reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Wiolka - idąc tokiem myślenia Kasikz - a może Młoda ma uczulenia na coś właśnie, ja dawałam Adriannie latem Zyrtec. Może warto sprawdzić.


Dziewczyny sprawdzałyście grupę krwi dzieciaków? Mówię o starszakach. Bo ostatnio stwierdziłam, że warto by było wiedzieć i chyba czas najwyższy, z drugiej strony jak pomyślę, że mają mi Ją kłuć ... :dry:


Kasikz - co do za proces 50 tygodni na brzuch?

No i dzisiaj robię na obiad pizzę, nie chce mi się myśleć i gdybać i kombinować :-p

Karollcia33 - a nie może być w samych spodniach? Mi tam wersja same rajstopki też osobiście się nie podoba i Ada tak nie chodzi. Ale jak jest gorąco i w spodniach nie można to rajstopy i spodnie to głupota.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lili, kojarzy mi się, że grupa krwi do drugiego roku życia się klaruje, więc jeszcze za wcześnie (ale to trzeba byłoby gdzieś sprawdzić)
ja się bardziej zastanawiałam nad taką kontrolną morfologią - ale właśnie kłucie mnie zniechęca :no:
Chętnie bym się na domową pizzę załapała :-) może w weekend się zmuszę (nie lubię tego ciasta mieszać, choć w sumie to szybko idzie)
 
To sa na uczulenia. Czasami jej dawalam i troche ten katar wysuszalo. Po za tym moglo byc troche alergiczne

Just jak masz gdzies carefur to polecam ciasto kupione w carefurze takie na tortach jest , walkujesz dodajesz skladniki i pyszna
 
Ostatnia edycja:
Kasik- ja właśnie korzystam z takiego ciasta jak nie chce mi się kręcić ciasta, pycha jest pizza na tym cieście.
Just- nie wiem czy mnie pamiętasz poznałyśmy się na cpp , pamiętam jeszcze Twój suwaczek, nie mogę się doczekać kiedy do Was dołączę.
Wiolka- zdórwka życzę dla Amelki

jak te wasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach:tak:

My dziś będziemy jeść wczorajszą zupkę bo nie mam pomysłu na obiad.
 
Just- nie wiem czy mnie pamiętasz poznałyśmy się na cpp
Ja kiedyś zejdę z tego świata po takich wpisach :laugh2::-p;-) Nie no kobietka22 przez kolano przełożyć i na dupsko, tu Cię każdy pamięta, nawet sklerotycy. Nawet historię o bikini ... tym sexi ... ;-)


Kasikz - ciiii nie podpowiadaj, niech klepie ciasto :-p
 
nawet sklerotycy.
Lili, dzięki wielkie za wiarę w moją pamięć :-p

Kobietko, jasne, że Ciebie pamiętam!!! i też czekam, kiedy kurację zakończysz i dołączysz do nas :-)

Kasikz, do carfura trochę mi nie podrodze, ale jak kiedyś będę i NIE ZAPOMNĘ ;-) to sprawdzę

A co do sklerozy, to dobrze że sobie właśnie przypomniałam, że przecież T tak dobrze szło ostatnio rozciąganie ciasta na blaszce - to w takim razie już ja za mieszadło robić mogę, a do niego funkcja wałka będzie należała ;-)
 
Liljianko - jak mi miło to słyszeć, miód na moje uszy:-D,puki co można mnie bić w ciąży nie jestem:-D
jak mi Was brak wszystkich , kiedyś mi Słodziutka pisała jak na początku przyszłam,że kiedyś zrozumiem i teraz rozumiem, jak to brak "starych" koleżanek z forum.
Just- się wzruszyłam:D
 
reklama
Do góry