reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

pati ja dodaje mleko do kaszki .potem je obiadek.potem deserek.i potem mleko(jedną butle jakos pije).je trzy do cztrech posiłków.bo zaczynamy kaszką o 9tej a potem co 4godziny je mniej więcej.tyle,ze w nocy cycuje i przed słoiczkami w dzien czasem też uda się.

dziękujemy za życzonka:) resztę doczytam jutro i odpiszę,buziam
 
reklama
dziewczyny mam pytanie, czy ma któraś z was do sprzedania książkę " Ciężarówką prze 9 miesięcy" Kaz Cooke??
Bo chętnie bym odkupiła :) jak cuś napiszcie mi priva :)
 
Atu cisza....cicho sza...
Olu, spóźnione ale mega buziole dla Juleczka!!!
dziewczyny, czy dajecie dzieciom jakieś napoje typu hippa.mój Igorek na razie wody niet.polubił herbatkę jabłko z melisą.a teraz wprost chyba litrami by pił soczki jakbłowe i nawet jabłko z koperkiem zaakceptował.ale ile tak na prawdę powinno się picia dawać.słyszałam, że max 150ml dziennie.ale czy w ogóle można dziecku odmawiać picia.
 
Julitko ja cwaniakuję i rozcieńczam soczki z wodą :)

mój mały półroczniak z dzisiejszego spacerku:)
wczoraj go ważyłam 7300:) szalejemy z wagą:p

DSCN6266.jpgDSCN6267.jpg
 
Czesc laseczki.
Po wczorajszym upale dzis pada...

Julus i Stas przesliczne chlopaki:-)

Olka ja tez rozcienczam dla malej soki.

Angelka no jakbym przeliczala na kg to Julia powinna wypijac 100-110 ml a u nas to nie do wykonania bo mala pije najmniej 800-1000 ml...

Szczerze mowiac to nie slyszalam o takiej ''podzialce''.Teraz jak sa takie upaly to dopiero dzieciakom chce sie pic.

Co do wagi to w Pl mamy taka sasiadke,ktorej 3-miesieczny synek wazy 10 kg.Normalnie nie moglam uwierzyc,ale ostatnio moja mama widziala ich na spacerze i podobno z malego niezly klopsik-hihi.

Mi Julia zawsze wypijala wiecej mleka niz rowiesnicy(nieraz czytalam ile pija dzieci w jej wieku;a ona wypijala o wiele wiecej) a wcale nie wazyla duzo.
Teraz tez wszama jak maly dzikusek-hihi.

Tylko zauwazy,ze ma sie cos do jedzenia to jest juz obok z otwarta buzka-hehe.

No i dalej wazymy 10,7 kg:-)

Milego dzionka buziaki
 
Póki Mikoś śpi zaglądam...

Byliśmy z Nim dziś u lekarza, bo powyskakiwało Mu strasznie dużo krostek, raczej nic Go nie uczuliło, bo nic nowego nie jadłam i pani doktor powiedziała, że chyba się przegrzał, ale nie sądziłam, że to potówki i to ile ich jest na buzience... dała nam maść i mamy smarować...
I dziś rano zauważyłam pod pępuszkiem czarną kropkę, przetarłam chusteczką i nie chciało zejść, K. mówi, że pieprzyk, ale pieprzyki dopiero wychodzą gdzieś koło chyba dwóch latek i też to pokazałam lekarce a ona do mnie pierwsze co- kleszcz
shocked.gif
unhappy.gif
masakra jak jestem przestraszona...
nie dały rady tego wyciągnąć z pielęgniarką i mamy to natłuścić i spróbować ściągnąć paznokciem, bo też może to być od kalii, bo Go kąpaliśmy w tym na te krostki i jutro mamy się pokazać...
mam nadzieję, że to od tego fioletowego, a nie żaden cholerny kleszcz
unhappy.gif
unhappy.gif

masakra... przecież ma cały czas na sobie pampka i body, to jakim cudem to cholerstwo by się wbiło...
unhappy.gif


a i jak podejrzewałam, że Mikoś się nie najada, to już jestem spokojna
yes2.gif

dziś waży 4200:-)

no i Synuś sobie lula w nosidełku, bo szkoda było mi Go budzić jak wróciliśmy od lekarki, bo ostatnio strasznie płacze w dzień...
wczoraj, to w ogóle w dzień spał tylko 3 razy, raz godzinkę i dwa razy po pół, a resztę dnia to płakał, to Go nosiłam...
nawet na spacerze po pół godzinki zaczął pakusiać...

Pozdrawiam i ślę buziaki:-)
 
reklama
Ewciu co do pieprzyków...Julek na buźce ma dwa więc raczej nie ok 2lat:p
co do kleszcza ja zawsze wykręcam opuszkiem palca przeciwnie do wskazówek zegara.przynajmniej wychodzi cały.bo takie wyłuskiwania nei dają na to gwarancji,że jakaś część nie zostanie.
trzymam kciuki,zebyscie wyciągnęli bez problemów

Angelka mi się ten podział też dziwny wydaje.Stasio zupełnie inaczej wygląda w czapeczce a inaczej bez:) słodziak
Julitka ja bym wody nie żałowała przecież jest gorąco
Agniesia to fajnie,że Julcia lubi jeść.w sumie od poczatku problemów z apetytem chyba nei macie.a u nas odwrotnie:)
 
Do góry