reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

U nas jak nie idą zęby, to ładnie śpi od północy do 7-8. Ale teraz ostatnio masakra - pobudka dwa razy w nocy.
Pati ja z powodu tego uciekania nadal przewijam na przewijaku, choć ledwo się na nim mieści :-D No ale przynajmniej nie ma gdzie uciec, a na łóżku to trudną ją złapać i oczywiście wielki śmiech, bo to ekstra zabawa.
 
reklama
Lili pomyliłam się z tym mlekiem i ceną, 16,99 to kosztuje ale nan a gerber 13,49 i to są ceny sieciowe na polskę u nas
 
Ja też cały czas na przewijaku:)mimo iż Julian jest duży! nogi wystają:p ale co tam.pudełko daję do zabawy i jakoś dajemy radę.
na łóżku to nawet pidżame mam kłopot żeby mu założyć:)bo ucieka

co do spania...Julek dzisiaj 5.50 ale wczoraj w dzień spał 3godziny:) nie wiem jak to się stało! chyba po tych przejściach brzuszkowych dnia poprzedniego. i w nocy neistety o 3.30 pić mu się zachciało.dla niego to sekundy mama wstaje daje wodę.dziecko idzie spać dalej.a ja zasnąć nie mogłam godzine:( chyba Lili bezsennościa mnie zaraziła.fatalne uczucie,wierciłam się strasznie
 
Na przewijaku i my, ale nie zawsze, przewijak mam na pralce w łazience, więc na pewno po kąpieli i na pewno jak duża kupa, ale to wiecie jak w domu jesteśmy.
 
Hej maminki :-)
Mialam taki zalatany dzien wczoraj od rana ze wieczorem to Ja juz nie mialam sily siasc na kompa.Od 10 rana na miescie bylismy wczoraj z Sami,pospacerowalismy dosc dlugo bo mialam sporo do zalatwiania a na poczcie sie tutaj tyle czeka,takie kolejki ze hej
yes2.gif
ale najwazniejsze ze zalatwilismy i podanie o paszport wyslalismy teraz trzeba tylko czekac i czy przyznaja synkowi angielski paszport,bo roznie z tym tutaj jest
nerd6bs.gif
Sami wczoraj robil male postepy,sam probowal przekrecania na boczek
laugh.gif
siedzialam kolo niego a on mnie chwytal za bluzke i ciagnal cwaniak jeden i sie przekrecal
laugh.gif
nie bylo to samodzielne ale ciesze sie ze chociaz w taki sposob wykazal jakies zainteresowanie przekrecaniem sie
yes2.gif
biggrin.gif
W nocy ok u nas chociaz dzisiaj w nocy Sami przebudzil sie o 1 i zaczal opowiadac cos i stekac
shocked.gif
juz myslalam ze mam po spaniu ale 5minut tak cos gugal i zasnal
yes2.gif

A u nas ze spaniem w nocy jest roznie czasem poradzi obudzic sie tylko raz miedzy 3 a 5 a czasem ma takie dni ze robi wiecej se pobudek,pocumka troche mleka i dalej idzie spac no ale takich wyskokow juz robi malutko nam :tak:
 
u nas przewijak to dawno schowany bo na przewijaku to dopiero byla masakra z rpzewijaniem bo nie moglam go utrzymac a na lozku teraz daje chrupka :eek::eek::eek: i jakos czasami da rade go przewinac
 
U nas przewijak tez schowany, jeszcze niedawno po kąpieli go tam kładłam i ubierałam itd, ale nie chciał już na nim leżeć, ryczał. Wiec go schowałam. U mnie jak ma coś w rączce to jest ok, rzadko próbuje zwiewać, raczej muszę mu ręce zajmować, bo zawsze chce się za jąderka ciągnąc.

Ja sie cały czas zastanawiam czemu nowe mamy z wieści od ciężarówek nie piszą tutaj, parę ich przybyło.

Ssabrina Wszystkiego naj dla Samiego z okazji 4 miesiąca.
 
reklama
Do góry