reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Lili - Ogromne gratulacje ;) ucałuj maleństwo od e ciotki ;) ,ale trafiłam na takiego newsa .
U nas chorobowo mały miał przez 3 doby gorączkę ,a teraz ma wysypkę byliśmy u lekarza i dziś znowu się wybieramy z tą wysypką ,tak sobie myślę ,że może to trzydniówka tylko i samo zniknie .
Mały miał problemy z oczkami , potem gorączkował potem był spokój i znowu gorączkował chyba go źle leczono , bo zmieniłam teraz lekarza i w ciągu 2 dni po gorączce ani śladu tylko wysypało go ,ale on miał już wcześniej krosteczki na buzi , teraz z buzi zniknęły ,a na tułowiu się pojawiły .
 
Dzięki dziewczyny, Synek jest bossssski. Zakochana po uszy w nim jestem. A jak mi lekarz powiedział, że syn, to potrzebowałam mnóstwo czasu by się z tą myślą oswoić, a teraz dam się pokroić w plasterki i poćwiartkować jeszcze. :laugh2:
 
Lilijanna GRATULACJE :-):-):-) będzie synuś mamusi ;-);-)

a u mnie jakoś leci, jak ostatnio pisałam to byłam w Norwegii a teraz znowu w Polsce z mężem i Łucją przylecieliśmy samolotem bo mąż dalej ma tacierzyńskie, działamy na budowie z elektryką i ociepleniem fundamentów więc mąż trochę zajęty organizacyjnie, a ja cieszę się piękną pogodą, kontaktem z rodziną i córką :-) z Łucją ogólnie coraz lepiej, ja też coraz lepiej się czuję w roli mamy :-)

mamcia fajnie że się odezwałaś, buziaki dla was :*

pleni a jak tam Zojka? odstawiona od cyca i wydelegowana do swojego łóżka? ;-) Łucja dalej z nami śpi i karmi się już praktycznie sama i w dzień i kilka razy w nocy...

enya a jak ci się Baśka rozwija? nadal taka grzeczna? :-) Łucja siedzi stabilnie z prostymi plecami, raczkuje, wspina się i wstaje na nogi, w ogóle jest bardzo ruchliwa, jak ją karmię to pije i jednocześnie przebiera nogami, prostuje kolana i pupa do góry, jak leży i ją niby usypiam to nogami robi szpagaty w powietrzu hehe, ciągle czymś macha jak nie ręką to nogą
 
Witajcie dziewczyny :-)

Lili ogromne gratulacje :-) Chyba każda mamusia jest zakochana w synku po uszy :tak: :happy:
Nie na próżno sie mówi "synuś mamusi"........a "córunia tatunia" :-D
 
reklama
Witam was po baaaaaaardzo dlugiej nieobrcnosci na forum.stracilam wene na pisanie,zreszta klopotow co nie miara,czasu na wszystko brakuje.
Jaś jest dzieckiem bardzo absorbujacym.w dodatku z problemami rozwojowymi.od 3mż.jest rechabilitowany.najpierw asymetria ulozeniowa i obnizone napiecie miesniowe,teraz diagnozowac go bedziemy w kierunku wrazliwości w obrebie jamy ustnej oraz zw kierunku zaburzen integracji sensorycznej.w skrocie maly ma za chwile rok,od 3tyg.dopiero siada,raczkuje,ale nie podnosi sie,nie chodzi.nie je nic innego niz mleko.nie otwiera buzi do normalnych posilkow,jest tylko na mleku.logopeda musi go odwrazliwic w tej kwestii co nie bedzie wcale latwe.Jaś nie wspolpracuje z nikim...jest wrazliwy na bodzce.lubi wszystko co zimne,odkad powinien nie bierze nic do buzi.zadnych zabawek,nic.nie poznaje swiata tak jak inne dzieci...jest nerwowy,wiele rzeczy mu przeszkadza.wczoraj musielismy zwinąc dywan bo woli przemieszczac sie po panelach,wszystko co szorstkie go denerwuje.nie lubi halasu.wieksza ilosc osob zaczyna go denerwowac....duzo by pisac.duzo pracy nas czeka....
za to Alicja to bardzo mądra dziewczynka.od wrzesnia idzie do przedszkola,bardzo jest zadowolona,zreszta sama wyszla z taką inicjatywa:) Uwielbia dzieci.jest samodzielna,duzo pomaga przy Jasiu,ale tez bardzo uparta:/...
to tyle tak w skrocie:-)

Plenitude jakZoja?pamietam,ze miala problemy...jaka diagnoza?

magda88 jak Zosia?i twoj biznes? a dzidzia siostry?

emy co u was?

kat jak Staś?

reszta dziewczyn????napiszcie prosze co u was?przepraszam,ze tyle mnie nie bylo.wiele razy zbieralam sie by napisac,ale Jaś czesto uniemozliwia mi wiele rzeczy.teraz śpi,maz z Alą oglada baje,a ja pomyslalam o was:)
 
Do góry