reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witam meldujemy się DZIĘKUJEMY ZA KCIUKI POMOGŁY!!!
Wszystko posprawdzane i konkrety.Wada jest ale możemy czekać.Dostałyśmy leki na oszczędzanie serducha za pół roku termin musi się nasycić lekami.Musimy ją podhodować do 15 kg bo ma drobne naczynka i jest ogólnie drobna żeby nie zrobili szkody.Nie musi być otwierana kardiochirurgicznie na dzień dzisiejszy. Dokładnie sprawdził serce, wszystkie tętnic, dziurkę. MA prawo się pocic przy jedzeniu bo to dla niej wysiłek. Wszystko nam pokazał i wytłumaczył. Dr bardzo szorstki i zimny ale konkretny i fachowy.Dostaniemy pneumokoki za darmo przy wadach serca się należy ale o musi wypisać pediatra. Dostaliśmy osobną konsultacje do pediatry i dokładną dla nas.Czeka się w tym Zabrzu do rejestracji długo ale potem szybciutko to idzie.Ulżyło mi troszkę teraz ją hodujemy:)
Cały dzień przespała a od 19 horror
Przepraszam ze tak o sobie ale mam problemy z netem.
 
reklama
kaira uuuufff :-) kamien z serca :tak: ciesze sie ze wszystko pomyslnie sie toczy i dalej tak bedzie :tak: buziaczki dla Twojej Calineczki ;-)
 
Kaira, super :-) to teraz tucz tucz malutką :-)

Lili, my w końcu po pierwszej przejażdżce spacerówką - Szymek praktycznie cały spacer przespał, więc widać zmiana mu pasuje :-) Inna sprawa, że coraz mniej mi się wizualnie ten mój Roan podoba :sorry2:
A poza tym nabyliśmy spacerówkę-parasolkę, więc teraz przed spacerem będę miała dylemat czym jechać ;-) Tamten wózek za duży do wożenia jest, a teraz szykują się wyjazdy do jednych i drugich rodziców, może jakieś wakacje

Pozdrawiam wszystkie serdecznie :-)
 
kairka hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! całus dla Lenki za takie wieści cudne.a do 15kilo to jest c robic:) ile Lenka waży bo mój tto 6,5 kilo osttani pomiar moze dzis go zwazę

ale dynia z ziemniakiem hipp śmierdzi ble
 
reklama
Kairko cudowne wiadomości! Super!!!

Ola zgadza się...to jedyne co Szymek nie zjadł, ale to chyba bardziej przez to że mi śmierdziało i jak dałam mu pierwszą łyżkę a on się skrzywił to poleciałam i wyrzuciłam.
Dla mnie jeszcze okropny zapach ma szpinak z ziemniakami i cukinia z łososiem i ziemniakami, ale Szymek wcina jak szalony.

Aga to mało Juleczka waży...bo tak po zdjęciach to nie wygląda na drobną...a 8kg to już mój Szymek waży.

Pozdrawiam Was Kobietki!
 
Do góry