reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

As dzieki CI za ten wpis ja juz dostalam jedno wezwanie z przychodni czekam na kolejne 2 :-(
ja szczepic nie bede w rodiznie jest dziewczynka z porazeniem opon mozgowych po szczepieniu na gruzlice :-(
 
reklama
A ja już tego nie czytam i szczepie pomalutku.
Agnieszko już sie pytałąm jak w pracy???????????/ Coś mało cie widać ostanio
 
co do szczepień już wiele rozmów było:) dla mnei najważniejsze jest to,żeby nie spieszyć się.dziecko musi być zdrowe.i nie szczepić byle czym.bo te powikłania to głównie po konkretnych szczepionkach np mmr którym już nei szczepią raczej.tak samo z żółtaczką ,szczepionka szczepionce nie równa. ja szczepię chociaż też trochę się boję.dlatego nei spinam się jak się odwleka jakieś:) a wręcz przeciwnie.ale powikłań po chorobach tym bardziej boję się.

o właśnie Agnieszka ja kompletnie zapomniałam o Twojej pracy,dobrze,że Kaira zapytała to dołączam:)

ja niczego nei rozumiem z tej historii a strachu przed konsekwencjami (którym ją tłumaczą)głównie .normalna matka jak coś się stanie dziecku nei myśli o tym co ją spotka bo już i tak ma gdzieś życie.co za różnica czy w więzieniu czy w psychiatryku jak dziecku coś by się stało życie nei miałoby sensu.
 
kuba.jpg
Kochany Kubusiu!
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci ( imię)
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich,
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyła
Marta i Tomaszek


Oczywiście dla naszych dziewczynek Adrianny i Juli także wszystkiego najlepszego z okazji kolejnej miesięcznicy!!!!

Wszystko stoi mi przed oczami normalnie cofnęłam się o rok do tyłu i nadal ciężko mi uwierzyć,że mam to moje małe szczęście!!!!!!

Po po0łudniu imprezka:-)
 
Tomaszku Wszystkiego Najlepszego z okazji 1 urodzin
roczek.jpg

Kuba dziś postanowił wstać o 5.45 i muszę go przetrzymać, bo mój cały plan przygotowawczy pójdzie w łeb.
 
KUBISIU I TOMUSIU
Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku
Wszystko co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie.
 
Gosia,Martusionek.... dla waszych cukeireczków roczniaczków kochanych!!! niech beda zawsze zdrowi,radośni i kochani!!! buziaki wielkie
ale szybko ten czas leci,.nei mogę nadziwić się jak atrzę na te nasze suwaki. przygotowania do imprez pewnei trwaja.czekamy na foty!!!
 
Alfabetycznie: Borysku, Kubusiu, Tomusiu
Ukochane dziecię!
Gdy chcesz szczęście mieć na świecie.
Gdy Cię minąć ma zła droga.
Nade wszystko miłuj Boga.
Kochaj swoich Rodzicieli.
By pociechę z Ciebie mieli.
Ale pomnij, że tam w niebie.
Aniołek ma w opiece ciągłej Ciebie.
Niech Ci dają zawsze nieba.
Zdrowia, szczęścia, sił.
Tyle chleba ile trzeba.
Dla wszech życia chwil.
Niech życia Ci miłe.
Jak słodkie motyle.
Płyną wśród woni i róż.
A ciernie i głogi,
co błyszczą wśród drogi.

Niech Ci usuwa Twój Anioł Stróż.

Julcia - zdrówka psotnico kochana, Tobie już coraz bliżej do 3 :laugh2:
A my też rocznica bardziej okrągła - bo półtora roku. A rok temu Adzik sportowiec, po raz pierwszy pompowała:
SAM_0336.jpg
 
reklama
Kubusiu, Tomusiu kochane roczniaki samych radości i zdrówka! Udanych imprezek.
Adziku, Julcio wszystkiego najlepszego
Spóźnione Olafkowi i Agniesi najszczersze życzenia:)
Przez te ferie do kompa jakos nie po drodze. Czekam na ksiedza, Kamil olał czekanie i zasnąl:-D
 
Do góry