reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Jula cudowna! Już taka duża dziewczynka
A to moja z wczorajszego spacerku
DSC02897.jpg
 
reklama
Hejka
Już myślałam, że Kubie lepiej, tzn. zdrowieje a on cały dzień osowiały, kaszel i katar go męczy. Teraz niedawno tak zaczął kaszleć, że zwymiotował, potem drugi raz flegmą. P. go wziął na ręce i usnął. To go położyliśmy do łóżeczka, nawet pieluchy mu nie zmieniłam, zrobię to potem, bo i tak pewnie obudzi się na mleko, którego nie mogę dać mu więcej
niż 120 ml, bo i tak to zwymiotuje jak więcej. Niby dobrze, ze odkrztusza, ale chyba pójdę w tygodniu do lekarza na osłuchanie jeszcze.

Kaira chyba nie muszę pisać, że Lenka cudna jest. Fajnie wygląda w tym płaszczyku.

Agnieszka Julcia super wygląda, taka mała dama.
 
Witam mamusie :-)
My po calym dniu na swiezym powietrzu,az milo bylo u nas ostatnio jest tak cieplutko i slonecznie ze hejj :-)
Aga i kaira cudowne macie dziewczyny,takie juz sa duze pannice,slicznotki kochan e:-)
Gosia zdrowka dla Kubusia !!!!biedny sie tak meczy :(
 
Witam Was dziewczynki.

Córcie przez ostatnie dni " padają" mi jednocześnie około 19-19.30 więc mogę sobie spokojnie do Was wpaść.

Ola - ten kto się najmniej zajmuje to ma najwięcej do powiedzenia, ale cóż sama nie dam rady chyba że na boku - hihi:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D

Kaira 24 - faktycznie mniejsza ma całkiem inny charakterek, już mi szkoda Glorci gdy Olimpia zacznie chodzić. A co do "ukochanego" to raz z górki raz pod górkę z częstotliwością na "POD". On ma inne priorytety które są tak naprawdę mało ważne w życiu.A ostatnio zauważyłam że mam mało do gadania, najpierw coś razem ustalamy a potem i tak robi po kryjomu po swojemu. Nie wiem jak wytrzymam okres świąteczny bo niedziele gdy nie pracuje są dla mnie koszmarem. Ale to dłuuuuga historia.

Lilijanna - ja kupiłam samochód 7 -osobowy więc jeszcze jeden wcisnę A w piątek odbieram wózek spacerówkę podwójną bo Glorcia jeszcze jest za mała na dłuższe przechadzki i nie widzę siebie pchającą wózek z jedną a drugą nieść na rękach.

Agnieszka0240 - Julcia śliczna i już taka duża. Ale ten czas leci. A jak Tobie się układa z A ?? Rozmowa pomogła na dłużej ??

Kaira24 - Lenka z tą minką wygląda przesłodko.
 
Gosiu - no warto podejść by osłuchał, tak na wszelki wypadek, zdrówka dla Kubusia :tak:
Aga34 - ja wczoraj na podwórku widziałam świetny podwójny wózek, spacerówka dla młodszej i krzesełko z podnóżkiem dla starszaka, różnica wieku między nimi była półtora roku, aż podeszłam i zaczęłam z laską gadać, powiedziała, że przypadkowo go na allegro dorwała. Pochwal się potem spacerówką :tak: Bardzo jestem ciekawa.
Alicja - i u nas chłodniej, a na weekend zapowiadają powrót zimy, a ja zimę do kartonów w niedzielę spakowałam :confused2:
Kaira, Agnieszka - dziewuchy boskie.

Nie dałam rady zrobić zdjęcia brzusia. :zawstydzona/y:
 
Dzien dobry:-)

Pogoda znowu fajna wiec dzis sie wybirzemy do H&M po pizamke dla malej.

Aga u nas juz od dluzszego czasu o wiele lepiej.
Mozna powiedziec,ze od kiedy z tesciowa nie ma kontaktu to jest wrecz super.
Oby tak dalej.

Teraz uciekam i pewnie wieczorkiem zajrze.

Milego dnia
 
Lil u nas tez cos ma sniegiem sypnac wrrrrr a juz myslalam ze wiosna jest na calego ;-( brrrr mam dosc zimnaaaa ja jeszcze zimowych rzeczy nie pochowalam
u endo w sumie ok wyniki krwi powiedzial ze mam jak chłop :eek: nie wiem jak mam to rozumieć heheh ;-)
i dostalam mniejsza dawke euthyroxu na 100
 
reklama
Lilijanna w sobotę wstawię fotki.

Agnieszka0240- bo te teściowe to zakała chyba jakaś , moja na cale szczęście żadko się oddzywa a jeszcze żadziej przyjeżdża ale jak jużzadzwoni to wku...i człowieka za cały okres gdy się nie oddzywa. Ostatnio wymyśliła żeby przyjechać z dziewczynkami na święta bo chce je zobaczyć, jeśli chce zobaczyć to niech przyjedzie. Powiedziała że my mamy gó...o do gadania bo ona tak zarządziła i że "przecież spać będziemy mieć gdzie bo na tapczan 90 cm." Czy wyobrażacie sobie spać w czwórkę na tapczanie ?? Dodam że sama ma duże łóżko gdzie spokojnie w 4 można spać ale "TO JEST JEJ MIESZKANIE, JEJ ŚWIĄTYNIA I OSTOJA I NIKT NIE BĘDZIE DECYDOWAŁ GDZIE KTO MA SPAĆ" Jak jej powiedziałam że Olimpcia śpi włóżeczku i nie wiem czy będzie chciała bez niego zasnąć to usłyszałam " TO TY SOBIE WYOBRAZASZ ZE JESZCZE ŁÓŻECZKO MAM ZAŁATWIĆ " ?? Głupia jakaś czy co?? A w dodatku w 2 dzień swiąt są chrzciny u dziecka brata mojego P. Poinformował nas sms-owo wczoraj i chciał żeby P. był chrzesnym. Jak mu powiedzieliśmy że P. nie może być chrzesnym bo żyjemy bez ślubu, mamy 2 dzieci to nas wyzwał od gówniarzy nieznających się na życiu i P. ma zrobić tak jak on chce a nie jak kościół nakazuje. A przecież brat mojego P. jest kilka lat młodszy ode mnie to jaka ja jestem dla niego gówniara ?? Mówię Was dziewczynki ręce mi opadają. Jakaś dziwna ta rodzinaNo to se pogadałam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry