reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Ssabrinaa - Twój Syńcio to jeszcze Maluszek, więc nocki się jeszcze unormują. Trzymam kciuki by paszport otrzymał.

GosiaLew - brak czasu u nowych mam?

A dzisiaj piątek, jupi. :-D:-D:-D
 
reklama
Ja bym powiedziała, że wpadają raz na ruski rok ;-) Też Gosiu bym chciała, by napłynęła "świeża krew", chętnie bym sobie odświeżyła pamięć, przed narodzinami dzidzi, dobrze, że chociaż Ssabrinę mam :tak: Bo nie powiem, ale luki się porobiły, nie tyle co się działo, ale w jakim czasie to się działo. :zawstydzona/y:
 
Witam kochane w ten piękny słoneczny dzień w którym mam maksymalny wnerw. Wczoraj jak jechałam do pracy zatrzymała mnie policja za szybka jazdę i nie miałam dokumentów, dostałam upomnienie w końcu ludzkie życie jechałam ratować :-D. Dziś po nocce musiałam jechać do kadr , na dzień dobry zepsuły mi sie szyby i jechałam z otwartymi oknami, w kadrach sobie zapomnieli ze mam nie ważne badania i kazali mi iść na urlop taki drobny szczegół że już 3 tyg jeżdżę nie prawnie, powiedziałam kobitą ze od tego są w tej pracy i one mają uważać a ja na urlop nie pójdę,a na sam koniec dali mi nowy aneks do umowy do podpisania że zgadzamy sie na egzaminowanie przez derektora.MAsakar jakaś.Wiecznie płacę za kursy doszkalania i tak mało.Przepraszam że tak o sobie
Lena ma dziś wstręt mleczny, zaraz idziemy pochodzić na podwórko niech sie dotleni. I szczela kupkasy jedna za drugą.
Lili ja już też zapomniałam jak to jest jak sie ma takiego wielkoluda w domu:)
Ssabrnko - mam ndzieję że paszport otrzyma a nocki moja do dziś nie śpi:p
Agnieszko jak Julka i czuy już lepiej po lekach????
 
No to chyba bedzie trzeba mlode mamuski zachecic zeby zaczely sie tutaj udzielac a nie na wiesciach tylko :tak: w koncu moim zdaniem troche wtedy odbiegaja od tematu jak pisza na wiesciach,JA tam wpadam od czasu do czasu ale poczytac co tam u brzuchatek i zyczyc im najlepszego w ciazy ale nie smiece im tam swoimi wydarzeniami z dnia bo od tego jest inny watek ale kazdy robi jak uwaza :tak: ale fajnie by bylo poczytac co sie dzieje u innych swiezych mamusiek :tak:
Jak tam pogoda w PL??podobno ma byc cieplutko wiec wszystkie pewnie beda spacerowac i korzystac :tak: u nas ponuro i pochmurno jest jak na razie mam tylko nadzieje ze nie bedzie padac to pojdziemy na spacer :tak: a moj gadulec szaleje na calego ostatnio robi sobie pobudki o 1 w nocy i gada przez jakis czas i na nowo idzie spac a dzisiaj 6 rano i gada na calego ale po butli poszedl spac na 2h jeszcze :tak::-)

A to moj maly gadulec kochany :-D
zabawa.jpgIMG_0084.jpgsamunio.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ssabrinko ale księciunio śliczby.Pogoda świetna w końcu słonko u nas już 10 st wiec super, moja wybiegana padła jak kawka i śpi. Ja chyba zrobie to samo.
Ja już kilkakrotnie powiedziałam sobie koniec z forum ale mnie tu ciągnie. Za dużo Wam wszystkim zawdzięczam żeby odejść.
 
Dziewczyny ja z wami chętnie popiszę, jak się tylko rozpakuję ale najpierw muszę, się zapakować :-)
No na Ciebie to Ja czekam tutaj kochana ;-)

kaira Ja to z forum nie chce zrezygnowac ale zagladam jak mam czas,wiec czasem tez mnie tutaj kilka dni nie ma ale zagladam i pisze bo lubie no i jakis kontakt z polska mam :-D
 
Ostatnia edycja:
U nas pogoda przepiękna, wróciłam z Kubą ze spaceru, aż mi prawie usnął, ale nie pozwoliłam mu spać, bo już pora jedzenia była i by długo nie pospał. Więc w domu szybko kaszka i spać poszedł o 12.
Za chwilę do pracy uciekam.

Zjola ja tam cały czas kciuki trzymam.

Ssabrina śliczny Sami, super ma włoski.

Lili no brakuje świeżej krwi, bo my to normalnie jak dinozaurzyce już :)
 
reklama
Sabrinka ale slodziachny kudlatek no wsloki boskie :-)
u nas tez cieplutko spacer zaliczony S poznal nowa laske na osiedlu 6 meisiecy ;-) nie chcial od niej odejsc hehehe Maly Armando mi rosnie czy co ;-)
 
Do góry