reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Agamati - miło Cię widzieć! Trzymaj się kochana :tak:. Kciuki mocno za Was zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

She - październik czy nie oby zdrowe było :tak:
 
reklama
Oj kobietki ja jestem z konca pazdziernika, rasowy skorpiona całkiem fajna kobita ze mnie :)

Jest mi bleeee... o 4 rano obudziły mnie mdłosci, zjadłam kilka migdałów, popilam i zasnełam a teraz znow mi bleeee
 
She, ja jestem październikowa, a patrz jaka fajna jestem ;-) :-p ;-)
I jaka skromna! :-p

Lili - widzę, że już się rozpakowałaś, tak więc przyjmij GRATULACJE :))) nie było mnie dość długo, bo od 10.07, ponieważ leżałam w szpitalu z zagrażającym porodem przedwczesnym; wszystko wróciło do normy i od 18.09 jestem w domciu z nakazem polegiwania; dziś kończę 34tc.
Ja to chyba Cię wywołałam myślami :-p Super, że wszystko u Was ok, jakby się udało 3 tygodnie jeszcze posiedzieć w brzuszku to 37 tc to już fajny tydzień.
Za gratulację dziękuję, bardzo się cieszę, że mam je obie, dają popalić, ale nie zamieniłabym tego rozgardiaszu na nic innego, chyba, że na dodatkowego brzdąca. ;-)

Oj kobietki ja jestem z konca pazdziernika, rasowy skorpiona całkiem fajna kobita ze mnie :)

Jest mi bleeee... o 4 rano obudziły mnie mdłosci, zjadłam kilka migdałów, popilam i zasnełam a teraz znow mi bleeee
Hej mysiak, witaj, super, że jest Ci bleee i niech będzie, być miała co wspominać. ;-) Za lekko być nie może. :-p Kiedy planujesz wizytę u dr?
 
Liljanna pierwsza juz miałam tydzien temu... obstawił mnie lekami, dostalam luteine 2x2, duphaston 3x1 i zastrzyki clexane...kłuję sie dzielnie w brzuch... daje rade :)
Następna wizyta 8 października... az sie boję....

Jak tam Weronika?? zlapała juz swój rytm dnia czy jeszcze nie?? A jak przyjęla siostrzyczkę starsza córcia??

Pozdrawiam was:)
 
She - i co tam u Ciebie?
Agamati1 - ciesze sie bardzo, ze wszystko u Was w porzadku i zycze zebys te przynajmniej 3 tyg jeszcze w dwupaku wytrzymala:-)
Aniunnia - ogromne gratulacje! Uroczy brzdac z Tobiaszka:-D
 
Dziewczyny czy mozna odmowic zostania w szpitalu? Bo na ktg raz dziennie nie jest problem pojechac. A tylko na tym to bedzie polegac.
 
She ja myślę że nie, tylko żeby nie upierali się ze jesteś po terminie. mnie przy przyjęciu z Tomkiem lekarz pytał czy chcę zostać.
A tak na serio to myślałam jak zobaczyłam twój wpis ze może coś się ruszyło, ale my dalej trzymamy &&&&&&&&&


A ja dziś będę dzwonić i umawiać się na echo ciekawe na kiedy termin będzie.
 
reklama
Do góry