reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

doczytałam ale jak zobacyzłam na wizytowo o Kairce a raczej Lence to też humor mi zepsuło:(

Martusionek mam nadzieję,że z biegunką wygracie

jadę z małym do ortopedy ok 13tej no może trochę po muszę wyjść.a narazie spi.spacer dziś odpuściłam po wczorajszym szczepieniu wolałam dać mu dzień spokoju
 
reklama
Kaira, trzymam kciukasy z całych sił za Lenę, żeby szybko było dobrze!!! Musi być!!!

Lili, myślałam, że Wy od razu mieliście tą wanienkę metrową, a nie 80 cm.

Gosia, mi się to zawsze kręci, ale tym razem to stara 6 będzie godziną 7 ;-) I tym sposobem jak do tej pory o 6 robiło się jasno to dopiero o 7 jaśnieć będzie
Tym razem weekend jest o godzinę krótszy
 
ojej Kaira kciuki podwójne zaciśnięte przeze mnie i Tomusia za Lenkę &&&&& Szybkiego powrotu d o zdrówka!!!

A ja za namową mamy i koleżanki zrobiłam Tomusiowi kleik z moiki ziemniaczanej na ta bieguneczek trochę wypił leki tez podane zobaczymy jak to będzie bo przed chwila to i we mnie strzelił:zawstydzona/y: Całą noc nie spałam tak go plonowałam ,żeby przypadkiem nie zaczął wymiotować bo naczytałam się o tych rotawirusach....

Gosiu a kiedy szczepisz Kubusia?
 
Kairko i Lenko - trzymajcie sie dzielnie
Martusionek - dla was tez wszystkiego dobrego
Lili -pytałaś o spanie. Zabieram Polcie do łożka koło 3-4 i wtedy spimy juz do rana razem
 
Dziewczyny dzięki za kciuki. Wyniki małej OK! Nie ma żadnej infekcji w organizmie. Nie robiliśmy moczu, bo nie udało mi się jej pobrać w ten woreczek. Ale moja pani doktor od tarczycy mi pisze, że jak crp jest dobre to nie muszę już moczu robić.

Teraz mamy inny problem. Moja mądra pani doktor pediatra kazała zmienić małej mleko. Do tj pory dokarmialiśmy ją zwykłym Bebico1 i mała bardzo dobrze go tolerowała i jadła ze smakiem. Kazała dawać bebilon comfort, strasznie śmierdzi, ochydne w smaku i do tego na kolki i zaparcia. Małej średnio pasuje, a tamta upiera się żeby jej go dawać:(

Chętnie bym wróciła do zwykłego bebico ale nie wiem czy to dobre dla małej tak zmieniać:(

kaira - trzymam mocno kciuki za szybki powrót Lenki do zdrowia!!

martusionek - oby biegunka ustąpiła!
 
Wiolka jeśli Amelce nie pasuje nowe mleko, to postawa pani doktor baaaardzo mnie dziwi. Przecież najważniejsze jest, żeby dziecko było najedzone i zadowolone.
A znam wiele zdrowych i szczęśliwych dzieci wychowanych na Bebiko. Ja wróciłabym do mleka, które pasowało Amelce. Pozdrawiam
 
wiola- to komfort jest chyba zrobione na jakieś serwatce czy czymś takim i jest kompletnie inne w smaku, jeśli nie miała problemów to tez nie rozumiem po co zmiana
 
reklama
Wiola - ja bym wróciła do poprzedniego mleka, żeby Amelii nie forsować zrób to może stopniowo łącz obecne ze starym i w końcu dojdziesz do 100% bebiko normalnego. My też mamy bebiko normalne w razie wu, używamy do kaszek i jest ok.
Czym uzasadniła pani dr swoją decyzję? Nie rozumiem mleko jest ok i zmiana?
 
Do góry