reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

A moje dziecko dzisiaj spało dwa razy, raz w samochodzie chwilkę a potem 1,5 h od 11 i potem już nie spał, ale co był za marudny to bardziej mnie wymęczył niż gdybym w pracy była. Od 19 śpi i zainstalowałam mu do pupci viburcol.

Annas
Kuba nie raczkuje tylko się buja tak od 1,5 miesiąca i zaczyna prostować nogi na czworakach więc pewnie też szybciej wstanie niż zaraczkuje. A ja jeżdżę na rehabilitacje i tam paniki nikt nie sieje u nas. Zresztą w tej fundacji to się już z wszystkimi prawie znamy nawet z rodzicami i nawet babciami i wujkami jak na zapisy przyjeżdżamy.

Niucha pewnie, że Cię pamiętamy. Wszystkiego naj dla Natanielka z okazji roczku.

Lili u nas też jest lepiej jak P. Z Kubą zostaje, ten go uwielbia i wzajemnie, Kuba nawet woli iść do taty bardziej czasem niż do mamy
 
reklama
Cieszę się bardzo ze nie zapomniałyście o mnie mimo że rzadko się udzielam. Jedną rzeczą której nauczył mnie Natan że nie ma co porównywać każde dziecko jest wielkim indywidualistą. Nati na nóżkach obchodzi trzymając się bardzo szybko niedawno zaczął raczkować a zacznie chodzić samodzielnie jak będzie na to gotowy. Picie wody z kąpieli też mamy za sobą. Najbardziej dumna jestem jak widzę moich dwóch synusiów razem mały jest zafascynowany Kubą i odwrotnie jak tulą się to aż łezka mi się w oku kręci ze wzruszeniu.
 
dziewczyny powiedzicie jak to jest kiedy powinnam iść do lekarza, czy to w ogóle są niepokojące objawy- a mianowicie mój Mały od wczoraj kilka razy dziennie ( 3 może 4 ) przy zmianie pieluchy jak mu myję pupcię wystrzela rzadką kupą, prawie sama woda o kolorze kupy i iestrawione mleko i mocniej ulewa. Nawet nie wiem czy to jeszcze ulewaniem można nazwać. Gorączki nie ma, chyba się najada bo śpi długo. Sama nie wiem co o tym myśleć :(
 
Witajcie
Annas- Lena nauczyła sie pełzać 7,5 m-ce, jak miała prawie 8,5 m-ce raczkować wtedy nauczyła sie siadać, i raczkuje do dziś, aktualnie jest na etapie wspinania sie na wszystko,jak stoi przy stole to sobie robi kroczki, jak chwytamy ją za ręce to siada na tyłek. Wszystko w swoim czasie.
TEż mam obseję jak każda matka bo chciałbym więcej ale wiem że w swoim czasie czytam miliony gazet, ksiązek koleżanki mają mega geniuszy ale Lenka po swojemu poamlutku a do celu.Może sie doczekam kiedyś świadomego słowa MAMA:)
Niucha Witaj słońce też myśłałm ostanio co tam u Was Ale śliczny Natanek i już roczek przeleciał
Lili- świetna jest Ta twoja córcia-kiedy moja będzie taka kumata, a za A też szaleje. U mnie A zadecydował w przyszłym roku staranki:p.
Just-Myśmy dostali leki na serducho zw na przeciek szkodzący malej, ale w zabrzu często go podaja nawet jak nie ma zbytni wskaza, jak pogadałam z mauskami na korytarzu.A ze tam jest tłum ludzi i dużo czekania wiec zawsze dużo można sie dowiedzieć:)
Olu-Co do drzemek Lena śpi koło 11 od 20min-1h i czasem 2 drzemka koło 15-16 -w najlepszym czasie1 h
Agnieszko co tam u Was
Lucy- To faktycznie spryciarz z Miłka :)
Wiolu a ty chcesz ją szczepić?
Angelka jak Staś?
Aniołki mały już chodzi dawaj fotki:)
Daa- nerwy opanowane?
Magnusik jeśli cię pociesze to moja mała nie raz strzeliła kupą w Nas i to masakrycznie dużo. nie raz mi się z tego powodu płakac chiało. U nas podejrzewali uczulenie na mleczko ale w końcu sama z tego wyrosła jak miała 4 m-ce a przestałą ulewać jak miał 6.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kaira - nie planowałam. Moja znajoma pani doktor, odradzała dodatkowe szczepienia dodatkowe, ale jak byłam ostatnio po receptę na mleko to wpadła mi w ręce ulotka o pneumokokach i oczywiście się wystraszyłam:(

A drzemki, Amela wstaje między 6:30 a 7, pierwsza drzemka o 10, wtedy śpi 1-2 godz. Potem druga o 16 i śpi od 0,5 do 1 godz. zasypia na noc ok 21
 
Just-Myśmy dostali leki na serducho zw na przeciek szkodzący malej, ale w zabrzu często go podaja nawet jak nie ma zbytni wskaza, jak pogadałam z mauskami na korytarzu.A ze tam jest tłum ludzi i dużo czekania wiec zawsze dużo można sie dowiedzieć:)
U nas też przeciek jest, a leków nie ma :sorry: mam nadzieję, że ci Szymonowi znachorzy wiedzą co robią ;-)

EDIT: wyciągnęłam echo i okazuje sie, że w opisie o przecieku lekarka nic nie napisała, więc może zafiksowałam się, że był i jej wczoraj niedosłyszałam/niedopytałam :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Ludy jak Wy funkcjonujecie z dzieciakami zasypiającymi o 21, mi Ada tak drugi tydzień zasypia i jestem wykończona :confused2: Przecież z wieczoru nici, już normalnie A. marudzi o przytulańce, a mi się nie chce, bo siły wieczorne na A. tracę na Adzika :confused2: Ale dziś sama potrzebuję, bo czuję, że już mnie tak wsio zaczyna swędzieć, 2 tygodnie stypy, odkąd Adzik się rozchorowała :zawstydzona/y:

Niucha - ubiegłaś mnie, bo miałam pytać jak na froncie brat-brat, ale czytam, że bajkowo ;-) To super :tak:


Ja się wstrzymuję z priorixem jak długo się da.
 
Just- Wiec jest ok takie coś by opisali. nam powiedzieli ze conajmniej do 4 roku życia sie zarasta wiec Sz ma dużoo czasu:):-)
edit-
LILI- My korzytsamy z czasu an przytulanki jak L spi:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja to Lili powiem ci ,ze już tez wieczorkiem o odpoczynku marzę mój jak o 20tej nei śpi(dziś łaziłam do 20.18 to mam własnie wrazenie ,ze wieczór ucieka)

mamy płotek:) w ikea cena jakiś żart chyba 180 zł więc kupiliśmy na allegro:) i fota parapetów (to już dawny patent)
oczywiście pierwsze co to jak widać wgramolił się na niego:)w ogóle świetną zabawą było szarpanie płotka takie bujanie:) złapał dwoma łapkami i ciągnął łobuz
DSCN7930.jpgDSCN7931.jpg

zdjęłam dzisiaj górną część tego moejgo kupka lovi360 i skubany faktycznie bez problemu sobie pił z normalnego,coprawda ja trzymałam,jutro dam mu w kubeczku i zobaczę czy sam da radę.no i te kanapki jak szalony wcina
 
Ostatnia edycja:
Do góry