reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witajcie:-D Ja jeszcze nie rozpakowana:confused:

Może jeszcze niektóre dziewuszki mnie tu pamiętają, więc chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne -> Radosnych, spokojnych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia, samych cudów, magii i czego tylko pragniecie:tak:

My czekamy i czekamy i nic się nie dzieje, ale cóż tak nam termin wypadł, więc trzeba to jakoś przeżyć:baffled: jeśli do tej pory nie urodzę to w Wigilię muszę się zgłosić do szpitala, ale może jak dalej nic nie będzie się działo to tylko mnie zbadają i puszczą do domu???:confused: Byłoby fajnie, bo jak pomyślę o Świętach bez Bartusia to, aż mam łzy w oczach, ale jaki mam na to wpływ...

Życzę udanych przygotowań:biggrin2:
 
reklama
As, mała ma dysplazję stawów biodrowych, mimo to iż rentgen był robiony wcześniej i usg, to dopiero 2 tyg temu zadecydowali o leczeniu...:-( tak więc mała unieruchomiona do 7 miesiąca.
Sowinka, szybkiego porodu życzę i byś mogła wigilie spędzić z synkiem.
 
Dziewczyny, a moje dziecko jutro kończy rok!!! Dokładnie o 6:30 rano :-) Kiedy to zleciało.... Tak sobie siedzę i wspominam 'tamten" dzień, o tej porze miałam już pierwsze skurcze....

Imprezkę urodzinową robimy w kawiarni na sali zabaw, także i dla dorosłych i dla dzieci będzie coś miłego ;-) Mam nadzieję, że się wszystko uda, bo jakis taki stresik mały mnie ogarnął...
 
agala, wszystkiego naj dla Elenki;-) my tez robiliśmy Borysowi 1 urodziny w sali zabaw, i juz za półtora miesiąca stukną mu 2 latka...szok normalnie, czas tak szybko leci...
 
martusionek, czas leci za szybko, niedawno Borys był dzidzią, a teraz małym mężczyzną, który wie czego chce, ma już swoje przyzwyczajenia, rzeczy które lubi/nie lubi... choć jest czasem okropnym urwisem to i tak go bardzo kocham:))) A Ty masz termin teraz na luty? W ogóle fajna różnica wieku między dzieciaczkami:) Już tylko kilka tygodni zostało i bedziesz miała 2 skarby w domu:tak:

A ja życzę wszystkim dużo zdrówka, jeszcze więcej cierpliwości, wsparcia partnerów/mężów i aby te nasze kochane dzieciaczki zdrowo nam się chowały
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Wesołych Świąt!!!!
 
Hej maminki
biggrin.gif

U nas ciezkie dni byly i sa nadal Sami zabkuje na calego 2 dni goraczkowal a w nocy praktycznie nam nie spal budzi sie z wielkim placzem a potem nie spi ze 2-3 godziy porazka normalnie,wczoraj jeszcze znajomi u nas byli z dwojka dzieci bylo glosno a Sami w miare grzeczny ale marudny jest strasznie i wiecznie na rekach chce byc placze z byle glupoty,niech juz mu wyjda te zebiska.

Najszczersze życzenia dla wszystkich Mamusiek i ich rodzin.
Pięknych i radosnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze,
Abyście znaleźli dużo kolorowych prezentów pod zieloną choinką,
Świąt które, dadzą wam trochę radości i odpoczynku,
A co najważniejsze nadzieje na Nowy Rok,
Aby był dużo lepszy od obecnego.



a_gala Kochana spoznione ale szczere zyczonka dla Elenki
Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku
Wszystko co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie.

 
reklama
Do góry