reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Kobietka spokojnie i na CIebie przyjdzie czas :-)
Kairko moj Simon tez ma ten stoliczek co Oli Julek i Kubus Gosi Lew tez go ma :-) my jestesmy bardzo zadowoloni z niego :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lili ja tez sie ciesze ze juz znow z Wami jestem bo mi was cholernie brakowało:) rano jak wchodze to patrze wlasnie czy juz cos napisalas czy jestem pierwsza:-p
just najlepszego dla Szymusia:))
Mysza odezwalabys sie cos bo mi sie za toba i Szymkiem teskni:)

a pamietacie lene77? wiecie cos moze o niej bo ostatnie co pamietam to ze byla w ciazy. Lili mega mózgu to własciwie do Ciebie pytanie bo Ty kochana wszystko pamietasz :tak:co podziwiam bardzo:tak:

dziwczyny szczepicie na ospe?
 
Ostatnia edycja:
Lena77 - była swojego czasu na forum (w tym roku) z powrotem z napisem "nadzieja wróciła", mało tego miała suwak nowy z odliczaniem do porodu, brak suwaka z ciąży w jakiej była z nami w tamtym okresie. Sprawdzała nawet wtedy mój profil, napisałam do Niej PW i nie odpisała, mało tego zniknęły suwaki. Na forum wchodzi co jakiś czas, teraz też sprawdziłam i była 13-11-2011 roku.

Aneczka_77
- wiemy, że Alan się urodził, ale w czasie jak Aneczka wróciła do pracy to zniknęła z forum, potem pojawiła się jeszcze z 2 razy. Pisałam PW. Ale brak odzewu.

Potem w lipcu rodziła jeszcze jakoś na początku nie pamiętam nicku - też potem pojawiła się raz i koniec, też pisałam PW, po którym się odezwała i nic więcej.

No i Agu_ska, Koti i jeszcze mama Zuzi - nie wiem co u nich.

Ewela28 - mam z Nią kontakt smsowy, foto Młodego jest nawet gdzieś.

13x13, Ola81 - udzielają się przy okazji.

To chyba wszystko z nie- lub mniej- udzielających się. :-)

MamaSówka jest teraz Sowinką i wpada do nas co jakiś czas, do tego trwają u Nich staranka.


Może Dziewczyny w USA znalazły swoje forum tam regionalne i brak czasu dla nas. To tyle z mojej wiedzy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry