reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

mam pytanie co do testu ! jestem tutaj nowa i nie za bardzo jeszcze wiem gdzie mam sie zglosic z tym pytaniem. mianowicie chodzi o to ze powinnam dostac okres 5 lipca a dzisiaj jest juz 19 ! okresu brak. w zamian za to mam bole piersi jestem senna i miewam lekkie mdlosci i bole podbrzusza (tak jakbym miala dostac okres) ale okresu nie wiedac ! jedyne co to dzisiaj pojawilo sie plamienie,jednak nie przypomina ono miesiaczki. robilam test 4/5 dni po oczekiwanym okresie i wyszedl negatywny ! czy warto robic drugi ? moge byc w ciazy ? czy moze odrazu zglosic sie do lekarza !? Bardzo prosze o odpowiedz !

zrób jeszcze raz test najlepiej innej firmy albo jeżeli masz możliwość test z krwi.oczywiście lekarz też wskazany.
 
reklama
mam pytanie co do testu ! jestem tutaj nowa i nie za bardzo jeszcze wiem gdzie mam sie zglosic z tym pytaniem. mianowicie chodzi o to ze powinnam dostac okres 5 lipca a dzisiaj jest juz 19 ! okresu brak. w zamian za to mam bole piersi jestem senna i miewam lekkie mdlosci i bole podbrzusza (tak jakbym miala dostac okres) ale okresu nie wiedac ! jedyne co to dzisiaj pojawilo sie plamienie,jednak nie przypomina ono miesiaczki. robilam test 4/5 dni po oczekiwanym okresie i wyszedl negatywny ! czy warto robic drugi ? moge byc w ciazy ? czy moze odrazu zglosic sie do lekarza !? Bardzo prosze o odpowiedz !
Najlepiej udaj się na beta HCG to badanie z krwi 100%pewne. Bo testy nie zawsze pokazują prawde a na usg może jeszcze nie być widać. Ale Twoją objawy mogą wskazywać na fasoleczke:-):-):-)
 
hej
czytam czytam i nie znalazłam odpowiedzi na moje zapytanie, a stron jest tutaj wiele,
w głowie robi się kłębek nerwów ...
czy któraś z Was miała może przypadek gdzie jeden test wykazał ciążę a pozostałe 4 nie....
Słyszałam opinie, że test mylił się nie wykrywając ciąży
ale czy możliwa jest pomyłką w drugą stronę ??
 
hej
czytam czytam i nie znalazłam odpowiedzi na moje zapytanie, a stron jest tutaj wiele,
w głowie robi się kłębek nerwów ...
czy któraś z Was miała może przypadek gdzie jeden test wykazał ciążę a pozostałe 4 nie....
Słyszałam opinie, że test mylił się nie wykrywając ciąży
ale czy możliwa jest pomyłką w drugą stronę ??
MI pre-testy wykazywały ciaze druga kreseczka była ledwo widoczna ale była, mimo tego @ przychodziło i ciazy było brak
 
hej
czytam czytam i nie znalazłam odpowiedzi na moje zapytanie, a stron jest tutaj wiele,
w głowie robi się kłębek nerwów ...
czy któraś z Was miała może przypadek gdzie jeden test wykazał ciążę a pozostałe 4 nie....
Słyszałam opinie, że test mylił się nie wykrywając ciąży
ale czy możliwa jest pomyłką w drugą stronę ??
Mogą się wylić ja podobnie jak kaskax25 robiłam pre test i też mi pokazał II kreseczke a w ciąży nie byłam. Testy mylą się w obie strony
 
