reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witam
Gosiu super postępy, ruszył Kubulek jak się patrzy, nas też wystrzelił, turla się na całego no ale oczywiście pełzanie jest najlepsze. Wczoraj dwa razy zmywałam podłogę, bo jak wypatrzy jakiś smieć to turbo mu sie włącza i do buzi oczywiście. Niestety mamy problem z chłodną podłogą, mieszkamy na 3 piętrze a i tak jest zimna, Kamilek ma sporą piankową matę, no ale teraz to już mu nie wystarcza.
Kairko mój bratanek ma i jedno i drugie, na razie stoliczek jest lepszy. Ignaś ma 10,5 miesiaca i juz chodzi, jednak pchacz mu średnio podpasował
Lili kochana Adusia-chytrusia, śmieszek
Magnusik dobrze, ze pupka się goi, a co do kanapy to dużo zależy od dziecka, jedne są psujki-artysci, inne nic nie niszczą, no ale jaki będzie Twój dzieć? Któż to wie?:)
Olu Julinek zdolniacha-sportowiec:tak:
LucyF kciuki, żeby Milo zniósł dobrze szczepienia
Mój Kamilek ma ulubioną zabawę z tatą w a kuku, najczęsciej na naszym łózku M. robi piramide z kołdry i się chowa, Kamilek już na widok skladania kołdry krzyczy, przewraca sie na brzuch i sie cieszy. W ogóle chyba przyzwyczaił się, ze rano bawi się z M., bo jak dzisiaj wstał, a my udawał, ze śpi, to tak Kamilek go zaczepiał, patzrył na mnie i znowu do M. a jak tatus otworzył oczy to Malutek aż zapiszczał z radości, śmieszne, ze taki mały a już rozumie
 
reklama
Dzien dobry niedzielnie:-)

Nie wiem jak wy,ale ja jakos zawsze w niedziele mam ''powerka'' i wysprzatalam juz ladnie cala sypialnie i ide dalej sie brac za inne rzeczy:-)

Kairko my mielismy tzn mamy ta zabawke do pchania(z innej firmy)i bylismy zadowoleni.

Mala ladnie sobie ja pchala po calym mieszkaniu.

Sa tam ladne melodyjki i jest tez alfabet i nauka slow.

Minus byl maly,ze laminat podrapany,ale to nieuniknione po tych wszystkich zabawkach.

No a co do wymiany na nowe to jeszcze troche i moze potem sie pomysli.


MIlej niedzieli:-)
 
Hej dziewczynki
wlasnie u nas tylko sie sprawdzil Alantan plus na odparzenia ciesze sie Magnusik ze odparzenie minelo a ze dookola wszystko obsikane to ja juz zdazylam sie przyzwyczaic :-)
Maly juz duuzo lepiej juz sie bawi normalnie i teraz zalicza drzemke bo juz myslalam ze mnie wykonczy tak sie rozaszalal ze masakra :-) caly czas dyrcy dyrcy na rekach :-)
 
Witam my po spacerku ale nas przemroziło.
Gosiu super ze Kubuś sie zbiera do sadania aniedlugo będziesz za nim latać
Olu- Oj ten Julianek zdolniacha moja tez chodzi u dziadków po schodach
Lili-ale sie uśmiałam Ada cwaniara
Lucy no to mały picasso rośnie podejrzewam że każdą z nas to czeka:p
Magnusik ja miałąm wymienić choć nie mam starej sofy ale doszliśmy do wniosku że małą podrośnie to wtedy się kupi w sklepach nas poparli.
Kasikz mniam maniam poślij troszeczkę zdrowe już?
Zjola co tam porabiasz?
Co myślicie na temat FISHER PRICE AKTYWNY STOLICZEK STOLIK EDUKACYJNY (1907540710) - Aukcje internetowe Allegro iFISHER PRICE K9875 EDUKACYJNY CHODZIK PCHACZ (1914974865) - Aukcje internetowe Allegro chcemy Lenie to zakupić i zastanawiamy sie czy warto.Prosze o opinie

