reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Kubusiu i Tomaczku wszystkiego Najlepszego!!!!

Nie wiem czy Wam pisalam,ale zabralam sie za albumy dla Julii.

Pokupowalam te co wkleja sie fotki,kupilam do tego ozdobne naklejki.

Dopiero zaczynam pierwszy album czyli jestem na styczniu 2010.

Do nadrobienia mam cale 2 lata:-p

No i siedze tak nad tymi fotkami i rozplywam sie nad malenka Julia...

Doslownie...

Tak jak kiedys nie bylam moze do konca dojrzala do decyzji o drugim dzieciatku-tak teraz z wstepnych ustalen zaczynamy sie starac jeszcze w tym roku.

Najpierw musze uregulowac sprawy tarczycowe.


Kairko i Olu dzieki za pamiec.

Co do pracy to szukam czegos innego.

W skrocie tamta okazala sie sprzataniem rzeznika(a niby mialo byc sprzatanie sklepu-bez dzialu miesnego).

Pracowalo sie w gumaczach,dlugim gumowym fartuchu.

Sprzatalo sie wszystkie te wielkie maszyny po miesie,odstawialo i sprzatalo ciezkie,metalowe stoly na ktorych pracuje rzeznik itd.

Jednym slowem praca bardziej dla faceta bo naprawde byla ciezka.

Buziaki i milego wieczorku.
 
Kubusiu,Tomciu i Borysie:
Zdrowia, wielu powodów do radości,dni bez chmur,
ale za to pełnych radości życza Wam Beata z Olafkiem

539_kotek_ur.gif
 
o rany ale wtopa wiedziałam,że o kimś zapomniałam a tu Jezynkowy Borysek!!!!
BOrysku kochany słoneczko Wszystkeigo co najlepsze!!!

Adzikowe zdj pamiętam.superowe jest i nawet ost zastanawiałam się keidy ona taką gimnastykę odstawiała:) ale już dorosła! kolejne pół roku przemknęło.buziaki!

i dla wszytskich pozostałych bobaskó kórym meisiączek kolejny stuknął w najbliższym czasie a ciotka przegapiła:( buziole... Julciu Tobie bo to dziś

Aniołki super obrazek!
 
Wszystkiego najlepszego dla Kubusia, Tomka i Boryska! Fajnych zabawek, kochanych rodziców i rodzeństwa w przyszłości ;-) Jednym słowem szczęśliwego dzieciństwa i nie tylko!

Dla naszych miesięczniaków Ady i Julci też życzenia wszystkiego najlepszego!


Agnieszka, fajnie, że zabrałaś się za porządkowanie albumów. I tak jesteś dobra, że masz co w te albumy wklejać, bo ja wszystko mam na kompie i własnie jestem na etapie porządkowania galerii Agnieszki, bo 3 latka Pawełka to jakoś na bieżąco porządkowałam, a teraz uzbierało mi się tego... Zbieram się do zrobienia odbitek papierowych, ale nie wiem jak to będzie, bo to oznacza wyselekcjonowania zdjęć z 4 lat! A to są tysiące fotek!
 
Cześć dziewuszki także macie jedną więcej rozpakowaną:tak: W końcu i ja zawitałam do was:):) Ost mam bardzo mało czasu na wszystko musze to sobie poukładać bo dzień goni jak szalony i nie mam czasu na kompa wg. Także jakieś zorganizowanie by mi sie przydało :) jestemna etapie czytania wszystkiego o menu mamy karmiącej wiem że metoda prób jest najlepsza ale przez pierwsze dni Szymonek w nocy bardzo płakał i wyginał się dopiero jak mu gazy odeszły to był spokojniejszy połozna w szpitalu powiedziała że to nie moga byc kolki bo jest za mały no nie wiem ale po mojemu to były kolki w drugiej dobie w szpitalu mały bardzo mi płakał prawie całą noc mi płakał nosiłam go dawałam cyca mokra byłam cała i z nerwów i z niepokoju co sie dzieje położna nawet nie zajrzała co się dzieje dobrze że sama w pokoju byłam bo Szymek wszystkich by pobudził więc teraz musze od nowa poznac jak to jest z tym karmieniem cycem licze na wasze porady kochane:) Dzisiaj miałam drugą noc przespaną mam nadzieję że malutkiemu tak zostanie z tym spaniem potrafi przespać bez budzenia ponad 4 godziny. Dzisiaj mu pepuszek odleciał. Pomalutku mam nadzieję że się wdrożę w temat także pozdrawiamy wszystkich i buziaki od nas:-)
 
reklama
Ewelinka wielkie gratulacje :-) a co do karmienia to ja np troche butla dokarmialam zanim cycki mi sie rozbujały na dobre a pozniej to tylko cyc
np 30 ml mleka z butli a potem cyc i ladnie wtedy mi ssał bo nie mógł sie szybko na jesc z cyca a tak troszke byl najedzony i bylo git :-)
co do zdjec to ja S na bieżaco wywołuje czyli co miesiac i w albumie mam 1 meisiac 2, 3 itd :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry