reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczynki wróciłam od siostry, coś tam wybrać można, ale tak jak mnie uprzedzała, że jednak są wyeksploatowane, także milutkie zakupy i tak mnie czekają:)no ale rożek już odpada i karuzelka np.ale tych ubranek nie chciała mi jeszcze dać-powiedziała, że po 36 tyg.upierze wyprasuje i przywiezie, bo niby przesądna nie jest...
jankesowa:)rośnie, rośnie, spokojnie:)inaczej się teraz formuje niż na początku
Kaira, współczuję zgagi-raz czy dwa w życiu miałam
Gosia, i tak wszystkim mnie straszą-że na rozstępy jeszcze czas, że zgaga też może przyjść-normalnie życie w ciągłym stresie;)
Lili, Adusia to taka kropeczka w tej gondoli:)
She, gdzie jesteś?
Pardoes, a Twój maluch, to wagowo widzę ponad standardy z suwaczka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka!

ależ miło te Wasze ciężarne brzuszki oglądać :-) aż mi się wierzyć nie chce, że nie tak dawno też taki miałam :-) szkoda, że nadal mam duży, ale teraz od tłuszczu - wstyd :-(

Lili, super Ada się w wózeczku prezentuje :-)
 
Dziewuszki zmykam spac.
Milej nocki.

Ps.Just nie przesadzaj prosze cie...
Ja to nigdy brzucha nie mialam a teraz to mam taki,ze szkoda gadac...Nie umiem sie do tego przyzwyczaic ani tez nie potrafie sie tego pozbyc...
Ach...szkoda gadac...
 
Daa mysza wielkie gratulacje
To teraz moja kolej powoli się zbliża już nie mogę doczekać się kiedy przytulę maluszka.
Kaira mnie zgaga męczy cały czas praktycznie nic nie pomaga najwyżej na chwilę pocieszam się tylko że jeszcze trochę i przejdzie
Ola ja z koszulami też miałam problem bo nic mi się nie podobało kupiłam rozpinane z przodu ale po szpitalu nie będę ich więcej nosiła bo lubię krótkie koszulki do spania albo pidżamy, to teraz już możemy odliczać
Julitka to ciesz się że możesz coś kupić ja tyle ciuchów dostałam że piecioraczki bym wychowała i nie zbrakłoby i nici z ciuszków kupowania
Lilijanka zazdroszczę Ci też już bym chciała na spacerek śmigać
 
Ostatnia edycja:
Martusionek, Julitka, Jankesowa – piękne brzuchole :-)

Kasia – gratuluję decyzji, uważam, że bardzo dobrze robicie, ucałuj Wercię, a jak kociamber? :tak:

Ewelina28 – kochana tak jak piszesz zniesiesz każdą udrękę, a co tam życzę Ci ich (tych bez konieczności wizyt na IP) troszkę, abyś miała co wspominać, zgagi, kibelek, senność, trochę urozmaicenia musi być :-p

Kaira, Lucy – mi też na zgagę pomagało mleko, ale zimne ;-)

Trawa – witaj :tak:

Pardoes – super wieści, zaglądaj częściej :tak:

Annas81 – Anetha chyba miała powody by na chwilkę zniknąć z forum :sorry:

Marysia868 – witaj, jabłka na zgagę, muszę zapamiętać na kolejną ciążę ;-)

GosiaLew – polecam te spotkania Mama Rozmawia, ja chodziłam bo one u nas w Poznaniu są raz w miesiącu, bo firma nasza, ciężko jest się tylko dostać :sorry:
Niucha - już za chwileczkę, już za momencik :)



Dziewczyny dziękuję w imieniu Ady za słowa uznania ;-)
Acha i dziś się ważyłam z Adą to 6900g wychodzi. I tak sobie myślę, że Ada wcale nie jest ciężka, ale jakbym miała 7kg ziemniaków podnieść to nierealne :-p
 
