reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Lili - pędze - w sensie wsiadam do auta zaworze swoja dupcie i 1m od targu ja wysadzam:-D:-D:-D:-D
Ewelinko- ty sie ciesz, moze troche meczy ale dobre i to. Moj to narazie cisza i spokuj, zapomnij o jedzeniu zeby mi cos przymiosl:cool: ostatnio ma manie na punkcie ciepla qw taka koszule mnie przy odział ze nie chciala bys mnie widziec w niej, mnie w nocy gorąco a on co sie obudzi to mnie przykrywa no ale nic nie mowie i doceniam bo pewnie by mu przykro bylo:tak: wiec jestem zadowolona. A pyton jak tam uspiony??:-D:-D
 
reklama
Witajcie kochane. Wczoraj byłam zmasakrowana na sam koniec jeszcze ucho zaczęło mnie boleć. o 20 to już spałam.Dziś jest troszkę lepiej to wina tego kataru. Paczki mi poprzychodziły, A obiecał że zacznie w końcu malować reszte. Musze dziś poprasować bo się nazbierało:) mała jest jakaś spokojna, tak delikatnie dokazuje.Niech sobie dziewczyna odpocznie za parę miesięcy już nie będzie jej tak dobrze jak u mamusi w brzuszku:) Zmykam pooglądać sobie Dżoanne i Tap MAdel bo mi A nagrał. Odezwę sie potem
Ewelina - Wiesz ile kobiet by tak chciało!
Agnieszko, Lili- Ale Wasze córeczki są słodziutkie!!!!
karola-Podziwiam kobieto!!
 
LILIJANNA, owszem jest to słodkie, ale ostatnio wszystko mnie wnerwia...i cieszy, i wnerwia, i znów cieszy...:-D
Ewelina28 - A Ty co w ciąży jesteś? :-D:-D:-D Oj tam, oj tam :-)
Kaira - a stosowałaś jakieś krople do nosa, mi doktor zapisał Nasivin dla dzieci, biedny A. nie dosyć, że do pracy musi chodzić to jeszcze malowanie, pamiętam jak mój malował o 2 w nocy :confused2:
Jankesowa - tia a ja myślałam, że spacerek dla zdrowia, no ale z drugiej strony taśtać te siaty, nie ma to jak wrzucić pod wózek :-p
Ola** - kiedy Daaa wychodzi? :sorry:
LucyF - wiesz kiedy Mysza wychodzi? :sorry:

No to se posiedziałam od rana na forum :laugh2: Adrianna jeszcze śpi, ja w międzyczasie SPA zaliczyłam, prysznic, peeling i inne pierdy, więc WITAJ DNIU!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
ewelinko nie no ja to podglądam :tak::-D i inaczej sobie radzimy... mój Ł jest dobry on by chcial przytualnek ale sie boi i nie chce:baffled:to dopiero teoria takze mam celibat:confused2:
 
LILI, :-D:-D:-D ponoć :-p:-p:-p

Jankesowa, My mamy zakaz i to ja raczej "wysuszona" latam za P, żeby chociaż się leciutko pomiziać, ale P trzyma rękę na pulsie i mnie bije po łapkach :-D, bo powiedział, że nie ma 20 lat i wytrzyma tyle, ile trzeba :-D:-D:-D A kiedy byliśmy u ginki, to pytał czy w ciąży w ogóle można współżyć, na co lekarka, że oczywiście, a mój P na to "ale ja i tak nie skorzystam, nie będę dziecka od maleńkości świństw uczył" - pytania? :-D (lekarka się z leksza zaczerwieniła haha)
 
Cześć szalone kobiety! Co Wy spać nie możecie, że od rana tu paplacie i paplacie? ;-) zaglądam, a tu tyle stron do nadrobienia :-)


Aga, niestety nie przesadzam, widać mamy podobny problem z brzuchami w większym rozmiarze :-( no ale może w końcu nadejdzie ten dzień, że zaweźmiemy się w sobie i coś z tym zrobimy ;-)
Jula, fajnie prezentuje się w krzesełku - to teraz am am am :-)

Lili, no nieźle 6900, ciekawe czy mój już do tej wagi dobił?

Ewelinka, zazdroszczę rozpieszczania, mój na to nie wpadł, że żonę trzeba czasami porozpieszczać
 
Ostatnia edycja:
A kiedy byliśmy u ginki, to pytał czy w ciąży w ogóle można współżyć, na co lekarka, że oczywiście, a mój P na to "ale ja i tak nie skorzystam, nie będę dziecka od maleńkości świństw uczył" - pytania? :-D (lekarka się z leksza zaczerwieniła haha)
Ewelina28 - mój miał inną śpiewkę "nie będę dziecka od początku po główce trzaskał :-D
Just79 - kto rano wstaje tamu Pan Bóg daje ;-)

Adrianna się obudziła, więc żegnaj forum :-p
 
reklama
Ja na chwilkę.Pozdrawiam was mocno. Jesteśmy po wizycie u ortopedy i pan dr powiedział ze jest super. Mamy ciwczyć dalej i jak nic nie będzie sie dziać (pokazał co toznacza) to wizyta dopiero w 7-8 miesiącu i przy okazji sprawdzi znowu bioderka ale super sie ciesze. Sprawdzil tez czy nie ma WNM i kręczu. Dzisiaj idziemy do fajnego rehabilitanta:)

Lili - moja Pola ostatnio 5500 ważyła. Dzisiaj ja zważymy to zobaczymy jak teraz. Pogratuluj Adzie:)
DSC_0129.jpgDSC_0123.jpgDSC_0143.jpgDSC_0107.JPG
 
Do góry