reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Kairko lepiej ,ze później wychodzą! podobno mocniejsze będą. i nei uszczerbi jak Julek o wanne:p

Gosia na fb gratulowałam,ale tu tez muszę! brawo dla małego gryzonia:0)
Lucy dzielny facet:) my 25do idziemy

my to mamy za to niezła kolekcje.ale buziaki z zębami nie są fajne.a najlepsze jest to,że jak dostanę takeigo buziola w pakiecie z ząbkami i mówię mamusie boli nei wolno z ząbkami.to dostaję w policzek całuska normalnego:)

my mamy jedyneczki ,dwójeczki,dwie rosnące ale już przebite czwóreczki(jedna pokaźna) górne. i na dole dwie trójeczki też nowy nabytek. czyli 12 zębów:) strach palec włożyć do buźki:p

kupiłam małemu kubeczki w ikea.bawił się nimi w wannie ,patrzymy z M a on z jednego kubka piję wodę w najlepsze:)tą z wanny rzecz jasna:)
 
olu to trzymam kciuki za szczepienie :) no to Julus dal czadu:-D musicie miec bardzo smaczna wode:-D Milo tez ma 12 ząbków, maja chłopaki czym gryźć o czym się bolesnie przekonałam
kairko spokojnie, jak pozniej wyjda Lence zabki to chyba lepiej dla niej no i nie musisz poki co myc tych zeboli co czasami jest sztuką nie lada
 
Kaira - my mamy stoliczek podobny też FP i póki co bawi się nim, ale żeby jakaś super ekstra rewelacja, Ada ma takie momenty, bawi się nim, potem nie i pewnie do zabawy wróci jak już będzie słowa powtarzać, także wydaje mi sie, że to zabawka na dłużej. Co do pchacza, ja żałowałam, że nie mieliśmy, ale Ada wybrnęła z tego i zrobiła sobie z pchacza swoje krzesełko ogrodowe, ma takie normalne, tyle, że malutkie. I na nim wozi wszelkie zabawki, kubek i co tam popadnie.

LucyF - dzielny Milo, dlaczego Ty zawsze musisz być przede mną, niezależnie o której wstanę, to mnie ubiegniesz? :-p Oj brakowało mi tego, dobrze, że jesteś.

Ola** - spryciura z Julka :laugh2:

GosiaLew - gratuluję zęboli :tak:
 
Witam się i ja

Dziś idę na 10 do pracy a po drodze idę kupić laptopa ale na raty, bo takiej gotówki nie mam niestety.

Kolejna noc ciężka, mi się wydaje, że mu teraz masowo idą te zęby. Myślałam sobie, że pośpię chociaż do 6.30 z racji tego, że później do pracy a tu od 5 na nogach. Kuba teraz śpi znowu od pół godziny.

Kaira nie ma co się przejmować brakiem zębów, są dzieci co po roku dopiero mają. A koleżanki córka 11 miesięcy ma i jak wyszedł jej ząbek jeden koło 7 miesiąca tak nic jej nie urosło. A czasem wychodzą wszystkie na raz. Aczkolwiek gdzieś ostatnio wyczytałam, że to nie ma reguły, że jak później wychodzą to później wypadają mleczne, ale to sie okaże za kilka lat

LucyF brawa dla Miłoszka.

Lili to spryciula niezła.

Ola** no to Julek nauczył się pić z kubeczka, brawo :-)
 
Sie witam porannie. Dzisiaj do spania sama z Pola. Musimy jakos sie ogarnac. Narazie Pola najedzona ubrana sie bawi. A matka w pizamie pije kawke.
Gosiu wspolczuje nocki. Udanych zakupow
Kairko nie ma co sie zebolami przejmowac. Wyjda kiedy trzeba
Buziole dla dzieciolkow.
Dziewczyny jak ubieraciena dwor biegajace dzieciaki.
 
a ja już nie wiem ile moje dziecko ma zębów bo jeszcze dwie trójki na górze wypatrzyłam.a w buzie coraz trudniej mu się zagląda.

Gosia współczuję nocki choć nasza też jakaś słaba była


a wogóle robię mięcho podchodzi bobas czuję zapach chrupki:) myślę pewnie znalazł na podłodze.teraz do was piszę szuflada otwarta i chrupki wyjada z paczki hihi cwaniak:)
no i mamy etap wspinania się ,ost po M wlazł na stół(m leżał na podłodze,stolik dość niski) na parapet z łóżka wgramala się.

Kaira ja mma taki stolik co ma dużo dz MUZYCZNY OGRÓDEK 1621 LITTLE TIKES 5w1 BONUSY Wys0 (1911589143) - Aukcje internetowe Allegro ale krzesło też pcha:p
buziaki dziewczynki miłego dnia
 
Kairko - mój młody dopiero miał pierwszego zęba, jak skończył 9 miesięcy, a teraz trzeba mu było usuwać wszystkie czwórki, bo ma za małą jadaczkę i się stałe pokrzywiły :( Lence na pewno wyrosną w swoim czasie :)
 
reklama
Podczytuję Was ostatnio i aż miło poczytać , o waszych maluszkach , ja czekam i czekam i końca nie widać stale coś , ja to mam pecha życiowego już mieliśmy się starać a tu bach następne choróbsko, poznałyśmy się na cpp wszystkie i szczerze powiem ,że brak mi Was dlatego podczytuję , znamy się wirtualnie a w realu się tęskni za "starymi" znajomymi z wątku , cieszę się bardzo waszym szczęściem pamiętam wasze testowania i wizyty i się modlę codziennie żeby i mnie to było dane.
Co do ząbków to ostatnio zostałam pogryziona przez siostrzeńca:-D, niedługo urodzi się u nas w rodzinie kolejny szkrab dokładnie w grudniu , siostra kupiła już kaftaniki i inne cudeńka śliczne są te maleńkie ubranka nieraz jak przechodzę koło wystaw to mam ochotę coś kupić, ale się powstrzymuję bo jakoś nie trafia do mnie ciułanie na zapas to ze strachu o przyszłość , ale czytając Was odzyskuje się wiarę ,że będzie dobrze bo musi być i kropka.Pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna.
 
Do góry