reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Edyta, Tobie się chyba trafił taki sam gagatek, jak mi. Odpukać poza tym, że mój gagatek nie chce spać w nocy, od 3 dni jest całkiem milutki, oby mu tak zostało.

A mi wczoraj wreszcie przyszedł okres. I jest niby normalny, jak to okres, z tą tylko różnicą, że jest go tyle, co kot napłakał. Chyba musiało mi się coś hormonalnie pokopać, normalnie to w pierwszych dniach w kółko przeciekam.
 
reklama
Edyta, wspolczuje. Tesciowa w domu nawet najfajniejsza to jednak duze wyzwanie
Co do zaparc malej. Nie dajesz jej duzo bananow? Zatwardzaja mocno.
Mamy w rodzinie dzieciaczka ktoremu wciskano banana dziennie az nabawil sie takich zaparc ze do teraz kupke robi raz w tygodniu
Mam nadzieje ze jej przejdzie. Ali na poczatku tez mial zaparcia, ale szybko minely.
Wspolczuje marudzenia, moze to faktycznie na zeby i niedlugo przejdzie
Pozdrawiam
 
Witajcie babeczki .
Ależ tu się dzieje .
Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych i tych znajomych co się już rozpakowały :p
A u nas minęło 3 latka .
3cudowne latka z moją małą iskierką .:-D
Wklejam kilka fotek z Karolinkowych urodzin .
Po torcie ani śladu ,ale codziennie słyszę to samo .
Mamo zlób tolt -pysny był .Mamo .....:-D:-D
 
As , 100latek dla Karolci :)

Emka , jak przygotowania do 2 urodzin gwiazdy ?
u nas w tym roku jak pogoda dopisze to na podwórku szaleństwa będą :)
 
Czarna pamietasz,ze te dwa lata temu mialysmy w ten sam dzien miec cc ale jednak Tobie zrobili dobe wczesniej?
U nas kawka i torcik w domku ale z otwartym tarasem na ogrod,zeby smyki mialy pole do popisu.
 
pamiętam , pamiętam :)
fajna ta twoja córa , widać że rezolutna i te oczka szelmowskie :) drobniutka jak i mój mały , całe 12kg :)
 
Hej laseczki!
U nas przygotowania do wyjazdu. Powinnismy byc w pl na dzien dziecka.
W zwiazku z tym poszlam do innego gina na usg gdyz moj nie drukuje ostatnimi czasy a musze cos miec jak zawitam u lekarza w pl.
I co? Nasz powiedzial nam ze. Bedzie chlopak na 90‰. A ten drugi ze dziewczyna na 90‰.
Komu wierzyc?
Dodam tylko ze moj gin dlugo sprawe badal i stwierdzil ze raczej nie widzi zadnych kreseczek tam gdzie powinny byc u dziewczynki, tylko zbita biala masa, drugi natomiast stwierdzil w pol sekundy ze dzie wczyna.
Coz, pozostaje czekac

Emka, slicznosci!
Czarna, nie strasz, mowisz ze 12 kg to drobizna? Moj w porywach osiaga 10,5, chyba ze do wrzesnia do 12 dobije...


Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emy , hmm to ciekawie z płcią :) chyba teraz najłatwiej rozpoznać , potem już coraz trudniej .
Milan to taki szczypiorek , na bilansie się okaże co i jak , ale moje dzieci wszystkie takie . Ja sama waże 54kg :laugh2:

Spokojnej podróży i oczywiście odezwij się jak będziesz mieć chwilkę :)
 
Do góry