Witam proszę o pomoc, ponieważ sama już nie wiem co jest
icon_e_sad.gif

30.06 powinnam dostać @ i nie dostalam ale mialam jakby nasilony PMS wiec zrobilam test i wyszly 2 kreski, zapisalam sie do lekarza na 01 lipca i stwierzil ze macica jest powiekszona i ciąża moze miec 2 tygodnie nie wiecej więc pobiegam po kolejny test również 2 kreski i zgadza się. Miaam silne bóle brzucha wiec przepisal mi duphaston, na kolejnej wizycie bylam 11 lipca ,byl to już 4 tydzień ciązy początek piartego. Lekarz stwierdzil ciąże, oraz to że jedyne do czego może się przyczepić to fakt ze jest nisko polozony zarodek. i ok
icon_e_wink.gif
Ja jestm cala szczesliwa, biore duphaston caly czas, bóli nie mam. I wczoraj mi odbilo i zrobilam test NEGATYWNY, rano powtórzyam również. Wizyte mam dopiero na 10 sierpnia ale jestem przerażona, już sama nie wiem czy dwa różne testy mogy mnie oklamać, czy poziom hcg za niski. Teraz jestem "niby" w siódmym tygodniu ciąży (zaczą się w niedzielę). Proszę o odpowiedź.
 
Witam proszę o pomoc, ponieważ sama już nie wiem co jest
icon_e_sad.gif

30.06 powinnam dostać @ i nie dostalam ale mialam jakby nasilony PMS wiec zrobilam test i wyszly 2 kreski, zapisalam sie do lekarza na 01 lipca i stwierzil ze macica jest powiekszona i ciąża moze miec 2 tygodnie nie wiecej więc pobiegam po kolejny test również 2 kreski i zgadza się. Miaam silne bóle brzucha wiec przepisal mi duphaston, na kolejnej wizycie bylam 11 lipca ,byl to już 4 tydzień ciązy początek piartego. Lekarz stwierdzil ciąże, oraz to że jedyne do czego może się przyczepić to fakt ze jest nisko polozony zarodek. i ok
icon_e_wink.gif
Ja jestm cala szczesliwa, biore duphaston caly czas, bóli nie mam. I wczoraj mi odbilo i zrobilam test NEGATYWNY, rano powtórzyam również. Wizyte mam dopiero na 10 sierpnia ale jestem przerażona, już sama nie wiem czy dwa różne testy mogy mnie oklamać, czy poziom hcg za niski. Teraz jestem "niby" w siódmym tygodniu ciąży (zaczą się w niedzielę). Proszę o odpowiedź.

Zaczekaj do 10 sierpnia na wizytę. Testy to cuda potrafią pokazać, więc nie warto się martwić na zapas.
 
Witam proszę o pomoc, ponieważ sama już nie wiem co jest
icon_e_sad.gif

30.06 powinnam dostać @ i nie dostalam ale mialam jakby nasilony PMS wiec zrobilam test i wyszly 2 kreski, zapisalam sie do lekarza na 01 lipca i stwierzil ze macica jest powiekszona i ciąża moze miec 2 tygodnie nie wiecej więc pobiegam po kolejny test również 2 kreski i zgadza się. Miaam silne bóle brzucha wiec przepisal mi duphaston, na kolejnej wizycie bylam 11 lipca ,byl to już 4 tydzień ciązy początek piartego. Lekarz stwierdzil ciąże, oraz to że jedyne do czego może się przyczepić to fakt ze jest nisko polozony zarodek. i ok
icon_e_wink.gif
Ja jestm cala szczesliwa, biore duphaston caly czas, bóli nie mam. I wczoraj mi odbilo i zrobilam test NEGATYWNY, rano powtórzyam również. Wizyte mam dopiero na 10 sierpnia ale jestem przerażona, już sama nie wiem czy dwa różne testy mogy mnie oklamać, czy poziom hcg za niski. Teraz jestem "niby" w siódmym tygodniu ciąży (zaczą się w niedzielę). Proszę o odpowiedź.
Na Twoim miejscu udała bym się na bete, albo jeszcze lepiej skontaktowała się ze swoim lekarzem i powiedziala mu jaka jest sytuacja. A testom to tak do końca nie wierz bo z tego co słysze to często się mylą:happy::happy::happy:
 
reklama
Witaj
Tak jak radzą dziewczyny,jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń do swojego lekarza,może sam nawet podpowie żebyś zrobiła betę, a testy jak to testy nie zawsze pokazują prawdę.
 
Do góry