reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Gosia dzisiaj jak wyszliśmy z domu a Julian chciał na rączki to tylko zapytałam czy wracamy do domu skoro nie masz siły.to odrazu pognał na plac zabaw:)
Fajowo musiało to raczkowanie wyglądać!!!!! Kubulek to taki naprawdę grzeczniutki wydaje się na zdj

lili fajnie masz,że ten Twój lunatyk:p zajmuje się dzieckiem i to w nocy.Juli dzisiaj też nei spał od 1-4tej.nie wiem czemu on tak miewa ,że po prostu nie może spać
karolciu szymonek cudny.wypoczywajcie dalej dobrze wam:)
annas o to macie superowo moje dziecko to kocha zwierzątka a jeszcze traktor uuu

ssabrinko nawet nie wiedziałam,ze jest coś takiego jak bunt 8miesięczniaka:) upadków na pewno będzie mniej.dzieci szybko uczą się być ostrożne.co do mówienia mój Julian bardzo późno zaczął mówić mama.a tata juz było grane w wielu odmianach:) może mówi od 2miesięcy a mówiL już dużo! tylko mama nie chciał!

kłaczek Karolek fajowy! a z kotem rewelka.mi się marzy fota wszystkich Twoich dzieci:)

pardoes, ale suwak mknie.super ze dziewczynka!fajnie,ze mały warzywa wcina
 
reklama
Just79 – dokładnie, ja mimo, że myślałam, że ta nocka na mnie się nie odbije, to jednak 1,5 h drzemkę w ciągu dnia zaliczyłam, a Ada obok na łóżku oglądała bajki, kochane dziecię, dało mamie oko zmrużyć

GosiaLew – super Kubuś w tym piachu, dzieci zawsze wiedzą co fajowe

Kłaczek – jak widzę fotki Małego i kota, to zaraz mam mnóstwo kłaków w buzi, pfff pfff

Karolcia81 – piękne zdjęcia Szymka i jak On urósł

Ssabrinaa – bo ja tak na bakier z innymi religiami, słowo post oznacza nie jedzenie w ciągu dnia?
A Sami musi się oswoić z nowymi możliwościami i nowym światem, cierpliwości, skończy się ten etap, będzie chwila spokoju, zacznie następny bunt

Ewelina28 – siedzisz w słoikach?

Pardoes – no to gratuluję powolutku Córci, fajnie, że będzie parka, a co do zębów to wyjdą w swoim czasie

Annas81 – a Wy kiedy wracacie?

Ola** - chodzisz z Julkiem na basen teraz też latem?


A my jutro wybywamy niespodziewanie do Bydgoszczy, jedziemy do znajomych na grilla, wracamy w niedzielę. Troszkę mam lenia i mi się nie chce, ale trzeba się zrelaksować troszkę. Pranie i bajzel nie zając, z domu nie ucieknie. :-p
 
Lilijanna, uciskam się między ogórkami ;-) P musiał po słoiki jechać, dokupić...owoców mi żal, by poszły na marnację...a spiżarka puchnie...i ładnie wygląda, kolorowo, wszystko opisane i w należytym miejscu...wszystko, tak, jak powinno być :-)


Pzdr w ten upał!
 
Ola**, ciezko je bedzie pozbierac w jednym miejscu... Pomijajac fakt ze my tu, dzieci w wiekszosci w PL, to nawet tam nie wszystkie w jednym miescie.
Lilijanno, to jeszcze pikus! Tysiek ma krotkie futro. Jak sie Karol z Miyuki lub Hino pobwai to mu wyluskuje z lapek tony klakow. Jak spi z Tyskiem to nie ma klakow ani w buzi ani w raczkach, z reszta koty sa czesane.
 
Cześc Wam kochane!!!!
Pamiętacie mnie jeszcze?? Troszkę Was zaniedbałam ale postaram się poprawić.

