reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

olu no to Julek sie nie rozdrabnia, faktycznie mnostwo mu tych zęboli wychodzi. Milo tez juz trzecia noc z rzedu marudzi tez pewnie zeby tylko on sobie w paszczę nie da zagladnąć:sorry:szkoda ze Ci Juliankowe ciuszki ukradli, niestety znam to w tamtym roku z piwnicy mojej kumpeli ukradli wszystkie buty na lato
sabrina cudny maluszek, niech rosnie zdrowo:)
Kairko no niestety Lenka sie jeszcze troche pomeczy zanim zębiska wyjda, oby szybko:)
 
reklama
Witajcie
Natuś poszedł spać zdążyłam już posprzątać więc mam chwilkę żeby się odezwać. U na s też następne zębole wychodzą jest już ich 14 teraz idą dolne trójki mały gryzie wszystko i wszystkich i jest jeszcze bardziej marudny niż normalnie. Pocieszam się że jeszcze 6 ząbków i będzie problem z głowy

SSabrinaa i Andrzelika gratuluję słodkie maluszki niech zdrowo rosną

Lilijanna pisałaś że Ada uwielbia swoje zdjęcia Natan tak samo telefon Kuby całuje bo ma na tapecie zdjęcie małego monitor tak samo jak oglądamy zdjęcia w ogóle uwielbia małe dzieciaczki kuzynka przyjeżdża z 2 miesięczną córeczką to nie odstępuje jej na krok.

Ola przykra sprawa z tymi ciuszkami oby faktycznie się komuś przydały

I tyle zapamiętałam Natan zaziębiony i trochę kaszle załapał od brata ale nie gorączkuje mam nadzieję że szybko przejdzie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i dużo zdrówka dla dzieciaczków.
 
wiolka -moj maly tak sie pocil i nie chcial na koncu butli brac a smoczek z najwieksza dziurka po prostu byl za maly dla niego zrobilam wieksza nozem i jest ok nie poci sie i je ze smakiem a tak to sie meczyl bidulek szkoda ze tak pozno na to wpadlam

Pozdrawiam kochane... wiecej nie napisze dola mam ide do gina w przyszlym tyg mam nadzieje ze bedzie ok...
 
Dzieki wam kochane za mile komentarze to az podnosi i dodaje skrzydel :-) kochane jestescie ;-)
Ja dzisiaj jestem po jakiejs dziwnej nocy,maly sie obudzil o 00:00 na jedzonko a potem przebralismy sie az 2 razy :D i maly juz nie chcial isc spac dalej ) bylam juz taka padnieta ze ledwo stalam na nogach :( a on se tak grymasil do 2:00 i przyszla moja pora odciagania ,stwierdzilam ze nie dam rady robic tego i tego jednoczesnie wiec postanowilam lekko odciagnac mleczko z lewego cyca i sprobowac go przystawic gdyz po odciaganiu jedynie w tym cycu ta brodawka jakos wyglada i fajnie ja wyciaglo dziewczyny udalo nam sie przystawilam malego i to bez kapturka silikonowego a on sie tak swietnie przyssal i jadl tak z dobrych 10-15minutek a godzinke przed tym wytrabil jakies 60ml :D niesamowite uczucie i kolejny raz dane jest mi go czuc :D no ale z prawego odciagam bo nadal maly nie potrafi sie przyssac do niej no ale z tego to odciagam i podaje mu przed karmieniem cycem tak zeby byl mniej nerwowy :D az zbudzilam mojego zeby zobaczyl i tak sie ucieszyl i patrzyl na mnie dumnie ze taka
dzielna i twarda jestem ze sie nie poddalam z tym karmieniem :D ale jak malemu sie super spalo potem poszedl spac o 2:30 i wstal o 6:00 i tez ta sama rutyna najpierw mleczko z butli 80ml mojego odciagnietego a potem znowu cyc przez jakies 10minutek :D no a to co zostaje bo oczywiscie nie oproznia mnie calkiem odciagam i chomikuje na nastepne karmienie na start
laugh.gif
a rano jak poszedl spac po 6:00 to spal az do 10:30
happy.gif
laugh2.gif
i mialam problem bo mlodemu nie spodobal;a sie butelka
nerd6bs.gif
i chcial od razu cyca,wiec za rada kochanej mojej forumowej Margany zrobilam mu numer i przylozylam go do nagiej piersi i dalam mu butle i dopiero zaczal ja pic kombinator maly ale kochaniutki
laugh.gif

