reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Aniołki zdarza się każdemu! ja też wdech wydech i dopiero wchodze setny raz jak kwiczy zamiast spać,co np przy zębach zdarza się.nie raz już M mówię żeby poszedł bo mam dość.i to jest ta chwila,że uspokajam się i idę tulic małago znowu pełna miłości:) a potem też jest mi głupio,że mam pretenscje do dziecka a może jego coś boli.
a przy przewijaniu jak się wierci i wstaje moze nie krzyczę ,ale trochę głos zdarza mi się podnieść
co do krechy jednej to może jeszcze za wcześniej? keidy @ powinna być?
kobiety mają dzieci jedno po drugim i dają radę donosić.więc chyba można:)sama chciałabym ale tak jak pisałam trochę bałabym się,pewnie bezpodstawnie

Daaa jeszcze raz dla królewny wszystkeigo naj naj! neich zawsze będzie największą miłością dla Ciebie:)

Zjolazneicierpliwością czekam na wieści,że bociek doleciał:)ja myślę,że skoro tu do nas częściej zaglądasz musi juz coś być na rzeczy:) kciuki zaciskam

Karollciu ale fajne masz maluchy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w ten pochmurny dzień.
dziekuje za mile komantarze na temat fotek dziaciaczków:)
Oj Amelka dala mi czadu troche dzis rano o 5.nie wiem czy ona nie jest meteo patka bo zawsze na zmiane pogody wlasnie troche marudzi.
a teraz sobie smacznie spi
wczorajsze wystepy super/Dzieciaki naprawde daly super wystep.
a potem bylo wspolne robienie kanapek.

a ja czekam na @ okres i jeszcze nie mam.ciekawe kiedy przyjdzie. w sumie to tak bardzo za nim nie tesknie ale no chyba juz powinnien byc co nie?

pozdrawiam wszystkie mamusie i caluje dziaciaczki
milego dnia
 
Witam ale tu cisza od wczoraj
gdzie dziewczyny jestescie?
no zgloszenie w sprawie pampersow poszlo.mam nadzieje ze dobiora sie tym oszusta do d...
jutro przyjezdza moj T.ciekawe co mu tym razem mamusia nagadala i czy bedzie sie na nas wyzywal mam nadzieje ze po tym co mu ostatnio powiedzialam to cos do niego doszlo.zobaczymy czas pokaze.
milego dnia
 
Karollcia33 - w pracy :-p Niestety większość z nas już pracuje, a powroty do domu po ciemku póki co nie nastrajają do działania a wręcz usypiają :sorry2:

Mysza - spóźnione życzonka dla Szymona z okazji roczku

W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci,
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich....
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyłamy

 
mysza nie mam kompletnie pamieci do dat itp.....zniknelas wiec Szymkowy suwak tez :zawstydzona/y:

W tym dzisiejszym dniu radości,
życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
szczęścia zdrowia powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci
i w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Szymonka przeznaczone!!!

0005misie(gify.city24h).gif



 
reklama
Do góry