reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Just79 - a Szymka dziurka jak "wielka"?

jak byliśmy na echo na początku lutego to lekarka twierdziła, że 8-9 mm, i było powiedziane, że do kontroli za pół roku.
umówiłam się jeszcze na 4 kwietnia na badanie do innego kardiologa (niby dobre opinie w necie ma), bo do państwowej poradni dopiero na czerwiec termin mamy

tylko tak jak czytałam na forum serduszkowym to przy tych dziurkach jest istotne, czy po obu końcach dziurki kawałki przegrody międzyprzedsionkowej są (wtedy ma szansę zarosnąć)
 
I tak mnie szlak trafia gdy pod nóż musi iść takie maleństwo, więc niech te dziurki zarastają.
Obejrzałam ostatnio "Bez mojej zgody" Emy zachwalała książkę, Czarna76 pochwaliła film, obejrzałam i szczere powiedziawszy w głowie mi został taki jeden klaps, jak ojciec niesie dziecko na stół operacyjny w tym szpitalnym ubranku, a dziecko tak strasznie wije nóżkami i rączkami i krzyczy "nie chcę" i tak bardzo się go trzyma, a za chwilę ojciec odkłada na stół i podają maskę. To nic, że film mówił o innej tragedii, o walce o życie i innych, mi w głowie najbardziej ten jeden klaps się zapamiętał. I to była scena, na której się poryczałam.
Teraz zabieram się za książkę, dostałam w pd od Emy.
 
My po szczepieniu. Szczepiliśmy w końcu 5w1. Nie było tak tragicznie, bo szybko uspokoił się w wózku.
No ale niestety u nas jest skaza białkowa, mam recepte na maść robioną eucerynową i dieta.
Kasikz w razie co to będę Cie prosić o rady co jeść, bo ja już nie mam pomysłów

A i Kubuś wazy 4700g
 
Ostatnia edycja:
Witam!
A my w końcu pożegnaliśmy biegunk chociaż Tomuś dalej wali kupy jak nie wiem co ale już są normalne . Wysypka też schodzi więc ok. Dzisiaj byliśmy sami na spacerze jakoś ściągnęłam mój wózek z moich stromych schodów i w byłam na spacerze z bartową:-)
M w kurza ale mam to gdzieś nie będę się tym przejmować tylko poczekam muzę w końcu zmądrzeje.

Mam wyniki swoich hormonów tarczycy i teraz zbliżam się do nadczynności ale na razie mam czekać bo wynik na granicy normy.
Byłam na wizycie u gin i miałam USG endo jeszcze grube dlatego krwawię i dostałam globulki na przyspieszenie gojenia się rany po porodzie.

Gosiu
to widzę ,że Kubuś ładnie przybiera. Rosną nam chłopaki co?

Lilli a czytałaś coś takiego :Dobra cena -- KUKUŁKA [NOWA] (1476158367) - Aukcje internetowe Allegro Też ciekawa trochę o nas kobietach po poronieniu, które bardzo pragną dziecka...polecam

Idę pić meliske żeby dziecię potem lepiej sapało.

Pozdrawiamy
 
Kochane meldujemy się że jesteśmy w domku:)) Jutro wszystko opisze co do serca są jakieś powikłania dlatego trzeba operować.Dziś mój Luby ma ur dlatego nie mam czasu.A lenka ma 3 m-ce 60 cm i 5055 kg:)
DZIEKUJEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A
 
Przepraszam wasz kochane ale dzisiaj cieżki dzien kolejny. Pola wszystko nie a do tego wszystkiego uczy sie naraz i chyba emocjonalnie cieżko jest z tym tzn. uczy sie siadania, raczkowania o próbuje wstawać. Do tego wychodzi jej dwójka górna. Troche dziwne ale to na pewno ten ząb:)

Gosiu
- co jeść. Pytaj. Na pewno nie jeść mleka, nabiału ,sera żółtego wołowiny, biszkoptów, masła, białego pieczywa i wszystkiego co może zawierać mleko, masło i bialko kurze. Do tego wołowina i soja. Za jakiś czas możesz spróbować soje bo niestety często też uczula ale nie zawsze. Najlepiej pisz na prv to podpowiem.

A do tego jestem dzisiaj po wymrazniu nadżerki:no:
 
Kaira to super, że jesteście w domku, zdrówka dla Lenki i mam nadzieję, że te powikłania to nie jakieś straszne.

Martusionek oj rosną te chłopaki, mój w 4 tygodnie przybrał kilogram. Ale co się dziwić jak cyca co godzinę :-)

Kasikz straszna jest ta dieta i nie wiem czy dam radę, bo dla mnie to kolejna dieta, najpierw cukrzycowa teraz to. Qrcze a ja biszkopty jadłam.

Kubuś po szczepieniu zrobił tak zieloną kupę jak nigdy. I wieczorem tak płakał po kąpieli jak rzadko kiedy płacze, ale jakoś go ululałam i śpi.
 
Gosiu - musisz patrzeć i czytać etykiety- mleko w proszku jest praktycznie wszędzie. Ja zaopatrywałam sie w ciastka takie dla dzieci bez mleczne i bezglutenowe. Na początku później z czasem coś wprowadzalam
 
reklama
Do góry