reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Kat, to moze byc spojenie łonowe. Łykaj wapno, ja łykam Calperos 500 juz od ciazy i nadal teraz. No i gin moze Ci zrobić usg, pomierzyc, czy sie nie rozeszlo spojenie.
 
reklama
Emka , nie chodzi , to za duzo powiedziane . Robi dwa kroki a potem leci jak kłoda i wtedy , matka rzucaj wszystko i mnie łap :) Ale przynajmniej się nie boi puscic .
kwiatuszek , skonczysz i przynajmniej papier będziesz mieć , a to duzo , Ja nie skonczyłam studiów i teraz żałuje.
kat , powinnas powiedzieć ginowi o tym bólu , może zrobi ci usg i podejrzy co tam tak boli
prija , no widzisz :0 małymi kroczkami się dziecko rozrusza zobaczysz :0)

A to poniżej to skopiowałam , bo znów wycofana seria szczepionki 5w1 ....sprawdzcie sobie , Emka to głównie do ciebie bo wiem że szczepisz tym , tak jak ja .

Seria szczepionki zapobiegającej zachorowaniom ma błonicę, tężec, krztusiec i poliomyelitis, jak również zakażeniom wywołanym przez Haemophilus influenzae typu B nie może być przedmiotem obrotu i stosowania. Powodem wstrzymania w obrocie jest podejrzenie braku spełnienia wymogów jakościowych.
Decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności. Dotyczy serii: Pentaxim, proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań, 1 fiol. proszku + 1 amp., strzykawka z zawiesiną 0,5 ml z 2 osobnymi igłami. Nr serii: K 4120-1, data ważności 04.2015.
Podmiotem odpowiedzialnym jest Sanofi Pasteur S.A. Francja.
 
Ostatnia edycja:
prija no widzisz?Mówiłam,ze jak ruszy to co chwila bedziesz podziwiac nowe umiejetności:) U nas było tak:najpierw dupka podnoszona do góry,tak chyba z 3 dni non stop w takiej pozycji ,a 4 dnia na czworaki i do przodu!
kwiatuszku nie marudź tylko kończ te studia! Ja tak jak czarna ich nie mam i bardzo załuje-tak się tylko mówi,ze w każdej chwili mozna zacząć...zbyt duży odstęp czasu od ostatniej nauki...
kat u mnie ze spojeniem ok,ale czasami jak coś źle sie wygne albo coś dźwigne to jakby mi ktoś gwóźdź wbijał w szyjkę!Poza tym miałam cc a w trakcie "przytulanek"boli mnie w środku...Myślałam,ze takie rzeczy to tylko po naturalnym porodzie,po jakimś złym szyciu...Kurde ale wiesz kiedy miałam takie bóle jak Ty?Po poronieniu,miałam najpierw je wywoływane i taki młody lekarz podał mi te tabletki do srodka...Myślałam,ze go kopne w pysk tak to bolało,potem miałam zabieg łyżeczkowania i pamiętam,ze bardzo długo bolało mnie właśnie tam.Myslałam,ze coś mi pękło.
 
czarna już ostatnio Kairy wpis widziałam i sprawdziłam-to nie moja szczepionka.Ja mam tą z Glaxo 5w1.
 
hej kobitki:-)

kwiatuszek dasz radę wysiedzieć ;-) a papier się przyda :tak:

czarna rośnie bździągwa :-) ostatnio ma u mnie ksywkę "pająk":-D bo jak czworakuje to rączki z zamachem czasem stawia:-D jak mały pajączek ;-)

lili żeby nie dać się zwariować kupiłam matę żeby mała na dechy nie leciała na początku bo wyciągnąć rączki nie zawsze zdąży a już leży ;-) i miała stabilny start dla stópek - uczyła się czworakowania od dużego palca a nie "chwytu" w stópce co widywałam w rajstopkach lub skarpetkach na innych niestabilnych powierzchniach typu kołdra. efekt ok bo na macie w miesiąc mała od siadu przez czworakowanie sama próbuje wstawać jak leżymy obok na macie to wspina się po nas:confused2:. Gaworzyć by zaczęła a nie kombinuje jak może :happy:

prija coś się dzieje :tak: przygotuj się na mobilność małej bo jak się jej spodoba to będziesz za nią ganiać. może w krótkich odstępach czasu siadać, czworakować i kombinować do wstawania. Nie musi, ale coś już jest na rzeczy, moja od dupńki też zaczynała, klęk podparty, siadanie, czworakowanie.

kat tak jak pisała loi - sprawdź u gina spojenie łonowe.

emka wycałuj od e-ciotki wiercipiętkę :tak:

szczepionki.. my tylko gruźlica i 2 x wzw b. na razie pediatra kazała się wstrzymać..
 
Chyba cały Nowy Sącz nas słyszał, przy pobieraniu...:eek:
Agnieszkaala po doopie dostaniesz!!!! Byłaś w NS i nie dałaś znać? Byśmy sie spotkaly na lodach u Argasia:cool2::-)

Dzięki dziewczyny, za słowa otuchy... Dla Was skończę :tak: nie wiem kiedy, ale skończę :confused2::laugh2:
Kupiłam Oliwce w końcu ten rowerek na 3 kołach... Bo zabierałam się jak sójka za morze... I już pierwszą jazdę po mieście ma za sobą:tak: ale jestem zmęczona... A tu jeszcze mam siostrzeńca na noc... Nic, jakoś dam radę:tak:
 
reklama
Do góry