reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
No ładnie ładnie jak mnie nie ma to piszecie i piszecie a jak w domu jestem i sie wrypiam w ten monitor i co chwila strone odswiezam to cisza...:cool::angry: piknie

zjola poki beta rosnie jest nadzieja... nie wiem jak tam u was jest ale ja jak bylam w szpitalu to powiedzieli mi ze jesli beta by rosla to zabiegu by w zyciu nie bylo bo oni sie nie podejmuja a mialam 9tydzien wtedy ale u mnie spadala za Was trzymam kciuki

ewelinko no w koncu sie pojawilas super :tak: co do bólu glowy to ja mialam dwa razy:angry: raz to taki atak chyba migreny ze myslalam ze przez okno skocze:baffled: nic nie pomagalo nawet apap (zabralam jedna tabletke) bol utrzymywal sie przez 4 dni, chodzilam do tylu, wiez co pomoglo amol plus hustka na glowe mocno scisnieta i wyrko , skonczylo sie wymiotami i dopiero wtedy przeszlo:confused2: nie chce wiecej jzu tego przechodzic...


Witamy Szymonka super wiesci : ale nam sie dzieciatkowo zrobilo :tak::-D


No i brzuszkowo sliczne brzusie i bez rozstepow:happy:
U mnie rozstepy na boczkach smarowalam czym sie dalo i nic nie pomagalo kompletnie nic i wiecie co odkrylam z Neutrogeny balsam norweski ten niebieski dla bardzo suchej skory smaruje wieczorem a rano nadal wilgna i rozstepy poki co sie zatrzymaly i mnie nie ciahnie juz :-):tak::-D ciekawe jak dlugo

[IMG=http://img830.imageshack.us/img830/5820/foto274k.th.jpg][/IMG]

[IMG=http://img225.imageshack.us/img225/7937/foto280.th.jpg][/IMG]

Chyba zmalał...


 
wcale nie zmalał:)
Jankesowa a nim się obejrzysz będziesz tak jak ja...co pójdę do sklepu to pytają kiedy w końcu urodzę:) bo już z rok wg pań w sklepie mam taki wielkiiii brzuch:)

Lucy a ile pieluch Ci poszło tych najmniejszych? ja dostałam dwie paczki po 42sztuki pieluch bella(od koleżanki bo jej zostaly)
i ile do szpitala trzeba wziąć?
 
Jankesowa śliczny brzuszek i taki już widoczny,śliczny!

Lucy to Miłoszek szybciuteńko rośnie a ile już waży?

Ola i Ty już też będziesz miała Julka przy sobie ale ten czas leci. Ja pamiętam jak Ty wyliczałaś sobie bezpieczne tygodnie i je przedłużałaś a to już tuz tuż super!!!
 
Ostatnia edycja:
olu 2 opakowania z belli po 42 szt i dwa opakowania pampersow po 78 szt. a do szpitala nie bralam bo oni nam dawali i jeszcze z 10 dali przy wypisie
martusionek w piatek wazyl 4220 a jak wychodzilismy ze szpitala to 3150 tak ze w miesiac ponad kilogram
 
Ostatnia edycja:
Jankesowa chyba ci palec u nogi zmalał bo jak dla mnie to brzucho pięknie rośnie.Ja taki brzuch to w 18 chyba miałam poczekaj po połowie co ci wyrośnie:p
LucyF-no to pięknie Miłoszek przybiera na wadze:)
oluś**-bo te baby w sklepie sa zazdrosne:p
A ja walczę z mega zgagą i nic mi nie pomaga!! idę się chyba wyspać bo coś mi mdło:(
 
kaira oj wspolczuje mnie cala ciaze meczyla mega zgaga to wiem jakie to przesrane. manti, maaloxy i rennie to jadlam tonami a w sumie najlepiej pomagalo mi cieple mleko
 
reklama
Do góry