reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

A po ja teraz się pokapowałam, Wy to ciasto wałkujecie ładnie w kółko? Bo ja to rozkładam łapskiem na blaszce i tyle, no i moja pizza jest prostokątna :-p Ewentualnie w trójkąty mogę ją kroić ;-)
 
reklama
Lili- moja pizza też jest zawsze prostokątna, kiedyś jak M pracował w piekarni to przywoził gotowe okrągłę podkłady z ciasta i wtedy robiłam okrągłą.
 
smaka mi narobiłyście i będę robić pizzę:) pierwszy raz w życiu:)

a co do grupy krwi to ja sie dowiedziałam jaką mam jak w pierwszą ciążę zaszłam:) czyli całkiem niedawno a mam 29 lat:p
 
Lili my mieszkamy razem wiec babcia jest na miejscu:)
annas obys nie musiala sie przekonywac co to znaczy pozne zasypianie:baffled:
olu ja na 8 do pracy chodze wiec wstaje rano zeby cos tam ogarnac i sie jeszcze przygotowac:)
 
Nie no gdybym sama siebie mogła na rękach nosić to dzisiaj bym to robiła, pizza mi wyszła G-E-N-I-A-L-N-A !-!-! :laugh2: Moim skromnym zdaniem :-p Skorzystałam z nowego przepisu na ciasto i to był strzał w 10. Bo wena artystyczna - obkład- to już na zasadzie co tam lodówka wys-ra ;-)

Pochłaniający pizzę A. to wzrost ego o kilka stopni :-p Oczywiście mojego ego :yes:

Zrobiłam bardzo zdrową pizzę, kolorową, z pieczarkami i paprykami, cukinią, salami, szyneczką, pomidorkami szery no i oczywiście serkiem.

Plusem było polanie między ciasto a obkład sosem pomidorowym - miodzio i posypanie grubo oregano przed nałożeniem sera.

Jeszcze mi zostało - ZAPRASZAM! :tak:

To se reklamę zrobiłam. :zawstydzona/y:
 
witam się po raz pierwszy pełno prawnie w tym wąteczku :)
ja dopiero teraz mam chwilkę, kto by pomyślał bo do niedawna nie wierzyłam, że można nie mieć czasu na cokolwiek :szok: teraz już sama tego doświadczam. Jutro moja córeczka będzie miała już miesiąc, czas śmiga niesamowicie :szok:w nocy ładnie śpi i budzi się co 4 godzinki, natomiast w dzień bywa czasem ciężko, bo mała nie chce spać i wszędzie byle z mamą :tak:muszę zaopatrzyć się w chustę, bo bywa ciężko z ogarnięciem mieszkania, obiadu z małą na rękach.
Tak w ogóle to dziś się troszkę załamałam, bo odebraliśmy wyniki małej bo robiliśmy odnośnie tarczycy, bo ja w ciąży miałam niedoczynność, u małej fT4 podwyższone :-(kurde myślałam, że unikniemy endokrynologa dziecięcego przynajmniej póki co, a wygląda na to, że niestety ale trzeba będzie jakiegoś dobrego znaleźć :-( no żal mi mojej Iguśki, że od małego będzie musiała być dźgana w te małe żyłki :/

postaram się częściej zaglądać, pozdrawiam was wszystkie
 
kurczę ilonka26 mi nikt nie kazał robić małemu tsh i ft4... ty dostałaś skierowanie czy na własną rękę? będę musiała podpytać o to lekarza
 
ja też mam chorą tarczycę, ale nikt mi nie mówił żeby małą pod tym kontem zbadać:(

no i moje dziecię padło, nie miała drzemki tak jak zwykle o 16 bo moja siostra przyszła i już uśpić się nie dała, i przed chwilą padła. Ciekawe czy da radę spać do rana..i mam nadzieję że katar nie będzie jej przeszkadzał:(
 
Ostatnia edycja:
Kasikz to jest osłona falowodu( M mi powiedział) trzeba to zakryć...bo jak bedize tam chlapało jedzeniem to może być bum...

Wiola JUlek ma prawie zawsze traki niby katar.a przed szczepieniami to już zawsze.ale ja myślę że to zębole bo zyrtec nie pomógł/a malemu nei przeszkadza .oddycha nosem normalnie,czasem jakiś glutek jest i tyle.zyrtec(lek odczulający). a zęby długo wyłażą

co do ubierania my...body kr rękaw to na to bluzka dł rękaw.(jak body długi rękaw to na to koszulka)bluza,kurtka.rajstopy.spodnie zwykłe.czapka.buty.czasem rękawiczki(teraz już raczej zawsze).w wózku mamy śpiwór. ale Julek nei chodzi jak wasze .ewentualnie za ręke

LIli my ammy połączenie telepatyczne? ja też własnie dumałam dizś nad grupą krwi Juliankową:) już keidyś miałam zrobić jak i tak mu krew pobierali i zapomniałam,i tak dzisiaj mnie naszło na rozważania na ten temat bo uważam,ze warto znać
a co do pizzy to mi ciasto nie wychodziło więc przestałam robić,tzn złe nie było ale i nie takie jak w pizzeriach.a sosik na ciasto to podstawa:) to mi wychodzi:)

lucy podizwiam:) ja to wstaję jak Julian


Ilonka fote małej poprosimy! oj biedna niunia ,takie maleństwo a już takei rzeczy ,nawet nie wiedziałam,że takim szkrabom robi się badania na tarczyce
u mnie lasagne robi się:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilonka26 - witaj miło Cię widzieć:-).
Ja też mam niedoczynność tarczycy ,ale widzę ,że można z tym dziadostwem donosić szczęśliwie ciążę co mnie bardzo podnosi na duchu , bo się obawiałam trochę jak mi to zdiagnozowali.
 
Do góry