reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Oj ssabrinka, ale masz przystojniaka! A ta fryzurka rewelacyjna! My dziewczyny zazdrościmy :-)
U nas też cieplutko. Właśnie wróciliśmy z ponad 2 godzinnego spacerku. Małą też zasnęła, bo to jej pora spania. Jak to fajnie jak jest tak cieplutko!
Alicja, młody poczuł wiosnę, to za podryw się wziął, a co będzie tracić czas :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gracjanek juz nie dlugo 11 miesiecy kiedy to minelo no i od 2 tyg chodzi:D
 

Załączniki

  • IMG_1157.jpg
    IMG_1157.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_1156.jpg
    IMG_1156.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_1116.jpg
    IMG_1116.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 45
hej mamuśki
widze, ze mlodej krwi wam brakuje, choc ja juz nie taka mloda, bo mamy juz prawie 3 m-ce. ale u nas dzisiaj cieplutko i slonecznie, bylysmy oczywiscie na spacerku, ale jak na zlosc, mala wytrzymala tylko 1,5h, a juz od kilkunastu dni bylo tak dobrze, ze spala ladnie na spacerku od 12 do 15. jak na nia to sukces, bo w domu w ciagu dnia nie spi dluzej niz 40 min. u nas nocki od kilku tygodni sa calkiem ladne, bo tylko z jedna pobudka miedzy 2 a 4, a zasypianie jest okolo 20 - 20;30, a pobudka po 7. od kilku dni mala ciezko zasypia mi po nocnym karmieniu, dzis np. obudzila sie o 4, zjadla i udalo mi sie ja uspic dopiero o 5 30... ciesze sie, bo pomalu ustawia nam sie plan dnia i Elenka nie domaga sie karmienia co 1h. do poludnia karmie ja 3 razy, potem po spacerze (miedzy 15 a 19) je jeszcze 3 razy, no i oczywiscie na noc, po kapieli. znalazlam ostatnio kartke, na ktorej zapisywalam godziny karmien jak Elenka miala jakies 2,3 tyg, policzylam i wychodzilo po 16-18 karmien na dobe...to byly czasy...sorry, ze bez polskich znakow, ale pisze jedna reka, bo niunia przysnela mi przy piersi ;)

I na koniec jeszcze trochę mojej Córeczki

DSCN2009.jpgDSCN2011.jpgDSCN2111.jpgDSCN2112.jpgDSCN2056.jpgDSCN2057.jpg
 
Ostatnia edycja:
Elenka przeurocza :-)
a Tomaszek łobuziak hehehe :-)
zapomnialam dodac ze jaki Gracek juzzz duuuzy :-) i gratki za chodzenie :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny maluchy slodkie!!!
A_gala jak widze takie malenstwo to sie normalnie rozplywam.
Kairka jakie leki?Co sie pogubilam.
Wczoraj apteka internetowa przyslala moje tzn tablety na migrene(w mgnieniu oka znikna) i na tarczyce wiec dopiero dzis zaczelam brac.

Co do pogody to u nas tez super wiec jak jutro wypali to przejdziemy sie jakies zdjecia do parku zrobic bo widzialam,ze juz kwiatki kwitna:;-)

Milej nocki
 
Cześć dziewczynki,
chciałabym się więcej udzielać, ale mała żyć nie daje ;-) wczoraj w dzień prawie nie spała, tylko cyc i cyc. W dodatku ja gorączki dostałam, myślę, że ze zmęczenia, bo poprzedniej nocy od 2 do 7 ją karmiłam.
Ale generalnie mała jest super. Dzisiaj wybieramy się odwiedzić 3 prababcie.
A to moja kluseczka
DSC00087.jpg
 
Witam
Elenka przesłodka
Tomaszek niezły łobuziak.

Kahaka jeśli mogę Ci coś poradzić do karmienia to Kuba też by wisiał na cycu. Ja z radą dziewczyn przetrzymywałam go. Bo chciał mi co chwile jeść albo tylko pocyckać. Za radą dziewczyn wydłużałam czas karmienia o 15 minut i tak udało nam się ustawić karmienia co 2-3h. A jeszcze zbliża się u Ciebie pierwszy kryzys laktacyjny, chyba, że to już to.
 
Kaha Mala przecudowana sliczna normalnie :-)
a co do cycowania hehehe to moj S tez strasznie wisial na cycu i ja kupilam nakladi za namowa Agi i dzieki temu S sie szybciej najadal bo zbieralo sie mleczko w zbiorniczek i mogl wiecej zjesc i szybciej :-)
S tez wisial nawet po 4h pod rzad :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
a_gala Elena jest urocza,slicznotka zniej wam rosnie :-)
ewela super wyglada Tomcio a jaki szpagat robi :-)
kahaka Agatka to mala slicznotka ajkie ma oczka sliczne :-)

U nas nocka super,maly jadl po 23 a potem dopiero po 4,oczywiscie wlaczyl sie mu gadulec i myslalam ze juz nie zasnie ale pogadal z 20 minut i zasnal a potem pobudka kolo 7 i koniec spania,gadal jak nakrecony :tak::-)
Milego dnia mamusie ;-)
 
Do góry