reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witam.

Mam pytanie do Mam rodząych przez cc,mianowiie chodzi mi o miesiączkę po cesarce.

Dostałam tabletki anty,bo jednak nie chciałam być szybko w ciaży,tabletki przerwalam w marcu tego roku i przez ten czas brania tabletek anty mialam skąpy okres,może do 3 dni i taki mały,że aż dziwne,ale myślalam że to może bardziej z powodu tabletek,tylko dziwiło mnie,że jakoś licho sie wszystko ,,oczzyszcza''bo zawsze jednak ,przepraszam z awyrażenie,ale takie tkanki,strżepy się wydostają a tu nic.
Tabletki tego roku odstaiłam w marcu własnie.No i w kwietniu jeszcze dostałam okres a potem w maju 15 nic aż do dzisiaj...W ciąży to mało prawdopodobne że mogę być,zero symptomow i jednak te współzycie kuleje strasznie,więc nie widze szans.

Stresuje sie też strasznie ostatnio.tu odstawioam tabletki w tym marcu,czy to może jest powd tego spónienia,czy po cc może być aż tak lochy okres??
Jak najdluzej się Wam spónial?
W dniu w ktorym mialam dostac bolal mne brzuch,już chdze i myslę,że już a tu nic...

Musze iść do gin najlepiej,ale może panikuje i tyle spoźnienia(2 tygodnie) to może nie tragedia?
 
reklama
Witam. Pamietacie mnie jeszcze? Dawno sie nie odzywalam. Za trzy tygodnie przeprowadzam sie z dziecmi do meza do Irlandii. Pomalu zaczynam sie stresowac. Ale klamka juz zapadla na odleglosc nie dam rady zyc, maz rowniez.
Dzieci rosna jak na drozdzach. Kamila sie zrobila zlosnica i nerwuska, w dzien nie odstepuje mnie na krok.
Lilus sprobuj nauczyc samodzielnego zasypiania. Kamila zasypia sama od urodzenia(wyjatki to choroba, czasem gorszy dzien). Ustalilam rytm wieczorny i caly czas jest taki sam. Kolacja, kapiel, butelka, i klade ja do lozeczka daje jaski i misia(mis jest potrzebny jej od dwoch miesiecy). Wlaczam plyte z kolysankami daje buziaka i wychodze z pokoju. Czasem wola to ja klade spowrotem chwile poglaszcze, wyxhodze i zasypia.
 
Niasio po tabletkach @cykl moze byc rozlegulowany jak nie masz pewnosci zrob test. Ja po cc po ok 6 tyg nie regularnie.
Jachu witaj powodzenia w nowym kraju
 
Juchu japamietamCię :) dobrze,że taka decyzja zapadła z wyjazdem.Zmiana wielkaw życiu,alebędzie lepiej jak rodzina będzie w komplecie,gorzej by było jakby mążnie widział przeszkody w takim życiu osobno a takbędziecie razem.


Czarna najlpeszegodlanajmłodszej pociechy Milanka :-)


Ja dostałam@ w ten dzień co pisałam,żejej nie ma,co nie zmienia faktu,że do gin i takmuszę się umówić,bo po porodzie wstyd się przyznać,ale nie byłam jeszcze...
 
Nas nie było z okazji święta więc dziś składam życzonka :)
Sto lat dla Ninki z okazji drugich urodzin :* zdrówka, szczęścia i pomyślności :tak::-)


dla Milana dzień później bo wcześniej nie było nas w domu a są jeszcze zadupia bez internetu w naszym kraju ;) zdrówka i wszystkiego co najlepsze :tak: sto lat!! :*
 
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie mój poprzedni nick to kobietka: )przyznaję bez bicia, że odbilam się od forum rzadko wchodzę ostatnio podczytuje i piszę raczej rzadko.
U nas wszystko w porządku Wiktorek ma już 10 miesięcy ostatnio przechodził trzydniowke goraczkowal i wyszedł mu ząbek razem ma trzy ząbki, rośnie w oczach.
Ja też czuję się dobrze, pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
Do góry