reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Hej. To my. Tym razem noc bezskurczowa. Troche sie zaczynam denerwowac wizja przeterminowania i lezenia w szpitalu w oczekiwaniu na porod. Mimo ze duzo chodze ( w tym i po schodach) to jakos Mlody ani drgnie. A termin juz jutro.

Zmień nastawienie, bo póki co to się oszukujesz, że chcesz urodzić, a 50% sukcesu to głowa.


Aniunnia - Tobiasz super i taki ciemny jak Weronika :-) Jak ja się cieszę, że Wam się udało, ale to wiesz.
 
Lill myslisz, ze sie oszukuje? Gin mi powiedzial, ze u mnie ciezko trafic na termin, bo @ mam bardzo nieregularne. Z Emi tez tak bylo. Troche skurczy potem dlugo dlugo nic a jak sie zaczelo to wolno bo wolno ale poszlo. Brzuch juz mi ciazy i naprawde gadam z Mlodym by wyszedl. Ale uparty jest strasznie. Woli mi lokcie i kolana wypychac niz zobaczyc swiat od tej strony.
 
She - myślę, że masz podobnie do mnie, chcę ale gdzieś tam głęboko siedzi chochlik, który jest na "nie". U mnie poskutkowało gdy chochlika przekonałam, że to jednak już czas, wtedy w głowie pojawił się spokój.
 
Lili - widzę, że już się rozpakowałaś, tak więc przyjmij GRATULACJE :))) nie było mnie dość długo, bo od 10.07, ponieważ leżałam w szpitalu z zagrażającym porodem przedwczesnym; wszystko wróciło do normy i od 18.09 jestem w domciu z nakazem polegiwania; dziś kończę 34tc.

ANIUNIA - mega gratulacje!!!!!!! Tobiaszek jest słodki :)))

po wczorajszej wizycie - szyjka zamknięta,trzyma chociaż krótka; mały ma się dobrze; waga około 2200g; przepływy prawidłowe. Następna wizyta 16.10 - będę już bez leków(luteinę mam odstawić od najbliższego poniedziałku, a fenoterol 12.10 zmniejszam z 6 do 4 tabletek; 13.10 do 3 tabletek;14.10 do 2; a od 15 mam być już bez fenoterolu). Na wizycie zobaczymy, jak zachowuje się szyjka i podejmiemy decyzję co do rodzaju rozwiązania; na chwilę obecną podobno cc. raz w tygodniu - co wtorek mam się zgłaszać na ktg. A i opuścił mi się brzuch, więc gin mówi, że pewnie w przeciągu 3 tyg. urodzę.

pozdrawiam wszystkie ciężarówki oraz rozpakowane mamusie :)))
 
Ostatnia edycja:
Lill moze masz racje. Juz sama nie wiem.

Dzis caly dzien bylismy poza domem. Od dawna tak milo nie spedzilam czasu z M. Teraz leze i odpoczywam bo kregoslup mi chyba zaraz gardlem wyskoczy. Skurczy zero. Mlody spokojny. Chyba bede miala pazdziernikowe dziecko.
 
reklama
Just moja Mama tez pazdziernik. :-) Tylko zeby to byl poczatek a nie koncowka. ;-) Musze spr ile trwala najdluzsza ciaza na swiecie. Moze ide na rekord? ;-)

EDIT: stanowczo nie chce isc na rekord. ;-)
www.najj.pl/Beulah-Hunter-Najdluzsza-ciaza.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry