reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Alicja1985 - u mnie lubienie trwa do dziś ;-)

Pardoes - dobrze, że jesteś, jak minęły pierwsze urodzinki? Spóźnione wszystkiego najlepszego, a najwięcej zdrówka.
 
reklama
oj tam oj tam ,no moze troszke mnie nie było ,jakos czasu nie mam , dwojka dzieci koszmar mowie wam, jestem strzebkiem nerwow ostatnio, co jeden to głosniejszy od drugiego :szok::no: , ledwo zipie ... W dodatku miałam wypadek samochodowy w grudniu przed swiatami i do tej pory nie moge sie poskladac, 3tyg temu okazało sie ,ze mam złamany obojczyk i dzisiaj ide na kontrole,prawdopodobnie mnie poloża na operacje :szok::baffled: mam stracha. Zalączam zdjecie samochodu ,siedzialam w miejscu pasazera z przodu Zdj_cie0044.jpg
 
Ewela28 - no nie wygląda to ciekawie, mam nadzieję, że oprócz tego obojczyka to nic więcej Wam nie dolega, zdrówka życzę.
Ty nie strasz dwójką dzieciaków ani się nie usprawiedliwiaj, bo za chwilę dołączam i mam w planach obalić mit o nie posiadaniu czasu przy dwójce dzieci. :-p

Ok ruszam tyłek i lecę rozwiesić pranie i drugie wstawić, a potem listę z mojej cudnej kartki realizować. bryyy :sorry2:
 
Ewela no to autko do kasacji, a ty się poddaj tej operacji jak będzie trzeba bo na starość będziesz kaleką i wyła z bólu
Lili święte słowa:)
 
Hehehe Lil czyli dobrze z enie ejstem sama z tym ;-)
Ewela witaj matko ładnie skasowany car :/
Moj maly cos sie rpzestawia wstal o 6 zasnal o 12 na 30 min :/ i znowu zacznie sie cyrk o 16 :-( ze chce spac a ja go nie poloze bo wtedy zasnie mi po 21 i tez do 6 rano !
P wraca juz w sobote jakos szybko mi teraz minal jego wyjazd
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem wam, moj dzinks wazy juz 14kg , wciaz nosimy ubranka 86,ale kupuje mu 92, buciki zakladamy juz 25 ,ale to zimowe, wiec ciutenke za duze,a jak mi mowila Pani w sklepei musza byc o 1cm wieksze . To moje dzieciaki , troche niewyrazne,ale jest 30122011063.jpg:-)
 
Do góry