reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

olu no wiadomo że przecież Juluś musiał przetestować co tez zescie mu za nowa atrakcje wprowadzili:)))
Lili moj Milo normalnie zasypial ok 19:30 a od 4 dni zasypia o 21:30 oj daje wieczorem w kosc:dry:
 
reklama
Ola** - czekaj czekaj, aż przez ten płotek będzie przechodził, Ada z łóżeczka już 2 razy mi wyszła jakieś 3 tygodnie temu :dry: Ale póki co cisza ze wspinaczkami, u nas teraz na tapecie znowu skakanie z tapczanów, foteli :sorry2:

LucyF - a do Mila babcia przychodzi czy Milo do babci?
 
Witam
Olu super zdjęcie, wspinacz mały:) W ogóle fajny patent z tym płotkiem, ja niestety mam kuchnię otwartą na salon, a w kuchni wiadomo same skarby i Kamilek uwielbia się tam podpełznąć, a co będzie potem. Niestety dość mocno odczuwam "małość" naszego mieszkanka i coraz poważniej rozmawiamy o zmianie. Wiadomo jak każdy chcielibyśmy dom, ale cóż chyba trzeba być realistą i kupić większe mieszkanie. No nic jakoś to będzie, chyba ważniejsze, ze szczęśliwi jesteśmy, mimo lekkiego rozgardiaszu.
Lili piękne opowieści o Adziku i A.
LucyF widzę, ze nie mam się co cieszyć, ze Kamilek zasypia o 19:30, chyba wszystko przed nami.
 
Annas ja też właśnie mam z salonem i stąd pilna potrzeba zagrodzenia:) my też w mieszkaniu mieszkamy przynjamniej póki co.a potem zobaczymy

Lili ale to mam chociaż jeszcze pare miesięcy:) może:)
póki co płotek wybawienie.zupa gotuje się a ja jestem spokojna:) nikt nie wyłącza ani nei podkręca gazu:)

Lucy a co Ty taki ranny ptaszek
.kciukasy żeby niunio naprawił się szybko!
Julek wczoraj rekord pobił mleczka wieczorem i dzisiaj ładnie spał.mimo zęboli do 7mej we własnym łóżeczku od tej 20.18.i wydaję mi się,że od momentu jak spać się położyłam to po raz pierwszy do niego nie wstawałam! wyspałam się:)(ale pewna nei jestem bo wieie jak to w nocy;)

,miłego dnia dziewczynki wszytskie i bobasy :)
 
Ostatnia edycja:
Kasikz - pytałaś o ubieranie na dwór u nas jest tak:
- body z długim rekawem
- bluzka z długim rękawem
- sweterek
- kurtka
- skarpetki
- rajstopy grube
- spodnie (póki co jeszcze nie ocieplane)
- czapka + szalik + rękawiczki + buty :-p

Ale rękawiczki mamy na sznurku i są, a nie zawsze jest potrzeba ubierania ich.
 
a mi już ręce opadły, bo Amela dziś znowu z katarem wstała:( I pokasłuje czasami, chociaż już sama nie wiem czy to od śliny, której ma tyle że non stop jej z buzi cieknie czy to kaszel. Fakt faktem zaczyna się od początku...niech ta jesień i zima się już kończy:(

lili - a co to są przytulanki:) bo ja już zapomniałam:) sił brak!
 
Ostatnia edycja:
Dobrze ze mam plyte bo znaja Pole to pokretel juz bym nie miala.mikrofalowka w strzepach.
Apropo dziewczyny co to moze byc taki paier kartonik przykrywal jaks dziurke.pola to wyrwala z mikrofalowki
olu Julus to niezly rozrabiaka
Wiolu dla mnie to zeby. pola miala kilka miesiecy katar i kaszel.wlasciwie jak zaczal sie w czerwcu to teraz sie skonczyl. Podawal np. Zyrtec albo fenistil

Lili to my podobnie. Tylko body z krotkim
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam
wiola- współczuje z tym katarem wiem ze to meczy.
ola- super patent na te parapety:)
a u ans pomalutku.
Amelka od kilku dni wklada mi caly czas piatke do uzi.Na poczatku
myslalam ze jest glodna a teraz roi to jak tylko moze.
,śmiejemy sie ze zeby jej ida (ale iona jeszcze za mala jest)
nie chce zey sie przyzwyczaila bo potem odzwyczaic to bedzie ciezko.
a smoczka nie chce.i juz nie wiem co robic.dzis kladalm jej pieluche ale sie bardzo denerwowala.
moze macie jakies sposoby?\
a w przedszkolu mi rece opadly.
pani nie pozwala dzieciom chodzic w samych rajstopkach bo jak to wyglada oni maja 6 lat.
i wiecie co ubrala mojemy tymkowi grube spodnie na polarze i nawet na sport w nich go wyslala.spocony jak cholera byl.
wiec pytam sie w co mam go ubierac a ona mi na to ze w rajstopy i dlugie spodnie.
a tam goraco i dzieciakowi nie wygodnie.
i nie wiem co robic.
zalamka
 
Do góry