
Do góry