reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Just- gratulacje :)
witajcie , ja dziś siedzę w domu , bo buro i ponuro , wstałam wcześnie rano i się nudzę , zaraz sobie zorganizuję jakieś zajęcie :)

Pozdrawiam :)
 
reklama
Adrianna właśnie mi myje głowę i czesze włoski, we fryzjerkę się bawi. :-p

Weronika właśnie dorwała się do papieru i wcina. No nie mogę jej tego oduczyć. Wszystkie papiery muszą być wysoko, przy Adzie mogły na ziemi leżeć. :confused2:
 
czarna rozpakowana :D wszystko ok wielkie gratulacje i czekamy na fotosiki przystojniaka tak sie ciesze hehe az M patrzy jakbym była jakas nienormalna .... faceci hehe
 
Agnieszka - a co tam u Igora? Jak Mati? Zakochani w sobie? WE ogóle co tam u Was?

Mało mnie ostatnio na forum... Igorek ma już 7,5miesiąca; samodzielnie siedzi; lubi bawić się w kojcu "na siedząco"; raczej nie będzie raczkował, podobnie jak Mati; wzięty na kolana nic tylko stanie go interesuje... Mati nadal zakochany w braciszku...
a oto moje skarby :
o 001.jpg

pozdrawiam i do napisania...
 

Załączniki

  • o 001.jpg
    o 001.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Agamati - to super, że chłopaki są za sobą.

Jesteśmy po dniu w ogrodzie, no kurczę w domu mi dzieci świrują, a tam spokój cisza. Dzisiaj było prysznicowanie się z węża, zabawy w piaskownicy i misja wygładzania piasku, co Adrianna dziurę zrobiła, to Weronika zaraz ją wygładzała. :-p

No i dzisiaj wcinałyśmy czereśnie, są już dojrzałe i Adrianna siedząc mi na barana, pozrywała dla nas co-nie-co, zajadałyśmy się aż miło. A są tak soczyste, że Weronika dostała ślinotoku. :laugh2:

Jutro od rana naleję im wody do basenu i będzie pluskanie się, dzisiaj basen wyszorowałyśmy po ostatnim lecie. :tak:
 
Do góry