reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Ja też już rozmawialam z panią doktor na temat odroczenia MMR, no i zadecydowałysmy, że najpierw będą szczepienia przypominające. A MMR po skończeniu 18 m-cy. Priorix, to była jedyna szczepionaka, po której synek miał jakiekolwiek objawy (dostał wysypki), no jeszcze po gruźlicy zroił mu sie pęcherzyk ropny, córcia nic takiego nie miała.
 
Witam ale senna pogoda, wietrzymy mieszkanie bo dziś znów podpalił mi sie komin z mojej głupoty.
Wiolu ja szczepiłam i bedę szczepić jeszcze meningokoki- pneumo dostała za free zw na serce, a menigo zw na moja pracę.
 
wlasnie nam pediatra kiedys mowila ze by na te 6w1 szczepic ale te dodatkowe typu meningo pneumo i rota itd to nie szczepic
Simon ma druga drzemke :-) dzisiaj odlozyli nam wizyte u pediatry na jutro na 9 rano :confused2:
cos i mnie zaczyna rozkladac wrrrr :crazy:
 
Witajcie!
Mam nadzieję że jeszcze ktoś mnie pamięta ja o Was pamiętam i jak tylko czas pozwala to podczytuj. Natan skończył rok nie wyobrażam sobie jak to było bez niego jest małym słodkim urwisem niestety nie potrafi sam sobą się zająć. Zabawki interesują go jak ktoś bawi się razem z nim.
Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku
 

Załączniki

  • PB110121.jpg
    PB110121.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 43
  • PB110133.jpg
    PB110133.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Niucha- ja Ciebie pamiętam , synuś Ci rośnie jak na drożdżach ,przytojniak:tak:.
Witam i pozdrawiam wszystkie dziewczynki bez wyjątku , wpadłam do Was podczyta
ć:-)
 
reklama
Niucha Witaj!!!!!
Ja nawet sobie o Tobie ostatnio myślałam co tam u Ciebie i na tanka? no i kiedy on wyrósł?:-) Śliczny chłopczyk!!!!!


Natanku Wszystkiego naj naj lepszego z okazji skończenia roczku!!!!!


Zaglądaj do nas kiedy synek pozwoli!!!!!
 
Do góry