reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczyny my lecimy znowu na spacer, doczytam później, ale chciałam Wam wstawić fotkę
spacer.jpg
 
reklama
Dziewczynki, muszę sie pochwalić!
Po dzisiejszej wizycie dobre wiadomości. Dzidzia rośnie zdrowo, ma 1049 g. Wraca luteinka na dobranoc, bo jednak macica napina sie, a nie powinna.Ale najważniejsze-szyjka zamknięta, więc po prostu mam więcej odpoczywać i zero nerwów sobie serwowac.
To badanie było o tyle wyjątkowe, że mój K widział dzidzię po raz pierwszy na żywo na usg. śmiechu przy tym było bo oczywiście synalek pochwalił się przed tatą przyrodzeniem w całej okazałości:-DOj, będzie się puszył mój mężuś, oj będzie,hihi
 
Lilli Adzie chyba służy świeże powietrze bo tak słodko sobie śpi! Super!!!

Paroes gratuluje udanej wizyty fajnie patrzeć na minę męża mi to się łezki zakręciły w oku jak patrzyłam na swojego M gdy tak patrzył w monitor i się uśmiechał. IO duży ten twój synek oj ciekawe ile mój urósł.
 
Prawie caly dzien dzis gdzies lazilam i nic w domu nie zrobione.
Mala mi wlasnie zasnela-padla bo na dniu nic nie spala...
Kupilismy jej w koncu krzeselko do karmienia i dodatkowo bylo jeszcze w promocji:-)

pozniej sobie poczytam co pisalyscie...


Lili,ale Ada smacznie spi...Kiedy minely te czasy gdzie i moje dziecie na spacerkach spalo...
 
Kaira albo po prostu ja wielka od dawna:) a zgage miewam jak zasypiam,ale przechodzi szybko.więc nie biorę nic
Lili jaka malutka Adunia się wydaje,a zdjęcie słodziutkie:)
Martusionek no w sumie to faktycznie już całkiem niedługo:) no a te moje odliczania to faktycznie masakra.pozamęczałam was trochę:)
Pardoes super,że wszytsko ok!i już spory dzidziuś:)
Lucy czyli śmiało mogę kupić jeszcze jakieś inne żeby mieć, pampersy np

jakie kupiłyście koszule do karmienia? nic mi się nie podoba,a do szpitala muszę coś przecież mieć
i jaki rozmiar stanika?jak kupię gdzieś koło 37tygodnia np to miskę większą niż będę wtedy nosić?czy jak?
 
Witam się
Ciężki dzień miałam w pracy, przede wszystkim długo, bo aż do 17 (koło teatralne, hihi) i zmęczona jestem ciut. Brzuch jeszcze czasami pobolewa, ale tylko czasami i nie mocno, to nie dzwoniłam do ginka, może wytrzymam do 3.
A Was też patrzę dzień pełen wrażeń.
Jankesowa śliczny brzusio Martusionek Twój również, słodka piłeczka:)
Ewelinka tez miałam okropne bóle głowy, nic nie pomagało. W końcu odkryłam, ze mam niskie ciśnienie i potrzebuję kawy na czas. Przed ciążą nie piłam, więc to chyba synek lubi.
Ewitko pozdrawiam, widzę, że Ty średnio "wioskowa" jesteś. Ja całe życie mieszkałam w dużym domu, na wsi a teraz w bloku i wiesz... dobrze mi z tym:), ale pewnie kiedyś dojrzeję do domku.
Kasiu to szybkiego załatwiania formalności.
Kaira a jak tam twoja głowa? Już lepiej? Fajnie, ze masz tyle pomocy od rodzinki, dobrze tak troszkę dostać.
Paroes cieszę się, ze wizyta udana.
agnieszka duża już Twoja Julcia i ma swoje krzesełko:)
Lilijanna same słodkości w tym łóżku.
Już pytałam na CPP cz ktoś wie może co u Anethy81, dawno się nie odzywała.
Pozdrawiam ciepło.
 
olu a jak Julus urodzi sie z waga ponad 4kg? to wtedy te male 2-5 kg wystarcza Ci na dwa tyg:)) wiec moze na razie nie ma sensu kupowac wiecej. co do koszul to ja mialam kopertowe ale uwazam ze sa do d.... lepsze sa rozpinane bo sie przynajmniej nigdzie nie naciagna. choc ja mialam trzy kopertowe i tylko jedna z italian fashion sie strasznie rozciagnela. fajna byla z 9fashion i na allegro kupilam z takiej firmy "dobranocka" tez byla fajna
 