---———- Dziewczyny nawet nie wiecie jaka szczesliwa jestem ze znowu go karmie i to chociaz tym jednym cycem :D on nadal spi sobie teraz
laugh2.gif
laugh2.gif
laugh2.gif
happy.gif
happy.gif
happy.gif

No a moj wlasnie spi w wozeczki w naszej jadalni gdzie jest dosc chlodno i sie powolutku werandujemy,stopniowo bo moj troszke sceptycznie do tego podchodzi i strasznie sie boi ze maly zachoruje
baffled5wh.gif
Ja mu tlumacze ze przeciez jest cieplutko ubrany w body z dlugim rekawiek do tego kaftanik welurowy i spioszki welurowy i owiniety cieplym kocykiem i czapeczke ma bawelniana no ale on taki nadopiekunczy jest i chyba chcialby zebysmy calymi dniami siedzieli zamknieci w pokoju
laugh.gif
laugh.gif
no ale chyba mu wszystko wytlumaczylam i jest OK
happy.gif


Dzisiaj koncze tydzien :-D:-D

Milego popoludnia ;-):-)
 
Ssabrinko- to super ,że udaje Ci się karmić piersią gratuluję jeszcze raz tego waszego przystojniaka , kiedy ja będę się tak chwalić :-p strasznie Ci zazdroszczę , oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu:tak:
 
kobietka22 kochana glowa do gory i wiecej wiary ;-) ten fasolek juz gdzies tam jest i tylko czeka na odpowiedni moment zeby w Tobie zamieszkac,wiec wyluzowac trzeba i spontanicznie do staranek podchodzic tak zeby przyszlo z zaskoczenia a wiesz ze dzieciaczki wlasnie tak lubia najbardzie z nienacka i bez zapowiedzi :-D trzymam mocno kciuki za was &&&&&&&&&&& a ten rok minie szybciutko zobaczysz,ze nawet nie zdazysz sie obejrzec a zobaczysz dwie grubasnie krechy ;-)

No a Ja odciagam mleczko teraz bo nie zdazylam przed jego karmieniem bo obiadek robilam i musialam mu zapodac Mleczko modyfikowane,no ale musze sie przyznac ze jest to jego pierwsza dzisiaj butla z MM od wczoraj :-) wiec mysle ze nie jest jeszcze tak zle :-D
Ale z tym cycem tez pojawil sie inny problem bo tatus ma problem z karmieniem go butla :nerd: maly dzisiaj od rana strasznie reaguje na butle i nie chce jej ssac tylko mlaska i wierci glowka,wypluwa mleko i szuka cyca a moj A. sie denerwuje i nie umie sobie poradzic no ale nauczylam go zeby sobie go dal tak blizej do ciala,tak przytulil to w tedy w miare ladnie pije butle no ale czasem musze go wziasc i przytulic wlasnie do golego cycka i podac mu flache i w tedy je normalnie,mowilam mojemu ze mu moge uzyczyc czasem tego drugiego cyca jesli zechce :-D:-D ale chyba poczul sie w jakis sposob odtracony przez syna i strasznie jest chetny do karmienia butla:tak: mam nadzieje ze jest to tylko jakis chwilowy kryzys syna bo tatus sie nam obrazi :tak::-)
A potem pod prysznic :happy: wiec zycze wam milego wieczorka mamusie,calusy dla wszystkich szkrabow ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
kaira24- a dziekuje bardzo dorze.Tymek uczy sie nowej roli w przedszkolu jest JAśkiem w bajce Jaś i MAłgosia. i strasznie to przezywa.wystep za tydzien.najpierw dla rodziców a potem dla dzieci ze szkoly specjalnej
a mala jak to mala.dobrze.marchewki wypija juz ponad 100 ml.rosnie jak na drozdzach.
wiekszosc ciuszkow nosi na 68 ale juz zaczynamy 74.
Ola- no kurcze co za hamstwo.brak słów.
sabrina- gratuluje wytrwalosci:)śliczny syncio:)
moje maluchy od razu chodzily na dwor:)
mala dzisiaj byla od 10 do 16 na dworze.smacznie sobie wtedy spi w wozeczku.
oczywiscie ma przerwy na jedzonko.
jeny dobrze mi tu u rodzicow o jak nie chce mi sie isc na spacer to wystawie wozek na dwor i mala jest na dworze.
wstawiam nowe fotki mojej dwojeczki
PB060324.jpgPB190338.jpgPB190340.jpg
 
