reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Mój synuśleży sobie w łóżeczku (niby miał spać) i na spacerze zgasił sobie światło :-)
Zdjęcie0038.jpgZdjęcie0037.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniołki trzymaj się kochana najważniejsze,że już jesteście w domku!!!! buziam mocno cudnego dzielnego Olafka!

pati fajnie,ze się pokazałaś:) no i odrazu foty super:) słodki niuniuś coraz bardziej
 
Gosiu ale Kubuś użadza sobie słodkie drzemki:-D
Jankesowa ale z Gracjanka spaślaczek hihihi, tłuściutkie te Twoje mleczko!!!!!śliczny jest!!!!!!

A ja wczoraj dostałam Wiadomość, że urodziła się narzeczona Tomka, moja koleżanka, która tak jak my straciła swoje pierwsze dzieciątko wczoraj urodziła druga córeczkę!
 
Gosia Jankesowa chlopaki sliczne :) Kubus jak Simon musi miec zgaszone swiatlo :-)
Julitka ja tez bym chciala zeby moj ssal smoczek ale pon nie chce musze sprobowac lovi uz wstal :(
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki, poczytałam co u Was, ale tyle tego było, że nie wiem co komu odpisać:( Jakaś padnięta dziś jestem.. Moja córcia już o 19 padła, ogólnie dziś marudny dzień miała, chyba przez pogodę bo ja też ledwo kontaktuje.

gosialew, jankesowa - śliczne chłopaki!:)

MY też używamy buteki i smoczka lovi i małej super się z niego pije!
 
Witam:-) U nas zmiany, bo przeprowadzamy się do domku:tak: Bardzo się cieszę, bo mały będzie miał mały ogródek:tak: Powiem Wam, że im mały jest starszy, tym bardziej kochany:tak: Teraz w ciągu dnia domaga się by go sadzać, główkę ładnie już trzyma. Jak leży to unosi główkę bo chce siadać, a jak mu nie pomogę usiąść to krzyk.
Jankesowa, mój mały podobnie ważył. W pierwszym miesiącu przybrał mi głównie na moim mleku 2,5kg:rofl2: i się martwiłam czy tak mu już to przybieranie nie zostanie. Na szczęście już jest dobrze, bo choć waży teraz prawie 8kg to przez ostatni miesiąc przybrał ok 700gr, więc już lepiej;-) Na mojego też mówili, że wygląda na 3 miesięczne dziecko:-p
Aniołki tulę Was mocno, to takie przykre co spotkało Olafka:zawstydzona/y: Trzymam mocno kciuki za dzielnego synka!!!
GosiaLew, Kubuś słodziak:-) widać, że chłopaki z 4.02 lubia te same przeboje z karuzeli Rainforest;-)
Ewelinka GRATULACJE!!!
Julitka, siedzonko super, które podałaś w linku. Z chęcią bym kupiła ,ale póki co kasy brak przez przeprowadzkę:zawstydzona/y: Ja zakupiłam wcześniej tutaj polecane siedzonko od 3 miesiąca, pomagające siadać, ale nie używamy bo wąskie, a mały musi poduszkę nosić. Posadziłam go tylko raz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kairko, gratulacje za postępy Lenki.będzie coraz lepiej z czasem.Igorowi raz się tak udało, ale to chyba przypadek:/
Gosia, no Kubuś to niezły kombinator.już wie jak sobie radzić w życiu;)
Jankesowa, że tak się wyrażę "kawał chłopa"z Gracjanka.Boże mój Igor już prawie 8kg waży i jest mi ciężko go nosić, a on straszenie lubi np zwiedzanie mieszkania.ćwicz więc Kochana bicepsy!!!słodziak:)
Wiola, a nie zauważyłaś, że te smoki do butelek lovi "zasysają się"?no chyba że mój mały ma taką siłę ssania.ale nie raz przerywaliśy jedzenie, żeby smoczek odpompować;)
Aniunia, pozdrawiam:)
Agnieszka,a my szczepienie za 2 tyg też mamy.na szczęście też znosimy je dobrze.najgorsze darcie jest tylko jak trzeba małego utrzymać na siłę w pozycji, która mu akurat nie odpowiada, bo tak to chyba samego ukłucia jeszcze nie czai.
Martuś, to widzę, że już przyszłość zaplanowana;)
Jeżynka, ale smerfik:)hihi.całuśny!!i na prawdę tak już siedzi.nie jest to wymuszona pozycja?mój Igorek nie bardzo jeszcze chce.co do tego fotelika, gadałam z koleżanką i powiedziała, że jej to znajomi w prezencie przynieśli i tak to ok.sama jednak by ne kupiła, bo to wydatek na 2-3miesiące i tyle.więc zrezygnowałam

w ogóle to nasz problem się nasila.poradźcie.jeszcze niedawno myślałam, że to zęby, ale już sama nie wiem.dziś Igor budził się co 2godz z płaczem.przez sen pojękuje, postękuje.w tym nosku coraz bardziej mu charczy a musimy czekać do tego 7 czerwca.chociaż dziś to zastanawiałam się, czy to nie brzuszek.wczoraj dałam mu jabłko z brzoskwinią-może od tego?w ogóle na ciele ma gdzieniegdzie takie małe kropeczki.nie tyle krostki, tylko takie jakby podskórne.czy tak wygląda alergia pokarmowa?
jakieś paranoje zaczynam mieć przez to jego oddychanie.patrzę, czy mu się klatka piersiowa nie zapada itp/że niby zapalenie płuc, bo to teraz takie częste u dzieci/.i wydaje mi się, że jakoś tak szybko oddycha.
wybijcie mi z głowy głupoty, please!!
dodam tylko, że w ciągu dnia jest ok.jest pogodny i raczej grzeczny.nie widzę, żeby mu coś dolegało.tak samo, jak obudzi się z jękiem, czy płaczem i ja podejdę, to już się cieszy i uśmiecha...
 
Ostatnia edycja:
Do góry