reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

kaira trzymamy kciuki za Lenke....wracacie szybciutko do domciu ze zdrowa Lenka :tak:
a ja mam dosc....Olaf drze sie od wczoraj nie wiem o co....najedzony,herbatke tez wypil,pielucha sucha,brzuszek miekki....a on sie prezy i denerwuje nawet na rekach....na szczescie spi teraz....moja glowa peka...bo on jakis zly jest :confused: juz nie mam pomyslu co z nim....jedyne co mu pomaga zeby sie uspokoil to klepanie po pupie :baffled::dry:
 
reklama
Czesc laseczki.

ja znowu przelotem jak to ostatnio bywa...
Dalej robimy zawsze cos w mieszkaniu i dni leca jak szalone...

kairko trzymam mocno kciuki za Lenke.

Jutro juz 20 marca i druga rocznica odejscia mojego aniolka.

Pamietam jakby to bylo wczoraj...Zastanawialam sie znowu ostatnio czy bylaby to dziewczynka czy chlopiec...

Milego popoludnia buziaki
 
Dziewczyny znikam spac.
jestem wymeczona.Julia dopiero 5 minut temu zasnela...
Miala dzis normalnie histerie...
Do lozeczka odnosilam ja z 4 razy...
Siedziala w nim i sie darla...

W koncu ze zmeczenia padla biedaczka.


Milej nocki do jutra
 
Wiola a my właśnie wróciliśmy do tego mleka bebilon na kolki i zaparcia...fakt ze nie ma smaku najlepszego,ale Juliankowi nie przeszkadza a brzunio nie boli.nam bardzo pasuje to mleczko:) mieliśmy ostatnio zwykły bebilon i było gorzej więc wróciliśmy do tego.

JUluś coraz fajniejszy:) dziś śmiałam się,że ćwiczy wymowe r:)rrrrrrrrrr. i bawi się coraz bardziej świadomie mamy taką smoczyce np ,świetny widok.zrobiliśy wstępną listę na ślub,masakra bo M ma dużą rodzinę.a czasu niewiele.

Agniesiu czas leci.przytulam bardzo mocno!!!!!!!
 
Agnieszka - przytulam, ach ja jak sobie wyobrażam Aniołka chłopca to mam wyrzuty bo może to dziewczynka i odwrotnie. Ale intuicja podpowiada mi, że to dziewczynka była.

"Zaraz" skrobnę sms do Kairy, bo cały czas o nich myślę, a dłużej bez informacji nie wytrzymam :dry:

Kasikz - bo pytałaś w co ubrać się na chrzest, teraz mi się przypomniało, a chyba odpowiedzi się nie doczekałaś. Ja byłam w sukience szaro/czarnej i na to miałam chustę, ale to dlatego, że na tamtą chwilę wyrosłam ze wszystkich marynarek. Ty już jesteś w swoim rozmiarze, więc ten problem masz z głowy. W dzień chrztu było ciepło bardzo. Kiedy macie chrzest?

Miłej niedzieli wszystkim, u nas wczoraj była piękna pogoda i dzisiaj już zapowiada się słoneczny dzień, Ada wczoraj biła rekordy spała 2 razy AŻ po 30 minut i zero zmęczenia, a padła o 22 i cały czas w ruchu, zero odpoczynku :shocked2: Znowu jestem przez to Jej chodzenie późniejsze spać wieczorami zmęczona. Za to nocki wróciły do prawie-normy i budzi się raz + drugi już nad ranem jak ja wstaję.

Aaaaa i zapomniałam się pochwalić od wczoraj mamy 4 zębole - wszystkie jedyneczki już są, a uwaga idą wszystkie dwójki naraz :shocked2: Cycowanie za chwilę będzie dla mnie wielkim wyzwaniem :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie

Lili gratuluję zębolków u Ady. Też myślę o Kairze i Lence.

Agnieszka przytulam

Ola** to super, że Juluś robi takie postępy, ja się nie mogę doczekać aż mój bąbel będzie gaworzył, czasem próbuje, ale jeszcze mu nie wychodzi.

Dzisiaj Kubuś leżał z nami w łóżku, pomiędzy nami i tylko odwracał głowę to do mnie to do P. i się cieszył.
A dziś jedziemy w odwiedziny do babci pierwszy raz i pozna w końcu swoją kuzynkę i kuzyna.
 
odnośnie ubioru na chrzciny...ja bym założyła spodnice i marynarkę pewnie.... albo sukienke jakąś i marynarkę.
a ja na ślubo chrzciny?co radzicie? myślałam o wypożyczeniu sukienki ślubnej ale bardzo delikatnej skromnej nie jakieś falbany i bez welonu.co sądzicie?jak wpada ubrać się na własny ślub jak ma się już słodziznę:p

lili gratuluję zębolka:p i współczuje karmienia ale moiże Ada delikatna bedzie dla mamusi

odnosnie karmienia powoli mam dość jak odmawia cyca w dzień.złości się wkurza a ja jestem bezradna i daję mu tą butlę.w nocy nadal cyc a w dzień różnie to bywa:( i powiem wam ,że staje się to dla mnie coraz większą walką a nie przyjemnością jak on nie chce cycka i płacze.trochę pociamie i znowu płacze,wciskam mu i tak w kólko aż daję butlę. a czasem lubi tak sobie memłać cycocha więc nei rozumiem

Pati hej hej...

Gosiu czas leci i nim sie obejrzysz odkryjesz coś nowego u synusia:) fajne to jest,że tak z dnia na dzień coś zaczyna nowego robic.Juluś też dziś leżał między nami i uśmiechał się na dwie strony słodkie to jest.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziękuje !! Jestem na chwilkę w domku płucka Leny już w porządku ma takie liche żyłki że jest cała pokuta. Jest pod kroplówkami bo nie checiałą jeśc. Mała najpierw miał czerone gardełko potem kaszelek i zapalenie. Niestety okazało się że przyczyń tego zapalenia najprawdopodobniej jest wada serca którą musimy zoperować do jej 2 roku życia. Śpię sobie na leżaczku, na oddziele szaleje rotawirus wiec nie możemy wychodzić z pokoju. Pozdrawiam Was serdecznie i proszę o wasze kciuki one zawsze sie sprawdzają.
LILI(Aniu) DZIEKUJE
 
reklama
Do góry