Kłaczku kochana ni gratulowałam Wam:) SUper bardzo się cieszę że będzie mam nadzieję siostrzyczka dla Karolka:) Gratuluję także domu, super decyzja konkretna i tak powinno być:) Zdjęcia, Karolka są cudne, siedzi sam od kiedy? Śliczny jest:):) Ja od 2 tygodni mam dwa koty w domu, jedna czarnulka a drugi rudy:) Narazie się nawzajem oswajamy...:) IMG_1950.jpg A to mój Szymcio na chrzcinach. Jest bardzo żywym dzieckiem nie usiedzi ani minuty w sumie sam jeszcze nie siedzi gibie się do przodu ale nie umie siedzieć a wstawać by chciał napina sie i na nogi wstaje nerwus mój kochany:):)
LILI kochana kurczę już niedługo:) I będzie Weronika doczytałam??? Zmieniliście zdanie co do Literki "A"? Dziewczyny dobrze piszą że mężowi możesz dla dobrego chumoru trochę kitów powciskać hihihi
SSabrinka syncio jaki duży już:) Ojjj panny będą go oblegać będą:)
Ewelina28 perfekcyjna pani domu:):):) gdybym miała swoje owoce i warzywka też bym "siedziała w słoikach" a tak mamie pomagam teraz z ogórkami walczyć:)
Karolciu SZymek twój też podrósł jak zdjęcia ost widziałam to z jego narodzin :) udanego wypoczynku.
Zjola tobie też nie gratulowałam cudu cieszę się kochana bardzo!!!!
 
Ostatnia edycja:
EwelinaK26, ale zapewne pomoc będzie wynagrodzona i dostaniesz swój przydział? ;-)
Szymon jaki przystojniaczek! :*


Kłaczek, nie lnieją Ci kociaki? Ja mam podwórkowca, przybłędę. Mimo iż jest wyczesywany regularnie, to sierśi jest od groma! I z tego powodu w domu go nie trzymamy, tylko ma swoje legowisko w kotłowni. Poza tym mój pies - domownik, pożarłby go raz-dwa!, gdyby tylko zobaczył, że kot narusza jego intymność! Żyją dosłownie, jak pies z kotem :tak:
 
Witam
A my pospaliśmy do 9 :-D Kuba od 6 ze mną, dostałam co prawda potem kilka razy w twarz z kopa, ale sie wyspałam, ciekawe o której młody pójdzie spać w dzień. Przed chwilą Kubuś nabił sobie guza na czole, bo się przewrócił w progu w kuchni i przywalił w futrynę. Już drugi guz ostatnimi czasy od kiedy chodzi. Za szybko chce wszystko zrobić a jeszcze nie potrafi.

EwelinaK synuś słodki

Ewelina28
podziwiam Ciebie i Lili za te słoiki, bo ja to czasem coś zrobię, ale cierpliwości nie mam na więcej.

Lili jak tam w Bydzi?

Kłaczek normalnie musiałam sobie zobaczyć na mapie gdzie mieszkasz i wychodzi, że całkiem niedaleko od Leeds, tam mam znajomego, bo potem dopiero w Gloucester a to na południe. Muszę ich kiedyś odwiedzić, bo marzy mi się zobaczyć jakiś angielski zamek.

Ssabrina co gęstych włosów to u Azjatów nie jest to od golenia głowy dzieciom tylko od tego, że Azjaci z natury mają geste włosy, taka cecha charakterystyczna tamtych ludów mieszkających w Azji.

Pardoes gratuluję córci.

Dzisiaj pogoda kiepska, nawet na plac zabaw się nie nadaje, wczoraj też padało, ale pod wieczór się wypogodziło i Kuba ganiał gołębie :-) Ale po 15 będziemy mieli gości i do Kuby przyjdzie kolega.
 
EwelinaK, ale masz przystojniaka! Fajny chlopak! A koty powoli sie przyzwyczaja, zwlaszcza jesli to gowniarzeria.
Ewelina, normalnie traca futro, ostatnimi czasy Karol im pomaga dosc wydajnie. Czesze, regularnie, zwlaszcza dlugowlose, reszte zalatwia odkurzacz.
Gosia Lew, do Leeds w istocie mam w miare blisko, nawet chetniej latalam z Leeds niz z Doncaster.

Karol dzis dal popis w nocy - od 11:30 do prawie 4 marudzil, poplakiwal, drzemal, troche pil... w koncu zdecydowal sie na flache i zasnal. Nie mam pojecia o co poszlo, najpewniej zebow c.d.
 
Doczytałam. ale wczoraj powrót, a dzisiaj urwany dzień, właśnie się słoiki z dżemem gotują, więc lecę na dół. :-p Postaram się być jutro i napisać o moich przeżyciach z kotami, w każdym razie takiego stwora mieć nigdy nie będziemy :-p
 
reklama
Do góry