karollcia super sa te Twoje dzieciaki!!!! a starszak widac ze zakochany w mlodszej siostrze po uszy,jak sie nia ladnie opiekuje!!!! super dzieciaki masz ;-)
No a my jutro wychodzimy na dwor jako tako poraz pierwszy ale do samochodu a potem do lekarza:tak: wiec juz jakis poczatek bedzie mial maly.No a Ja po tym porodzie oj nie dosc ze juz hemorojdek przed ciaza mialam malutki bo malutki ale byl no ale po teraz mam takie okropne parcie dziewczyny na tylek ze czasem jak mnie zlapie to nie moge kroku zrobic,zaciskam posladki i stekam normalnie:baffled::no: polozna twierdzi ze mozliwe ze wychodzi mi kolejny ale wewnetrzny i ide jutro do lekarza po jakies masci zeby sobie jakos choc troche pomoc bo to jest cos okropnego no :no: a raz mnie tak zlapalo a mialam malego na rekach no nie wiedzialam co amm robic i tak sie balam zebym go nie puscila:-(mam nadzieje ze cos mi pomorze ten doktorek no :tak:
 
reklama
Ale tu zmiany, chwile człowieka nie ma a tu nowe mamuski, nowe bobaski, witam wszystkie!
Andrzelika, ale piekna data 11.11.11!!! Tylko nie mów, ze synuś urodził się o 11:11 :-D A synuś przeuroczy, już zapomniałam jak wyglądają takie malutkie dzieciątka.
Saabrinka, oj synuś będzie łamaczem niewieścich serc, taki przystojniak z niego od samego urodzenia! I super, że z cycaniem się udało.
Ola, rzeczywiście lada moment Juluś kończy roczek!
Pardoes, mamy dzieci w tym samym wieku, zaglądnij do lutówek!
Annas, kurcze szybko ten twój maluszek raczkuje i siada, moja kluseczka ma 9,5 miesiąca i nic.
No ale ona ciągle spi, dzisiaj spała od 23 do 11!!! Pierwszy raz jej się tak zdarzyło bez cycania! Potem śniadanko, trochę zabawy i ok 12:30 znowu poszła spać, spała prawie do 15, obiadek zabawa i od 17-19 znowu drzemka. Dzisiaj bez spacerku, bo jeszcze kaszle. Teraz pewnie pobawi się trochę, kąpiel i ok 22 spanko. 6,5 godz bez spania w tym wieku to mi się wydaje strasznie mało! Dodatkowo jak idziemy na spacer, to siedzi w wózku i nie spi, więc nie ma kiedy ćwiczyć aktywności ruchowej :-( Synuś w tym wieku to już spał tylko do południa i to na spacerze, więc dla mnie to ewenement.
No i jeszcze jeden problem - młoda nie chce jeść kaszek! Kromkę wcina, jakby tydzień nie jadła, a na kaszkę zamyka buzię. Kombinuję raz kromka raz kaszka, ale też się poznaje, w końcu daję chlebek albo bułeczkę z dżemikiem albo kaszką. Wolałabym dawać kaszkę, bo pewniejsza, bez tych wszystkich polepszaczy smaku i spulchniaczy, a tu zonk :-( Palec lepszy od smoczka, chlebek lepszy od kaszki :no:
 
Do góry