Kaira albo po prostu ja wielka od dawna:) a zgage miewam jak zasypiam,ale przechodzi szybko.więc nie biorę nic
Lili jaka malutka Adunia się wydaje,a zdjęcie słodziutkie:)
Martusionek no w sumie to faktycznie już całkiem niedługo:) no a te moje odliczania to faktycznie masakra.pozamęczałam was trochę:)
Pardoes super,że wszytsko ok!i już spory dzidziuś:)
Lucy czyli śmiało mogę kupić jeszcze jakieś inne żeby mieć, pampersy np

jakie kupiłyście koszule do karmienia? nic mi się nie podoba,a do szpitala muszę coś przecież mieć
i jaki rozmiar stanika?jak kupię gdzieś koło 37tygodnia np to miskę większą niż będę wtedy nosić?czy jak?

stanik kup sobie teraz jeden i potem dopiero 2-3 tyg poporodzie kup do karmienia staniki, ja te z pierwszego tyg po porodzie , po 3 tyg juz nie weszłam. A biust urósł mi 2 rozmiary, nawet trzy.. Pampersów nie kupuj na zapas, bo maluszki szybko rosną w pierwszych miesiącach i może sie okazać że już nie beda dobre. Ja miałam takie 2-4 kgchyba to po 3 tyg juz go cisneły. Co do koszulki to polecam takie z wycieciami po bokach , , albo rozpinane z przodu.

Na zgage dobre są tez jabłka
 
reklama
No to jestem, sama, bo P. sobie w piłkę kopać pojechał.

Ola** ja kupuję jedną paczkę pieluch new born i potem już 2 ale też jedną paczkę, bo ''jedynek'' nie ma co kupować więcej, dlatego nawet dużych nie robią paczek. Do szpitala wezmę jedną paczkę jedynek, najwyżej P. mi dowiezie.
A tak w ogóle to ty teraz jesteś pierwsza do rozpakowania?

Pardoes to gratuluje dobrych wieści po wizycie, no i korzystaj i odpoczywaj, bo czas szybko minie.

Lilijanna Adunia słodko śpi

Kaira wpspóczuje zgagi, mi to akurat Reni pomaga.

Jankesowa u mnie brzuch widać było dopiero koło 20 tc a teraz to już wielgachny się zrobił i potrafi z dnia na dzień się większy zrobić. Tak więc nie martw się, bo dziecko teraz bardzo szybko przybiera na wadze i rośnie wiec brzuch też będzie szybciej przyrastał. Z drugiej strony za duży brzuch szybko to też nie wygodnie, nawet z przewracaniem się w nocy z boku na bok. A Twój brzusio bardzo ładny.

Zjola no to nic tylko trzymam kciuki.

Martusionek Twój brzusio też ładny, też mam podobny, muszę jakąś fotkę w końcu sobie zrobić i się też pochwalić, może jutro.

Julitka Twój też niczego sobie, też obserwuje czy mam rozstępy ,ale na razie zero, chociaż koleżanka mówiła, że do końca nie miała i w 9 miesiącu jej wyszły.

Ewcia ja kawę zaczęłam pić dopiero gdzieś w 15 tc, bo wcześniej też mnie odrzucało i robię do tej pory pół na pół z mlekiem, a jak gdzieś idę na spotkanie z koleżanka to zawsze biorę latte. Picie kawy pomogło mi na bóle głowy, też miałam w tamtym okresie.

Ewelina spokojnie możesz łykać apap, nie ma wpływu na ciążę, jedyne co to nie można brać więcej niż zalecane dawki, bo paracetamol prowadzi do zatrucia organizmu. Masaże Ci pomogły?

Byłam w tej hurtowni co pisałam z rana, że jadę i porównałam ceny i kupuję przez allegro, bardziej się opłaca a jeszcze do domu przywiozą. Niektóre rzeczy, te mniejsze akcesoria opłaca się kupić hipermarketach. a ciuszki to nawet u mnie taka pani prowadzi sklep dziecięcy i tam ma tańsze. Po prostu hurtownia przestała być już taka opłacalna jak kiedyś.
Ale rozejrzałam się i wiem co chcę i muszę sobie zrobić listę.

No i zarejestrowałam się na spotkanie mama rozmawia
Mama rozmawia | O projekcie
 
Do góry