reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Hej dziewczynki ,pamiętacie mnie jeszcze ? :))
Wpadłam powiedzieć że u mnie wszystko ok, tylko mam ręce pełne roboty. Dziewczynki rosną jak na drożdżach i jestem przeszczęśliwa i przezmęczona.
Wstawię Wam kilka fotek moich pociech.
Całuski dla wszystkich
Resize of PB250010.jpgResize of PC030019.jpgResize of PC030035.jpgResize of P1010094.jpgResize of P1010096.jpgResize of P1290112.jpgResize of P1290111.jpgResize of P1290134.jpgResize of P1290107.jpgResize of P1290117.jpg
 
reklama
nooooo Aga wreszcie!!!! dziewczynki sliczne i jakie juz duze :szok: podobne do siebie czy mi sie wydaje?ucaluj obie i pokazuj sie czesciej :tak:
Ola no Olaf byl szczepiony na wzw tym co w szpitalu....przyzna,m szczerze ze niepamietam :zawstydzona/y: jutro sprawdze w ksiazeczce ;-)

Olaf mnie dzis zaskoczyl--->ogladal wieczorynke i dzieci podskakiwaly do gory i z okrzykiem wyciagaly raczki do gory- patrze a Olaf robi to samo( :szok: <--- moja mina)taki madry ten moj synus :-p:sorry2:

dziewczyny,prosba:jakimi spacerowkami jezdzicie?poprosze o opinie...mialam kupic Ora z mamas&papas ale teraz jak mam kupic to mam watpliwosci.....kurde no....:dry:
 
Hej kochana, będę wpadać w miarę możliwości, bo ostatnio naprawdę jestem zaiegana, a w dodatku rozpoczynamy budowę , tzn remont domu , czyli podnosimy górę domu rodziców i wykańczamy pokoje. Małe muszą gdzies mieszkac :) a w obecnym mieszkaniu juz się nie mieścimy bo wszystkie wolne miejsca zajęły zabawki. Aniolki całuję Cię mocno i pozostałe dziewczynki również
 
Aniolki ja mam lire 4 i jestem zadowolona lekka zwrotna wygodna bo ma szerokie i dlusie siedzisko 5 punktowe pasy maly kosz na zakupy ale ja wieszam na raczkach i wozek jest do 20-25 kg dziecka a nie jak inne do 15 kg bo mi zalezalo zeby dluzje nim pojezdzic
 
w małopolsce szczepią mmr-em jeszcze?
pomorskie to już priorix tylko

Ja myślę, że priorix jest wszędzie, tylko przyzwyczajenie do nazwy MMR pozostało.

Aga34 - super dziewuchy. Wpadaj częściej. Choć na chwilkę.

A ja myślałam, że tylko ja tu taki zboczeniec, że Córkę na narty gnam? :-p Oczywiście wsio w ramach zabawy. :tak:

Cieszę się, że trwa normalna dyskusja co do szczepień.
 
Hej
zrobiłam przerwę w pracy o ogarniam bb:)
co do szczepień: my też z opóźnieniem, nie mamy 3 dawki 5w1, wzw b mam skończone (engerixem), trochę byłam opóźniona, ale niewiele i pani dr mówiła, ze oki. Kiedyś rozmawiałam z taką dziewczyną w kolejce do lekarza i jej synek przed zabiegiem musiał znów przejść procedurę szczepień wzw, bo nie miał przeciwciał, po drugiej serii już miał, więc o tak to bywa czasami.
Miałam jedno wezwanie straszące, zmieniłam lekarza, przychodnie i teraz się w miarę dogaduję.
Aga witaj, śliczności
zmykam
 
Ku*wa czy tylko ja zaszczepiłam tym dziadostwem euvaxem? :zawstydzona/y:

Zmienił mi się opis pod suwakiem tralalalala. :laugh2: We wtorek wizyta, jestem jakaś spokojna, aż za. :dry: Ale Ada codziennie do brzuszka się tuli i gada do niego i całuje, więc dzidzia czuje siostrzaną miłość i będzie i musi być ok.

Dwa oni ze sobą rozmawiają, po swojemu, ja to słyszę, czuję i wiem, będzie przechlapane jak sobie znajdą wspólnego wroga (czyt. upierdliwa mamuśka) :-p
 
Lili wlasnie zerknelam do ksiazeczki-Olaf ma w sumie 3x zoltaczke(liczac ta poporodowa) i 2 byly hepavaxem a ostatnia wlasnie euvaxem :baffled: i 2x infanrix...
a jesli chodzi o te przerwy zoltaczkowych szczepien to wlasnie nad Olafem dumali czy przerwa nie za dluga i czy szczepienie ma sens...ale "zmiescil" sie w odstepie czasowym i zaszczepili(tylko nie podali mi ile ten przedzial czasowy wynosi :dry:)...14.02 mielismy isc na 5w1 ale chyba odwleke znow :-p bo katar byl\jest wiec poczekam z tydzien ;-)
a co do suwaka to fakt--->gna jak oszalaly ;) taka siostre jak Adzik to nie jeden maluszek moze pozazdroscic :tak: toz to taka madra dziewczynka...(wyobrazilam sobie jak bierze malego braciszka :confused:-nie pyt czemu tak w glowie sie uroilo- i pokazuje mu ksiazeczki :sorry2:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry