reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Agnieszka, już dawno odpuściłam. Wszystkie okna wyślinione i obpalcowane. Na domiar złego szafka rtv z lakierowanego mdf-u, szafki kuchenne też, stolik kawowy szklany i szafka ze szklanymi drzwiami. Gdzie ja miałam wyobraźnię, urządzając mieszkanie, to a nie wiem. Wszystko wiecznie ufaflunione. Moje dziecko jeździ językiem, nosem i wysnarowanymi żarciem łapkami.

U nas "nie wolno" rozumiane jest jako "przyspiesz".

No właśnie te pobudki po 20 razy mnie dobiły. Teraz jest lepiej. Choć dziś pobudka o 2 i usypianie do 4:30 zaliczyłam...oczywiście skapitulowałam i był cyc, który rak do końca nie pomógł. Za to rano kupa pupę odparzyła, więc może coś z brzuchem?
 
reklama
Plenitude - a jak Ci Zoja śpi? Zdarza jej się w śnie usiąść i walnąć się na glebę gdzie popadnie? Adrianna mi tak robiła i nie mogłam mieć takiej barierki, bo mogłaby sobie kręgosłup złamać, już lepszą opcją była gleba na ziemię, do której z takiego łóżeczka nie jest daleko. Natomiast Weronika mogła już w tym czasie spać w takim łóżku i dokładnie z taką barierką.

Miłego siwienia dziewczyny. :-p
 
Hej dziewczyny.
Julcia bardzo chora. Nie mam sil nawet pisac. 5 dni juz prawie nie spimy. Jak sie wykaraskamy z tego napisze.
 
Prija, trzymaj się tam! Zdrówka dla Julci!

Poratujcie mnie proszę pomysłem, co się stało. Stasio dostał jakiegoś uczulenia. Na buźce go wysypało, na rączkach i nóżkach też ma pojedyncze ogniska. Zachodzę w głowę, od czego to. Od niepamiętnych czasów nie wprowadzałam nic nowego do diety, ani jego, ani mojej. Kosmetyków używamy tych samych, co zawsze, kierując się zasadą niezbędnego minimum (i ja, i on). Proszek do prania ten sam od zawsze, nie używam płynu do zmiękczania. Gdzie jeszcze może być przyczyna? A może uczulił się na coś, co wcześniej dobrze tolerował? Tylko jak do tego dojść.... :(
 
Miałam cichą nadzieję, że to może po szczepieniu MMR, bo czasem się robi wysypka, ale jednak wybitnie alergicznie mi ta wysypka wygląda, mamy też suchą plamę na nóżce i rączce... No nic, na razie będę obserwować. Po dwojgu rodziców-alergików nie spodziewałabym się dziecka bez alergii :(
 
Cześć dziewczyny,

oj dawno mnie nie tutaj nie było bo zakończyłam moje staranka, niestety z marnym skutkiem, ale mam prośbę: gdybyście chciały pomóc choremu dzieciątku, to podam wam nr KRS. To córeczka moich znajomych. Ma roczek i całą masę uszkodzeń, które wymagają rehabilitacji. Udało mi się załatwić im fundację, która małą przygarnęła. Przyda się każdy grosz. Natalka ma kłopoty z oddychaniem i nie przełyka co powoduje, że ma rurkę tracheotomijną. Jej rodzice a moi bliscy przyjaciele, nie słyszeli nigdy jej głosu, a dzieciątko nie poczuło nigdy smaku jedzenia. Musi być karmiona przez sondę. Bardzo proszę o pomoc w ich imieniu.

Zobacz załącznik 666889
A tak na marginesie, to widzę, że Lilianka nadrabia za wszystkich :) Moje gratulacje kochana!
Buziaki kochane moje :tak:
 
reklama
Do góry