Ola ja polecam koszulki rozpinane z przodu i do szpitala to najlepiej z krótki rękawem, bo na oddziale położniczym i porodówce jest bardzo ciepło. Te z rozcieciami z boku strasznie mnie denerwowały, bo jak przestałam spać w biustonoszu, to mi brodawki wychodziły przez dziury, jak przyszło do karmienia, to rozcięcia okazywały się za małe i ledwo dawałam radę ja wyciągnąć.
Co do biustonosza, na początek jeden bawełniany do szpitala.
Annas, no niestety srednio wioskowa, bo lubię mieć wszędzie blisko, wszystko w zasięgu marszu. No ale ta zielona przestrzeń, większa powierzchnia mieszkalna bardzo kusi.
Kaira, Lucy, ja ostatnio poczułam co to znaczy mieć zgagę. Zrobiłam sałatkę brokułową i się jej najadłam na full. Ale paskudztwo, musiałam zwrócić ten paskudny kwas dopiero mi ulżyło. Od razu wróciłam do malutkich porcji i problem zniknął. Spróbujcie jeść mało a często może akurat wam pomoże.
 
Wstawiam info z cpp od karoli, bo tam się pokazała, na odskoczni też, a o nas zapomniała, no ale ważne że tak dobre wieści
WITAJCIE DZIEWCZYNKI STRASZNIE SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁYŚMY Z ZUZIĄ.
KOCHANE NASZA NIUNIA DZISIAJ MA PÓŁ ROCZKU :biggrin2: KUPIŁAM JEJ TORT BYLI GOŚCIE, DOSTAŁA MNÓSTWO PREZENTÓW I BYŁO SŁODKO.
KOCHANE U NAS JAKOŚ LECI CIĘŻKO ALE MUSZĘ DAĆ SOBIE Z TYM RADĘ. ZUZIA W MIARĘ Z TYDZIEŃ TEMU MIAŁA KOLEJNE 2 BEZDECHY ALE NA SZCZĘŚCIE ODESSAŁAM JEJ Z GARDŁA TO CO ZALEGŁO I ZŁAPAŁA ODDECH A MI BRAKUJE JUŻ SIŁ , JESZCZE PODOBNO PÓŁ ROKU I POWINNO SIĘ WSZYSTKO UNORMOWAĆ. JA JESTEM JESZCZE SAMA BO MĄŻ ZA GRANICĄ , POMAGA MI TROCHĘ MAMA JAKOŚ OGARNIAM SKLEP I PRACUJE NAD PRACĄ MAGISTERSKĄ TZN. JUŻ JEST PRAWIE ZATWIERDZONA I MAM ZAMIAR NA KONIEC LISTOPAD SIĘ OBRONIĆ WIĘC ZOBACZYMY JAK TO WYJDZIE.
KOCHANE MAM DO WAS PROŚBĘ BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE "RESERVED" WSTAWIŁAM TAM ZDJĘCIA I POTRZEBNE SĄ GŁOSY , JAK BYŚCIE DAŁY RADĘ ZAGŁOSOWAĆ TO BYŁA BYM BARDZO WDZIĘCZNA. TO ADRES STRONY www.beatifukstory.onet.pl tam jest konkurs , wchodzicie w to i koło 15 strony jest mój album. DZIĘKUJĘ A TO MOJA KSIĘŻNICZKA
A tak w ogóle to ja Cię Karola PODZIWIAM :tak::tak::tak: Jak można tak spokojnie pisać o bezdechach, ja to bym była kłębkiem nerwów. Tort wygląda na przepyszny, Zuzia jest cudowna.

Ech wszyscy śpią :eek:
 
Ostatnia edycja:
Lili ja nie spi dokladnie od 6.01...

Julia postanowila wstac i koniec.Myslalam,ze jak zje pospi chwilke,ale nic z tego...Wariowala jak wsciekla w lozeczku i czasem mysle,ze ona chce to swoje biedne lozeczko rozwalic-hihi

Karola podziwiam Cie naprawde.
A Zuzia przesliczna:-)
Milego dnia
 
reklama
Lili a skad u Zuzi te bezdechy?
no wlasnie mnie tez sie otwiera tylko str onetu.

a moj skarbek wczoraj spal caly dzien:szok:z mala przerwa na polgodzinna kolke, czyzby mijala??????
 
Ostatnia edycja:
Do góry