kairka mam ten pachacz, starczy model i jest on leciutki strasznie, jak jest rozlozony to np maly mi sie wspina chwyta raczke a to sie przewraca, wywalil sie juz tak kilka razy na plecy, wiec poszukaj moze stabilniejszego z ciezsza podstawa, kólka w nim sa plastikowe, strasznie tlucza lepsze bylyby gumowe. pozatym to ulubiona zabawka malego, wszystko sie w niej kreci a on uwielbia wszystko co ma kólka i cos do krecenia.

lili ja to wszystko robie tak jak piszesz, bije brawo, klepie po podlodze gadajac "bee ale brzydka podloga, zbijemy podloge" ale i tak placze, straszek maly ;-)

tyle chcialam napisac...

caly czas mysle o emy i jej rodzinie
 
hej
JAkos nie moge dojsc do siebie po tym co sie stalo Emy.
Wrocilo do mnie to wszytsko co ja przezywalam ponad rok temu.
JEzu jak mi jej szkoda.
no i mam kolejny dowod na to ze "tego najwspanialszego"nie ma.
lili- pytalas o zurawine.wiesz kochana ze nie mam pojecia ale sie dowiem.
Fajne te wasze maluchu a jak milo sie czyta jakie to robia postepy.z dnia na dzien co s nowego:)
magnusik - dobrz eze pupa malego sie goi:)
a u nas ok.
dzis byl mrozik ale i tak bylismy prawie 2 godzinki na spacerku.
wczoraj odwiedzilismy kolezanke 60 km od nas i dostalismy mase ciuchow po jej coreczce.
teraz mam mala ubrana do 4 roku zycia.chyba nic nie musze kupowac.
jeszcze ma mi dowiesz bo nie zmiescilo mi sie wszytsko.
a i mala byla wczoraj pod wielkim wrazeniem psa.Nowofunlanda.jak usiadla kolo niej to ona w patrzona w futrzaka jak w obrazek.
a pies jak skamienialy sie nie ruszal. zaluje ze nie zrobilam im fotki.ale pewnie niedlugo do niej pojade to zrobie.
ok uciekam
milego wieczorku
papa
 
Hej kobiety.

Nie bardzo miałam czas na komputer w weekend, nie dam rady nadrobić. Przepraszam..

U nas Amela nadal odkaszluje w nocy, w dzień jak się bawi ok, a jak ją spać położę to czasem pokasłuje.. Już nie wiem kiedy jej to minie..zębów nadal nie widać:(

gosialew - super że Kubuś tak "ruszył":) Ja też się nadziwić nie mogę, bo Amelka też jakoś teraz wszystko na raz. Jeszcze tydzień temu w kojcu trzeba było ją postawić żeby sama stała, teraz już wstaje sama i nawet się potrafi przemieścić...raczkuje już całkiem dobrze, ale na podłodze jakoś się boi:)

Jak ja nie lubię jesieni i zimy:(
 
wiolka solidaryzuje sie z Toba i Twoja niechecia do zimy i jesieni

a my po szczepieniu na którym milo byl z babcia i byl bardzo dzielny, dumna jestem ze ho ho:)
 
Ostatnia edycja:
Witam chciałam napisać, że Kubie wyszły dwie górne jedynki, ciekawe czemu najpierw nie dolne, ale cóż już nie jesteśmy bezzębni. hihi. A do dolnych dziąseł nie mogę się dostać, ale mi się wydaje, że wychodzą mu wszystkie na raz, dlatego ten katar i kiepskie noce czasem.
 
reklama
kaira moja sasiadka pediatra miala przypadek ze dziecko 2 letnie nie mialo zębów a potem naraz wszystkie wyszly te co trzeba... w przeciagu miesiaca wszystkie wyszly ;-) także masz czas a im później tym lepiej ponoć :sorry:
 
Do góry