reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

No to superowo! Coraz więcej nas :-) To nadzieja dla reszty Staraczek :-)

Ucałuj Bartusia!
 
reklama
Witajcie:-D udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D
Podglądałam ostatnimi czasy, ale jeszcze suwaka nie było, bardzo się cieszę, taki wystarany ten brzdąc jak nasza :laugh2: No to teraz Sowinka do 40tc jedziemy i będzie super. :tak: Gratulacje!


Ale superowo, rocznikowo to tak łeb w łeb idziemy :-)
Ola81, ja, She, Pati i teraz Sowinka :laugh2:


W ogóle to pamiętacie jak Kasikz miała suwak ten z kwadracikami, który to miesiąc ciąży leci i ja się nim tak zaciekle sugerowałam, teraz na wrześniówkach nikt takiego suwaka nie ma, buuuu. Ale odliczanie na suwaku She mnie troszkę jakby przeraża, bo jak u Niej jest 136 dni to u mnie troszkę mniej. :-p

Tak w ogóle to wczoraj wieczorem jak Adzik zasnęła to ja zastanawiałam się jak będą wyglądać nasze wieczory we wrześniu. Tzn. jak zorganizować kąpiel, jedzenie, spanie :-p
 
Ostatnia edycja:
Sowinka, gratuluję i spokojnej ciąży życzę!



Dziewczyny....Wy też tak przeżywałyście roczek swoich maluchów? Bo ja przeżywam, jak mrówka "okupaNcję" :-D Wsio musi być dopięte na ostatni guzik. Wizja, jak stół będzie przystrojony, jakie serwetki, obrus, kwiatki, ozdoby. Jakie menu, czy wystarczy, czy nie za dużo...wiem, wiem...ale zboczona pod tym względem jestem :-D
 
Sowinka, gratuluję i spokojnej ciąży życzę!

Podglądałam ostatnimi czasy, ale jeszcze suwaka nie było, bardzo się cieszę, taki wystarany ten brzdąc jak nasza :laugh2: No to teraz Sowinka do 40tc jedziemy i będzie super. :tak: Gratulacje!Ale superowo, rocznikowo to tak łeb w łeb idziemy :-) Ola81, ja, She, Pati i teraz Sowinka :laugh2:

Nawet nie wiecie dziewczyny jak się cieszę:-D nawet bym nie pomyślała, że akurat teraz się uda, ale to przeważnie tak jest jak się człowiek najmniej spodziewa:-p
 
She, Lili - dzięki....ja mu gmeram tak na całego, odciągam i odginam ten kikut....przy każdym przewijaniu....kupiłam dziś te gaziki LEKO....ale jak mu przemyłam to pojawiło się trochę krwi...sama nie wiem...ale jak nie am gorączki, i nie babra się tam i nie ejst zaczerwieniona to czekam co jutro powie lekarka.....

Mama Sówka - gratulacje!!!!!! ( ja Cię pamiętam pod takim nickiem)

Lili - u nas przychodnia 12 godzin 7 dni w tygodniu więc nie ma problemu ;) a jutro wizyta patronażowa....więc wszytskiego się dopytam ;)
 
Dziewczyny....Wy też tak przeżywałyście roczek swoich maluchów? Bo ja przeżywam, jak mrówka "okupaNcję" :-D Wsio musi być dopięte na ostatni guzik. Wizja, jak stół będzie przystrojony, jakie serwetki, obrus, kwiatki, ozdoby. Jakie menu, czy wystarczy, czy nie za dużo...wiem, wiem...ale zboczona pod tym względem jestem :-D
No cóż, każdy ma swoje zboczenia :laugh2:

Nawet nie wiecie dziewczyny jak się cieszę:-D nawet bym nie pomyślała, że akurat teraz się uda, ale to przeważnie tak jest jak się człowiek najmniej spodziewa:-p
Wiecie, wiecie. ;-)

Lili - u nas przychodnia 12 godzin 7 dni w tygodniu więc nie ma problemu ;) a jutro wizyta patronażowa....więc wszytskiego się dopytam ;)
Ale dla dzieci zdrowych? No to bajka. :tak: Zrób sobie listę pytań na tą wizytę i najlepiej ją wręcz położnej, bo zapamiętać wszystkiego nie będziesz wstanie, a mimo wszystko jeszcze położna sama o coś zagada i coś tam może umknąć. Jak położna daje telefon do siebie to weź koniecznie, ja mam, ale jeszcze nie korzystałam.
 
Nawet nie wiecie dziewczyny jak się cieszę:-D nawet bym nie pomyślała, że akurat teraz się uda, ale to przeważnie tak jest jak się człowiek najmniej spodziewa:-p

gratulacje :) i kto by pomyślał, rok czy dwa temu marzyłyśmy o 1 dziecku a teraz już kolejne fasolki w brzuszkach, super, jeszcze raz gratulacje :-)
 
reklama
Mamo sowko gratulacje:-D
dziewczyny ale wam te sowaki leca:-D ja jeszcze troche:-D jak przezyje ten rok w pracy. I mnie nie zwolnia to mam nadziejw ze w przyszlym roku i ja bede z brzuszkiem.
 
Do góry